به عنوان اتاق ناهار خوری باقی می ماند توقیف میان coronavirus Minnesotans گله به drive-ins

هزاران نفر از Minnesotans متعلق به drive-ins به خدمت نادر نشسته و غذا در میان یک دولت به منظور سازندگان: رستوران ناهار خوری اتاق به سرعت شیوع کروناویروس.

میننتنکا درایو در یک رستوران غرق در نوستالژی کامل با انرژی carhops را که مواد غذایی و آشامیدنی به راننده-جانبی ویندوز است برای چندین هفته است که طراحی مشتریان توسط خیل که گرسنه هستند برای یک برگر, مرغ سرخ شده و یا مالت با یک طرف از سفر کردن خط حافظه.

چه تنظیم کننده دولت هنوز برای فهمیدن این است که آیا این مد از غذا خوردن نقض رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اجرایی به منظور منع ناهار خوری در محل.

“من هرگز آن را دیده تا دیوانه” گفت: Dave Bennyhoff که صاحب فصلی رستوران در خط ساحلی رانندگی در بهار پارک که پدرش آغاز شده و در اوایل 1960s. “مقدار مواد غذایی ما در حال رفتن را از طریق فقط باور نکردنی; آنلاین تلفن سفارشات. بسیاری فقط بسته بندی شده.”

این هیچ راز به Bennyhoff کار کرده است که در این درایو از او 9 سال چرا این افزایش در کسب و کار است که در آینده حتی به عنوان بهار خاموش کردم به تا حد زیادی سرد شروع می شود. بدون در نظر گرفتن آن است که هنوز هم نگه داشتن تمام 40 خودرو خود را اصطبل پر از 11 صبح تا 8 بعد از ظهر

“در حال حاضر به نظر می رسد مردم به دنبال یک کمی از حالت عادی” در یکی از معدود مکان هایی در مینه سوتا ارائه بر روی سایت ناهارخوری Bennyhoff, 66, گفت:.

مینه سوتا وزارت بهداشت اما گفته است که هنوز در تلاش برای مرتب کردن بر اساس که آیا درایو در یک بلوک و یا پس از خاموش Lake Minnetonka و دیگران در سراسر کشور در حال مطیع اجرایی به منظور منع در محل ناهار خوری.

“ما قانونی مواد غذایی ایجاد تنظیم کننده و کنترل عفونت تیم ها به دنبال این” سخنگوی وزارت داگ شولتز گفت: بعد از ظهر دوشنبه.

“بخشی از سفارش … به نظر می رسد مانند عمل [از رانندگی در سرویس و ناهار خوری] اجازه داده می شود,” شولتز گفت: “اما بخش دیگر از این جهت برای مثال اجازه نمی دهد خدمات در محل است.’ “

برای Bennyhoff روز جمعه گفت: او شده است در تماس روزانه با وزارت بهداشت است و صرفا اجرای اجتماعی فاصله شیوه توسط کارکنان و مراجعان.

مریم Ratzlaff سنت لوئیس پارک شده متوقف کردن توسط میننتنکا در درایو به طور منظم برای بیش از یک ربع قرن گفت: “در طول این زمان آن است که تا حدودی آرامش را قادر به رفتن به خارج از خانه خود را و یک وعده غذایی.

“آن را می دهد یک — حداقل من — یک حس عادی در زمانی که هیچ چیز در همه طبیعی است.”

Ratzlaff و همسرش, Kevin شد دوباره شنبه به درایو-در مورد محل تجمع برای ماشین های کلاسیک علاقمندان است.

مطمئن شوید که به اندازه کافی از یک سال 1967 کوروت کشیده تا در این نزدیکی هست و کوین “واقعا می خواستم به خارج و بپرسید [راننده] چه سال بود و فقط او را به بحث در مورد ماشین خود را” ولی اجتماعی فاصله محدودیت نگهداری شوهرش نشسته و از دسترس ورزشی سوار مریم گفت.

که نه چندان برخورد نزدیک او گفت: او نشان داد که “شما [خوردن] اما نه واقعا قادر به اتصال با مردم در شیوه ای که می خواهد تحت شرایط عادی است.”

مانند موسسات در سراسر مینه سوتا میننتنکا درایو در داخل منطقه صندلی بسته شده است. همچنین آن پیک نیک زمینه را به زودی تعطیل بعد از مشتریان بودند تجمع بیش از حد نزدیک با takeout وعده های غذایی و بستنی و یا صرفا توقف برای استراحت در حالی که دوچرخه سواری یا راه رفتن در امتداد مجاور داکوتای دنباله.

همه کارکنان از کسانی که در آشپزخانه به carhops پوشیدن دستکش و شستن دست های خود را به طور مداوم Bennyhoff گفت. برای مشتریان سفارش و پرداخت آنلاین است بهترین راه برای رفتن به ویژه برای خوردن در ماشین خود را.

“وجود دارد سینی در غرفه به نوسان خود را به پنجره ماشین,” او گفت:. “این carhop مجموعه خود را از مواد غذایی در سینی. اگر به شما پرداخت آنلاین شما حتی نمی باید به رول کردن پنجره خود را و پرداخت.”

Bennyhoff گفت که او و همسرش و شریک کسب و کار, دب, در, آریزونا در ماه گذشته زمانی که آنها شنیده در مورد خطرات بهداشتی از coronavirus در نظر گرفتن هدف در درایو در, که در حال حاضر شاغل چهار نسل در خانواده است.

“من و دب صحبت دائما” پس از بازگشت به خانه خود را, او گفت:. “ما در اینجا برای یک هفته کامل پاک کردن همه چیز را. ما می خواهم به یکدیگر می گویند, ‘شما چه فکر می کنید ؟ ما باید باقی بماند بسته و یا ما باید باز؟’ “

او گفت یکی از قوی اعتبار سنجی از مشتریان که کسب و کار خود را حس شد و بر روی علامت دیدن است چگونه سخاوتمندانه آنها با carhops.

“مردم در حال اوج تا دیوانه, وحشی” Bennyhoff گفت. “من فکر می کنم که برای بسیاری از مردم آن را بدست آنها به عنوان یک قلبی, چیزی, برخی دلسوزی” برای سرورها.

“این نوع از یک چیز خوب برای دوست پسر و دوست دختر,” او اضافه شده است. “و آن را به زوج های متاهل به ’60 و ’70 زمانی که شما می توانید یار خود را برای تاریخ و خوردن و smooching.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de