به عنوان چهره Austin اتحادش را تغییر هکرها قرمز و سفید متصل به شهر با هم

تیاو خانه تیم زمان برای یک شات نهایی. توسط یکی تنها 1.7 ثانیه به سمت چپ.

هر کس در ورزشگاه اتحاد همان اندیشه: گرفتن توپ به بچه هم تیمی های تماس “زیر صفر” از آنجا که او خیلی سرد تحت فشار است. بچه که صرف قبلی بعد گریه وقتی که او بسکتبال بت کشته در سقوط یک هلیکوپتر. بچه که تغییر لباس خود را به شماره 24 به افتخار Kobe Bryant.

آره دریافت توپ به Agwa Nywesh.

این inbounds عبور شناور در هوا. Agwa فراز و snatches آن جهش دوباره و نمرات. باقی مانده کنه آمدن ساعت و یک صد دانش آموزان طوفان دادگاه به اراذل و اوباش قهرمان.

آنها به نوبت بغل کردن او. سفید کودکان و نوجوانان, و, کودکان و نوجوانان, و, کودکان و نوجوانان و کودکان و نوجوانان اسپانیایی. غنی, کودکان فقیر, کودکان و نوجوانان. همه جشن. این پیروزی بزرگ آنها گرد هم آوردن مردم.

“این شهرستان که در آن شما می خواهید می شود وقتی اتفاق می افتد که” Agwa می گوید. “آنها نشان می دهد خیلی دوست دارم.”

این است Austin. جدید Austin. هنگامی که تقریبا همه را یک چهره جدید در حال حاضر.

شش سال پیش مربی تعجب که چگونه یک جامعه است که آسین عاشق بسکتبال رسیدگی خواهد یک واقعیت جدید است. Austin هکرها بسکتبال در طول تاریخ بوده است دو چیز است: بسیار خوب و بسیار سفید. در حال حاضر تنها یک اعمال می شود. لحظاتی وجود دارد در این فصل که تمام پنج بازیکن در دادگاه سودان میراث.

این تغییر نشان دهنده یک فرهنگی گل در آستین یک شهر از 25000 و خانه به غول هورمل غذاهای ستاد 100 مایلی جنوب از شهرهای دوقلو.

از 1% جمعیت اقلیت در سال 1980 به 31% امروز این شهر تغییر و تحول شده است عمیق. مهاجران از شش قاره تماس Austin خانه. مدارس تعداد اقلیت بیشتر دانش آموزان از دانش آموزان سفید با 48 زبان مختلف صحبت در کلاس های درس. آمیزه ای از قومی گزینه های ناهار خوری و غذا از بازارهای فراگیر دادن موزه در امتداد خیابان اصلی در مرکز شهر.

“این موج آینده می گوید:” تام Stiehm سابق 30 سال Austin پلیس که شهردار شد در سال 2006. “شما هم می توانید سوار آن موج و یا شما می توانید از غرق. من به مردم مهم نیست که چه شما می خواهم. این است برای رفتن به اتفاق می افتد و شما بهتر acclimate خود را به آن.”

آن را سخت برای پیدا کردن یک شهرستان در ایالت مینه سوتا که تغییر کرده است بیش از آستین در دو دهه گذشته. مهاجران از سراسر جهان ورود به کار در هورمل و مجاور کیفیت گوشت خوک پردازنده های ایجاد مدنی چالش ها و شک و خشم.

در جلسات دولت ساکنان فریاد زد در مقامات منتخب “چرا اینجا؟!” و “آنها در حال گرفتن شغل ما!” گروه های قومی احساس جدا شده است. “سیلو اثر” است که چگونه برخی از توصیف دیوار که بر خاست.

پیشرفت یک کشیش لوتری گفت: جماعت خود را در یک روز یکشنبه در سال گذشته حرکت در سرعت روابط است.

روابط نمی آیند آسان برای افراد مختلف با زبان ها و ملیت ها. در عین حال دو رنگ بسیاری در اینجا به شما خواهد گفت ایالات آنها را از طریق آن تمام: قرمز و سفید, آستین هکرها. این هورمل exec بچه و meatpacker بچه آنها پوشیدن همان لباس.

“ما همه در این مورد هم می گوید:” سابق مدیر عامل شرکت هورمل جف, بکن بکن, که چهار فرزند شده ورزشی در آستین بالا است. “ما نیاز به در آغوش فرصت است.”

بازی بسکتبال باقی می ماند یک رویداد با صدای بلند و پر جنب و جوش. جمعیت پر شده است با شهروندان ارشد و سریع برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را در مورد نوه و در روز بازی. که شامل 91 سال Flo Ostergaard و 85 سال دولورس Overby بهترین دوستان شما که همیشه در مرکز دادگاه. اموزش و شلدون Lukes فارغ التحصیل شد و در اوایل 1950s و هرگز از دست یک بازی خانگی یا.

“ما عاشق این تیم” اموزش می گوید: بعد از یک ماه دسامبر بازی.

این تیم به نظر می رسد هیچ چیز مانند هکرها تیم نسل از بین رفته است. اما هنوز هم خود را قرمز و سفید هنوز هم خود را به هکرها.

“شما بحث در مورد تیم بسکتبال” شهردار Stiehm می گوید: “همه این بچه ها نشسته در اطراف میله گفت:” نگاه ما پسران است.’ که یکی از بهترین چیزها در جهان اتفاق می افتد برای این شهر تیم بسکتبال مصرف کردن است که می خواهم.”

 

Videoتصویری (02:07): “این یکی از بهترین چیزهایی که در جهان اتفاق می افتد برای این شهر تیم بسکتبال مصرف کردن مثل که می گوید:” شهردار تام Stiehm.

لیزا Quednow رشد در سراسر خیابان را از هورمل کارخانه فرآوری. بوی متمایز بود.

“ما می گفت این بوی پول” آستین بالا فعالیت های مدیر می گوید خنده.

پدر بزرگ او ادوارد مشغول به کار در این کارخانه را پنهان انبار یک عضو افتخار P-9 اتحادیه. کار خود را به تر و تمیز پنهان با عنوان Quednow به خاطر “یک چاقوی بزرگ.”

او تا به حال دست های قوی و قوی تر تبدیل می کنند. او در سمت چپ خانه 5 صبح هر روز صبح. در ادوارد در مراسم تشییع جنازه رئیس خود گفته است که او حالا یک روز از کار در 38 سال.

ادوارد متعلق به یک خانه متوسط و خرید یک ماشین جدید در هر سه سال. او خواهد آمد از طریق درب در شب گرفتن یک جعبه پر از توپ بیسبال و زمین تمرین پنبه حلاجی شده خود را در پارک.

نسل در اینجا باید داستان های مشابه. پسران به دنبال پدران خود را که به دنبال پدران خود. پسران را از دبیرستان فارغ التحصیل و تبدیل به هکرها و یا P-9ers اتحادیه مردان است.

هکرها ورزشی شد به عنوان بخشی از آستین پارچه را به هورمل اشتغال پیله. هیچ مدرسه ساخته شده است که بیشتر در سفر به پسران بسکتبال مسابقات دولت از آستین بالا 32 حضور برای اولین بار در سال 1913. هکرها بیس بال تیم دوم-بیشترین حضور در مسابقات دولت با 20.

دبیرستان سه طبقه-آجر برجسته ساخته شده در سال 1921 سه بلوک از مرکز شهر. جدید تربیت بدنی افتتاح شد در اوایل 1990s. قبل از آن بازی برگزار شد و در ه Berven سالن صمیمی دن با نیمکت های چوبی مستقیما از فیلم “روروک مخصوص بچه ها کوچک.” تایمر یاد در مورد شب هنگامی که آن را به سنگ.

برخی از همان کسانی که مردم را (با چشمک) داستان های پسر با توانایی های ورزشی در حال حرکت به Austin پس از هورمل تقریبا جادویی در بر داشت پدر خود را از یک کار به دلیل, خوب, هکرها مورد نیاز نگهبان یک نقطه که در آن سال. درست است یا نه آن هرگز نتواند به خنده.

یک اعتصاب کارگری در هورمل در سال 1985 تغییر Austin و چپ زخم هنوز هم امروز مشهود است. این شرکت خواستار 23 درصد دستمزد برش به عنوان حرکت صعودی آمار تلاش صنعت بسته بندی گوشت می آمد. نزدیک به 1500 نفر از اتحادیه کارگران راه می رفت ،

10-ماه اعتصاب پاره پاره شهر از هم جدا به عنوان صدها نفر از کارگران عبور اعتصاب خط. اعضای خانواده در طرف مقابل حاضر به صحبت می کنند. مینه سوتا فرماندار اعزام گارد ملی به منظور نگه دارید.

در ماه ژوئن سال 1986 صدها P-9ers رفت و برگشت به کار زیادی نیست. هورمل خطوط نگه داشته زمزمه باقی مانده Austin لنگر به عنوان یک شرکت فورچون 500.

مردم از سراسر جهان برای پر کردن کسانی که شغل ایجاد یک Austin که به سختی شبیه آنچه Stiehm یافت هنگامی که او شروع به ضرب و شتم پلیس در سال 1976.

“این بود تمام سفید,” او می گوید. “من معنی نیست که تقریبا همه سفید. در آن همه چیز سفید است.”

Didumo Alemo میدارد یک نقطه خاص برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را. 14 ، 000 فوت مربع دادن موزه است که سخت به دست در خیابان اصلی. همه ورودی شیشه ای صدر با بزرگ زرد نامه استقبال بازدید کنندگان است. راهنمای تور به مراجعه خود را به عنوان Spambassadors و 390-پا نقاله از سقف معلق حمل و نقل 780 قوطی دادن در یک صفحه نمایش دایره.

بومی اتیوپی Alemo رشد در Gambela منطقه است. پدر او یک رهبر سیاسی کارگردانی یک جنبش رهایی زمانی که او توسط سربازان کشته شده اند.

پس از مرگ او فرزندان او رفت و به یک اردوگاه پناهندگان در کنیا. Alemo ازدواج در 16 بود و او اولین فرزند از یک سال بعد ، Babaye بیمار شد زمانی که او 9 ماه. Alemo راه می رفت چهار ساعت با دختر خود را در آغوش او تا زمانی که او در بر داشت یک بیمارستان است.

“او تبدیل به ملکه بازگشت به خانه,” Alemo می گوید با افتخار لبخند.

ملکه بازگشت به خانه از آستین بالا, 2011.

فصل اول این رویای آمریکایی داستان آغاز شده و با اسکان مجدد برنامه است که به ارمغان آورد Alemo اول به مینیاپولیس سپس Worthington سپس به آستین در سال 2000. او در بر داشت یک خانه در هورمل در ابتدا به عنوان یک meatpacker و در حال حاضر به عنوان یک اپراتور دستگاه برش.

Alemo نه کودکان سنین 25 به 4 — چهار بچه از ازدواج اول او پنج با او شریک زندگی کنونی نامزد دریاچه Othow. شش تن از فرزندان او متولد شد در آستین از جمله Agwa بسکتبال ستاره.

Alemo چهار زبان صحبت می کند. او با این نسخهها کار در هفت روز هفته فقط گاهی در نظر گرفتن یک روز مرخصی. او تلاش می کند به عنوان بسیاری از دو شیفت به عنوان ممکن است گسترش از او کاری به 16 ساعت است. او همچنین طول می کشد GED کلاس در شب دو بار در هفته. او با گذشت سه سال از چهار آزمون مورد نیاز: ریاضی, علوم و مطالعات اجتماعی. زبان هنر باقی مانده است و او قصد دارد برای تکمیل است که در این بهار.

روز گیج کننده بین کار و مدرسه بچه ها, پخت و پز شام و مراقبت از 11 سال پسر مبتلا به اوتیسم است که چالش های برقراری ارتباط و به تازگی دچار یک تشنج. هنگامی که بچه ها در رختخواب هستند او مشق به طور معمول تا ساعت 1 صبح که زنگ خاموش می رود هر روز صبح ساعت 6 صبح

“او نمی استراحت” Agwa می گوید.

Agwa یکی از مینه سوتا را بهترین بازیکن. 6-پا-3 ارشد گارد نقطه, او یک deadeye تیرانداز و یک مدافع سر سخت و او با استعداد است که خود نشان دهنده شخصیت مغناطیسی است.

مانند خواهر خود Agwa انتخاب شد برای بازگشت از دادگاه این سال است. او می پوشد طراح و شیک لباس و نوع شاد لبخند است که باعث می شود یک فرد می خواهید به لبخند. هر کس می داند Agwa.

او نشانه امضا در اطراف شهر و شمار برای selfies پس از بازی با همکلاسی ها. همسر, سفید, زن و شوهر متوقف می شود او یک شب ماه دسامبر به بحث در بسکتبال به عنوان او را ترک یک رستوران پس از یک بازی است. Agwa به آنها مشت برجستگی در پایان صحبت های خود را.

“من می خواهم به صحبت کردن به مردم,” او می گوید. “شما باید برای مراقبت از همه است.”

بسکتبال موفقیت در خانواده اجرا می شود. Babaye بازی های بسکتبال در آیووا مرکزی و فرمانداران دانشگاه ایالتی در ایالت ایلینوی است. برادر بزرگتر Ajuda یکی از Austin اولین سودان ستاره. او به ثمر رساند 24 امتیاز در 2014 مسابقات قهرمانی کشور بازی و در حال حاضر نقش حرفه ای در مقدونیه.

Agwa و Ajuda Nywesh به اشتراک گذاری یک رویا: پول به اندازه کافی بازی حرفه ای برای پایان دادن به مامان 16 ساعت در شیفت.

“همه ما مادران و خانواده ها شده است از طریق وحشتناک داستان” Agwa می گوید. “ما در حال کار سخت در ورزش است [خیابان] برای پیدا کردن کار در رشته های ورزشی را به ما پدر و مادر است.”

کریس Fadness نگه می دارد و یک قرص نان و شیشه کره بادام زمینی در داخل Austin در سالن تربیت بدنی. اگر هر یک از بازیکنان خود را گرسنه هستند آنها می دانند که آنها می تواند به توقف و یک ساندویچ.

این است چگونه Austin آن کار می کند. مردم گسترش یک دست با حرکات بزرگ و کوچک است.

چیزهایی که به نظر می رسد روال جاهای دیگر چالش های Austin در برنامه های ورزشی. سواری به عمل است. یک صبحانه سالم. انتظارات تحصیلی.

بسیاری از مهاجران کار در هورمل نمی صحبت می کنند زبان انگلیسی به عنوان یک زبان اصلی. برخی هرگز با حضور در مدرسه. خانواده های بزرگ اغلب به اشتراک گذاری یک خودرو. خواهر و برادر بزرگتر و مسئول مراقبت از کودک در حالی که پدر و مادر کار اضافی شیفت ممکن است دست به شیوه های, اگر آنها قادر به بازی های ورزشی و در همه. برخی از خانواده ها به سادگی نمی توانیم ورزشی مشارکت.

“افرادی که در این شهر واقعا انجام یک کار فوق العاده از مراقبت از افراد است که می گوید:” Fadness Austin بسکتبال مربی از سال 1997.

نگاهی سوزی و جیمز Hebrink ، آنها هفت بچه ها همه ورزشکاران است. سوزی مربی بسکتبال زنان در Riverland کالج در آستین برای 16 سال است.

یک روز او را دیدم یک کلاس نهم سودان بازیکن لغزش در سراسر دادگاه. او در حال بازی در کفش اسکیت. زن و شوهر او را خریداری جدید کفش ناشناس. سپس آنها فکر می کردم چرا این کار را هر سال ؟

پسر خود را, Tate, فوتبال و بسکتبال در آستین. دو نفر از نزدیکترین دوستان خود را در حال رشد بودند سودان. کسانی که بچه ها زمان زیادی را صرف در Hebrink خانه است که “ما به آنها اشاره 8 و 9” سوزی می گوید.

پس از آن وجود دارد Clint والترز که نقل مکان کرد و به آستین در سال 2016 پس از ارتقا به هورمل مدیر کارخانه است. کودکان خود را تبدیل به هکرها از جمله کیرا ارشد که پخش والیبال و بسکتبال. پدر و مادر نگران در مورد چگونه برای فعالیت کودکان در سن مدرسه خواهد تنظیم به یک شهر جدید. سپس Agwa نشان داد.

“او به تصویب رسید ما” همسر کریس والترز می گوید. “او همیشه به نوعی از خانواده ما پس از ما تا به اینجا بوده است.”

Austin در بسکتبال خانواده تنگ است و همچنین رهبری ایلخانی Fadness. شناخته شده به عنوان “مد” او 55 ساله مربیگری lifer با طاس سر سیاه-قاب عینک و یک عشق برای به دام انداختن فشار دفاع.

از کوچک هوستون, Minn. Fadness دو بازی فصل خود را در کالج لوتر در آیووا. مربی او سپس به او دو گزینه دارد: ماندن در این تیم یا تبدیل به دانش آموز, مربی لوتر JV تیم. او در بر داشت خود را خواستار است.

پس از برنده شدن در یک دولت عنوان در کالدونیای Fadness نقل مکان کرد و به آستین و در حال حاضر 369 برد و شش دولت مسابقات سفر در هشت سال گذشته.

Fadness و همسرش, سندی مطرح سه تا از بچه ها در آستین همه بزرگسالان در حال حاضر به مربی زمان و حتی بیشتر به عنوان یک پدر به بازیکنان خود را.

اردوهای تابستانی اغلب هزینه خانواده های صدها دلار است. Fadness هزینه $30 برای خود و بسیاری از بچه های همین حالا تا پایان پرداخت. همه پول می رود به مدرسه به طور کلی فعالیت صندوق.

هنگامی که سابق سودان بازیکن ساخته شده است AAU تیم که تمرین در روچستر Fadness راند او را به شیوه ها و مسابقات در شهرهای دوقلو. هنگامی که بیشتر و بیشتر سودان جذب کودکان و نوجوانان به بسکتبال و نیاز به یک محل به اویختن Fadness افتتاح شد ورزشگاه و ساعت اضافی. او اساسا در زندگی وجود دارد در تابستان.

او سودان بازیکنان به اشتراک گذاری یک رویا: آن را به NBA برای کمک به پدر و مادر خود را. Fads نمی خواهند به خرد که در رویای, اما او همچنین یک رئالیست. آموزش و پرورش او به آنها می گوید به طوری که شما می توانید یک کار خرید یک خانه زندگی می کنند به راحتی.

یک جامعه جدید در مرکز شهر به نام آن بسکتبال تسهیلات کریس Fadness ،

“تاثیر او در آن کودکان و نوجوانان است که در حال تغییر زندگی می گوید:” دستیار سابق مربی کوری Christopherson از یک P-9er که بازی برای Fadness و در حال حاضر مربیان در ادن پریری. “او همه چیز را برای دلایل درست.”

Fadness امواج کردن چنین صحبت کنید. آن را هرگز در مورد یک فرد به او می گوید. نه در آستین.

“این یک چیز جامعه” او می گوید. “شما فقط به مردم کمک کند.”

کمک به مردم بود و نه اتفاق آرا واکنش اینجا به موج اول مهاجران است. Austin در حال تغییر بود به سرعت زمانی که بانی Rietz پا به نزاع.

Rietz تدریس زبان فرانسه در کالج جامعه و خانواده او تا به حال هیچ وابستگی به هورمل زمانی که آنها نقل مکان کرد و به آستین در سال 1979. اعتصاب ’85 همه چیز را تغییر داد.

“این خیلی سخت بود برای دیدن جامعه ما خیلی منفی” Rietz می گوید. او احساس یک تماس را به خدمت می کنند. او برنده یک نقطه در شورای شهر در سال 1989 بود و او در انتخاب شهردار در سال 1997.

اولین مهاجران عمدتا اسپانیایی. بومیان جنوب سودان آمد و بعد تا حد زیادی از اردوگاه های پناهندگان در اتیوپی و کنیا پس از فرار از کشور خود را در جنگ داخلی. پس از آن آمد کارن مهاجران از آسیای جنوب شرقی فرار دولت از آزار و اذیت. در چند سال گذشته ده ها تن از خانواده ها وارد شده اند از Pohnpei کوچک Micronesian جزیره در اقیانوس آرام است.

Austin رهبری می دانستند که تظاهر شهر بود و هنوز هم آن نسخه 1970s بود یک گزینه نیست. به طوری که آنها خواسته و گوش.

خوش آمدید مرکز باز در خیابان اصلی و طعم و مزه سازمان ملل حوادث غذاهای ارائه شده از فرهنگ های مختلف از جمله ظرف داغ از بانوان در کلیسای لوتری. این هورمل بنیاد که هرچه بیش از 9 میلیون دلار در سال به چمن شهرستان با بسیاری از طرح های همکاری با YMCA برای ایجاد یک بچه دوستانه عضویت: $1 در هر سال به ازای هر بچه. یک شب بیش از 700 کودکان و نوجوانان بسیاری از آنها از سودان — بررسی به Y در عرض چهار ساعت دوره.

“فرصت ها باید محدود شود توسط چه درآمد خود را و یا چه درآمد خانواده است می گوید:” بنیاد رئیس, بکن بکن, که بازنشسته شد به عنوان مدیر عامل شرکت هورمل در سال 2016.

در خیابان اصلی در Y, بدنسازی, میز شام, شهر فرسایش موانع با آوردن تفاوت به باز کردن.

“من از داکوتای شمالی نروژی انبار — نوع خسته کننده” Rietz می گوید. “من خیلی خدا را شکر که همه همان است که من هستم. این امر می تواند بسیار خسته کننده باشد.”

نه هر کس به توافق رسیدند. Jason Baskin رئیس سابق این شهر را در کمیسیون حقوق بشر و یک زمان عضو شورای شهرستان. او گفت مکالمات کمیسیون بود که در کلیساها و باشگاه روتاری مدارس, کافی شاپ — هرگز بیش از حد گرم شد اما او گهگاه کردم بازگوی.

“آنها رو روند صلح خاورمیانه اتو دوم فنجان, قهوه,” او می گوید: خنده.

جدید Austin برای همه نیست. برخی در اینجا ممکن است هرگز آن را قبول کند. رهبران شهر نیست زمان زیادی اختصاص داده شده تلاش برای تغییر نظر خود را.

“بسیار بسیار کوچک از جیب” Baskin می گوید. “این بیشتر ‘چرا آنها در اینجا ؟ از کجا آمده ؟ ما Austin, مینه سوتا. ما در این شهر کوچک در جنوب ایالت مینه سوتا. چرا هر کسی که می خواهید به اینجا می آیند؟’ “

مشاغل. روابط خانوادگی. امید به یک زندگی بهتر.

در یک حس است که چرا Baskin به خانه آمد ، او در بازی بسکتبال برای Fadness قبل از کسب مدرک خود را از دانشگاه مینه سوتا است. او به کار در هورمل به عنوان مدیر بازاریابی. مقامات شهرستان توصیف او به عنوان یک رهبر طبیعی.

بسکین شامل یک تیم بسکتبال عکس در کمیسیون خود را ارائه. یک طرف نشان می دهد که این تیم از ارشد خود را در فصل 2001. هر بازیکن سفید است. تلنگر مقاله و در سال 2017 تیم ملی به طور مساوی تقسیم بین سفید و سودان. از آن او بود بصری استدلال برای گرد هم آمدن و آن طنین انداز بیش از داده های سرشماری و نمودار پای.

“همچنین به ما اجازه داستان در راه مثبت” Baskin می گوید.

 

 

وجود دارد مقدار یادگیری و گوش دادن به انجام. در یک جامعه مکالمه یک پوند سودان مرد گفت: داشتن پلیس نام او را در حالی که آهسته دویدن یک روز صبح در یک hoodie. دیگران مشترک مشکلات خود را در به دست آوردن مسکن. یک مطالعه نشان داد که Austin نیاز به حدود 1000 واحد در پنج سال آینده به نگه دارید تا با تغییر و تقاضا است. رکود به دنبال اعتصاب, اما در حال حاضر جمعیت این شهر در حال رشد 5 درصد در هر دهه.

در این تورم مدرسه منطقه 37% از دانش آموزان صحبت اولیه زبان غیر از انگلیسی دو ایالت به طور متوسط. یکی در 12 اینجا کودکان متولد شده در خارج از ایالات متحده و بسیاری دیگر مطرح شد صحبت های پدر و مادر خود را به زبان مادری.

فرهنگی رابط استخدام شده بودند به “موفقیت مربیان” برای دانش آموزان از جوامع قومی مختلف. Santino دنگ موفقیت مربی برای آفریقایی جامعه توصیف کار خود را به عنوان “مثل 9-1-1.”

اگر یک مشکل وجود دارد و یا یک بچه نیاز به یک سوار دنگ می شود تماس بگیرید. اگر پدر و مادر نمی تواند پیدا کردن یک کودک دنگ می داند که به کجا نگاه.

یک پدر سه دنگ مشغول به کار در هورمل خط برای 10 سال قبل از در نظر گرفتن این نقش است. این است که امریکا به او می گوید بچه های سرزمین فرصت. تصاحب آن است.

“شما نمی نیاز به کار در این کارخانه که من کار می کرد” او می گوید. “با تمام فرصت در مقابل شما را در مدرسه جدی است.”

این منطقه در خدمت 30,000 رایگان صبحانه و ناهار وعده های غذایی به کودکان و نوجوانان در تابستان. آنها را نه نام — فقط نشان می دهد و خوردن. بیش از 50 درصد از دانش آموزان در اینجا واجد شرایط به صورت رایگان و یا کاهش می یابد ناهار. ناهار سینی پروژه کمک می کند تا خانواده هایی که فقط از دست قطع و در سال گذشته کمک های مالی پیشی $13,000 برای کمک به 47 دانش آموزان است.

“این شهر می گوید:” مریم Weikum مدیر مدرسه خدمات مواد غذایی “همیشه می آید از طریق.”

رهبران شهر را آغاز کرده اند که از جمله صداهای جدید در تنظیمات پروفایل. شورای شهر تاسیس یک چرخش افتخاری صندلی است که می رود به یک رهبر از یک مهاجر جامعه است. آن شخص نمی کند اما رای خدمت به مدت سه ماه از نشستن در کنار دادستان شهرستان و رئیس پلیس در جلسات.

دیوید comedy edinburgh گرفت و به عنوان رئیس پلیس از یک سال پیش پس از بیش از دو دهه در نیروی. او می داند هل دهنده که احساس نژادی برفلد. آنها صرف مقدار زیادی از زمان با هم از آن تبدیل شدن به دوستان. ارتباط او می گوید: اعتماد می سازد. اعتماد ایجاد جامعه است.

“اتحاد [مهاجرت] است منفی کسب و کار برای ما ؟ کاملا می گوید:” رئیس در حالی که با استناد به آمار نشان می دهد که آستین نرخ جرم و بدون تغییر است.

Stiehm می گوید که شهردار است “من یک فرد بهتر است. درخواست همسر من است.” که آخرین نظر تساوی یک خنده از 68 ساله و سابق دریایی.

ادراک در اطراف شهر بود که Stiehm خواهد بود سخت در مهاجرت. برخی حتی او را در نظر گرفته ضد مهاجرت. در حقیقت او نبود سرنخی در مورد آن او اذعان می کند.

در طول زمان خانواده های مهاجر در بر داشت جای پای خود و تبدیل شدن دائمی شهروندان مالیات دهندگان صاحب خانه و همسایگان. بچه های خود را پر مدارس و مهاجران افتتاح شد کسب و کار در مرکز شهر. شهردار اجازه گارد خود را پایین.

“شما که فضای خالی در سر خود را و ما فقط باید تمایل به پر کردن آن با چیزهای منفی,” او می گوید. “هنگامی که من کردم به یادگیری جامعه و آموزش مردم …”

او تغییر کرده است.

تنها چراغ در سنت اولاف کلیسای لوتری این شنبه شب در اواسط ماه جولای هستند کسانی که در سالن ضیافت. بوی مواد غذایی آفریقایی پر از هوا به عنوان سه کار feverishly به پوشش میز و صندلی با منسوجات در حالی که بچه های کوچک پر کردن بالن بین giggles.

مهمان افتخاری در اینجا خواهد شد به زودی. امشب Gach Gach جشن فارغ التحصیلی خود را از وست تگزاس A&M در بخش دوم مدرسه فقط در جنوب زرد. او اولین عضو از خانواده برای کسب یک مدرک دانشگاهی و قد می ایستد به عنوان یک بسکتبال قهرمان در آستین آفریقایی جامعه است.

Gach یکی از Fadness’ اولین سودان ستاره. او کسی است که سازماندهی وانت بازی در Y در هر روز است. او نگه داشته و هر کس در خط. بسکتبال کار جدی بود به او یک زندگی بهتر.

“این همه چیز” Gach می گوید. “فقط قطع کردن سر و صدا و چیزهایی که در زندگی ما است.”

همیشه وجود دارد مقدار زیادی در رفتن در یک خانواده هفت بچه. Gach دو نفره, خواهر, دوقلو, خواهر, جوان برادر دوقلو و یک دختر 13 ساله ،

پدر و مادر خود زندگی می کردند در کنیا اردوگاه پناهندگان پس از فرار سودان جنوبی جنگ داخلی. آنها از مهاجرت به نیویورک بروکلین پارک. آنها نمی انگلیسی صحبت می کنند و یا شغل. حتی مزه سس گوجه فرنگی چیزی جدید بود.

پدر و مادر خود را در بر داشت هورمل به عنوان هکرها اما پس از آن که طلاق گرفته و Gach پدر نقل مکان به ایالت آیوا. یک بار Gach را خواهر بزرگتر بزرگسالان شد و زندگی در جای دیگر او مسئول خواهر و برادر جوان در حالی که مادر خود را مشغول به کار دوم تغییر است. Gach بود 16 و “مرد خانه.”

“من در زمان چالش,” او می گوید. او پخته شده شام استقراض مادر خود را از دستور العمل. مورد علاقه خود را است نودل با استیک و تند آفریقایی چاشنی.

بچه ها به تنهایی در شب و نمی همیشه دنبال Gach را راهپیمایی سفارشات. “Hardheaded,” او می گوید. “که چگونه کودکان و نوجوانان هستند.”

جوانترین حاضر به خواب رفتن تا زمانی که مادر خود را به خانه از محل کار. Gach خواهد به عنوان خوانده شده به او و یا آنها می خواهم به تماشای “ال” بر روی نیمکت تا مادر آمد از طریق درب پس از نیمه شب.

“در آن زمان [او] در تلاش برای خوراک هفت بچه و پرداخت اجاره بها و پرداخت صورتحساب و فقط کمی به سمت چپ بیش از” Gach می گوید. “او قوی بود. او ساخته شده آن را به کار.”

Gach بازی به شدت در دادگاه در کمک به Austin به نفر دوم پس از اتمام در کلاس 3A دولت مسابقات در سال 2013 و 2014. او شروع به 70 بازی در وست تگزاس A&M در بخش دوم چهار نهایی به دست آورده و خود را در مدرک فارغ التحصیلی با یک 3.0 درجه-نقطه متوسط.

“Gach یک موفقیت واقعی” Fadness می گوید.

او در نقش یک مدل برای سودان بچه ها از جمله خود دوقلو 20 ساله برادران. Duoth Gach نقش در یک تاریخ و کالج با امید انتقال به یک برنامه; هر دو Gach یک دانشجوی سال دوم گارد در دانشگاه یوتا و دوم تیم خود را پیشرو گلزن در 10.6 امتیاز در هر بازی. هر سه برادر امید به بازی حرفه ای یا در NBA و یا در خارج از کشور به “من مادر کردن پا” Gach می گوید.

زندگی آسان نیست برای او یا. در وسط مدرسه Gach یکی از تنها چند سودان بچه ها در کلاس. بچه ها به طعنه او را برای داشتن پوست تیره. او عصبانی بود خیلی — یک ادم بی پروا به استفاده از کلمات خود را. در نهایت بچه ها رو به او می دانم. او خروجی و دیوار ذوب دور.

“در حال حاضر من نمی تواند در هر نقطه در شهر بدون مردم دانستند که من هستم,” او می گوید.

در این ماه ژوئیه شب در کلیسای او جاذبه ستاره.

یک DJ مجموعه در یک گوشه. مواد غذایی نهفته در صنعتی به اندازه گلدان در آشپزخانه. Gach مادر ساخته شده است که همه مورد علاقه خود را. وجود دارد یک گوسفند و اسفناج ظرف یک ظرف ماهی, خورش با برگ کلم برگ و کره بادام زمینی.

با انرژی در حال اجرا بالا گراد پارتی طول می کشد تا صبح روز بعد.

این پیروزی بزرگ آنها گرد هم آوردن مردم.

“من می خواستم یک درجه خیلی بد,” او می گوید. “من می خواستم برادران من برای دیدن آنها می توانید آن را انجام دهید. من می خواستم آنها را به می دانم که این ممکن است.”

گروهی از پسران نوجوان به شکل یک دایره تنگ شانه به شانه در یک تپه پوشیده از چمن. اوت, آسمان آبی است, 80, درجه, هیچ حواس او را پرت. شرایط مناسب برای یک تیم فوتبال به پیوند.

هکرها تیم بسکتبال بیشتر تزئین شده اما خود برنامه فوتبال تبدیل به یک دولت-مسابقات به طور منظم. نگه دارید تا آینه به این تیم و آستین تنوع خیره بازگشت. این فهرست شامل ترکیبی از سفید و اسپانیایی Karenni و بازیکنان آفریقایی و یکی از هم تیمی از لهستان.

تعداد سه این بازیکنان در دایره آسانسور یکی دیگر از هم تیمی بالای سر خود را و نگه داشتن او وجود دارد با خسته اسلحه. هدف این است که به رها کردن او آسان نیست زمانی که همه خندیدن.

این است چگونه تیم فوتبال شروع هر فصل. تیم سازی. اعتماد سازی. این به ویژه مهم است به ینس Levisen مربی که مسئول نظارت بر فهرستی که چند سال اتحاد پنج قاره نشان داده شده است.

“این طبیعی می گوید:” ارشد الیستا Simerson.

در زمینه شیمی وجود نداشت که Levisen در زمان بیش از این برنامه 15 سال پیش. فقط به عنوان شهر هم در طول زمان به طوری که Levisen بازیکنان.

“ما بیش از یک تیم” تاریخ و آندرس گارسیا می گوید. “آن را مانند یک خانواده است.”

Levisen حاضر به برگزاری اولین تمرین هر ماه اوت تا تیم خود را-ایجاد رویداد به اتمام است. روز شروع می شود با یک 4-مایل اجرا شود. سپس مربی اسکات هانا همه آنها را با هم فشار بر روی یک تشک در یک مته قفل دست در دیگری. آنها به نوبت عمل بالا بردن یکی دیگر در درجه پس از آن.

اگر یک بچه در حال آرام هانا باعث می شود او صحبت بلندتر. یک سال او احساس بد پرنیان با ارتباطات است. او با قرار دادن بچه ها از ملیت های مختلف با هم در قایق در دریاچه و به آنها گفت که “آن را کشف کردن.”

“من می خواهم به مطمئن شوید که هر کس یک صدای” Levisen می گوید.

هکرها ساخته شده دولت مسابقات دوباره در پاییز گذشته. خود را از حرکات غیر ارادی اندامها-tac-انگشت پا در حال عبور در این زمینه نشان دهنده انسجام خود را آشکار است که در یک سنت جدید در آنها آغاز شده در این فصل است. بازیکنان در حال حاضر خود را شکستن huddles توسط فریاد یک کلمه.

“خانواده!”

وایکینگ ها بازی در مورد برای شروع یک یکشنبه شب بازی در برابر کابوی ها در ماه نوامبر. Agwa او و مادر مادر او را نامزد و خواهر خود را پیدا کردن صندلی در بالا و صدر جدول در یک نوار های ورزشی برای لذت بردن از فوتبال بال تند و یک شب با هم.

آنها آمده اند مستقیما از ایمان کلیسا که میزبان یک Anuak زبان خدمات یکشنبه بعد از ظهر. دو شبان تحویل خطبه در ریتمیک می بارند. یکی صحبت می کند Anuak دیگر به سرعت ترجمه به انگلیسی. پیام خود را به جماعت در این روز: عشق می تواند به وحدت است.

Alemo خانواده کشف شده است که در آستین: عشق و وحدت است.

“Austin برای همه است” Agwa می گوید. “اگر شما یک بچه جدید ما شما را مانند شما بوده ام در اینجا برای همیشه لطفا برای. تضمین می کنم اگر کسی آمد در اینجا برای یک روز آنها را در حال حاضر احساس می کنید مانند این است.”

یک زن در نوار های ورزشی بر می آید به سلام کارگر شرکت از Alemo است. آنها در آغوش بگیرید و خنده قبل از بحث در مورد یک غذای مختصر شام در کارخانه.

خانواده سر خانه در حاصل کار دو تیم. Agwa یک کاغذ با توجه به فردا و مادر خود را از ساعت 6 صبح زنگ در انتظار. یک هفته جدید نزدیک است. ریتم زندگی ایفا می کند.

زندگی شده است استرس زا از اواخر. Ena خود را 11 ساله مبتلا به اوتیسم رنج می برد تشنج, یک شب. مطمئن نیستید از آنچه اتفاق می افتد Agwa scooped تا برادر خود را و انجام او را به طبقه پایین برای کمک به. MRI نشان داد هیچ چیز غیر طبیعی و Ena نشده دچار هر گونه تشنج بیشتر. خانواده رها شوند.

Ena آسین عاشق Agwa. آنها به اشتراک گذاشتن یک تخت و Ena یک زمان سخت در خواب اگر Agwa وجود ندارد. Ena را کلامی مهارت های بهبود یافته اما برای یک زمان طولانی Agwa درک او بهتر از هر کسی. Agwa اغلب تبدیل کردن حلق آویز با دوستان به ماندن در خانه با Ena.

“او یک روح زیبا,” خواهر بزرگتر Babaye می گوید. “او می خواهد برای کمک به همه.”

Agwa است که با داشتن ستارگان فصل است که می تواند کسب او من بخش کمک هزینه تحصیلی. او به طور متوسط یک تیم-بهترین 14.6 امتیاز 4.8 کمک و 4.4 دزد بود و به نام به آقای بسکتبال جایزه سازمان دیده بان لیست. او به ثمر رساند 30 امتیاز در که خطر ناک پیروزی بر روچستر مایو. هکرها یک 19-4 رکورد با هدف بازگشت به حالت مسابقات.

پشت در خانه Agwa و هر عضو خانواده باید نقش های تعریف شده برای کمک به مادر خود را. یکی از غذاهای پاک یکی را بیرون می کشد زباله یک سازماندهی کفش برای روز بعد مامان آشپز شام. حتی 4 ساله کمک می کند تا حمل در مواد غذایی. این است که چگونه آنها آن را در اینجا کار می کنند.

پیروزی کمی آنها را با هم.

“ما همه چیز را” Alemo می گوید: “به عنوان یک تیم است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>