تماس با آن چه شما می خواهید — رکود مینی رکود funk — اما تیمبرولوز گارد d’angelo راسل نشده است هدف قرار دادن عکس مثل او عادت کرده اند بیش از گذشته دو بازی.

راسل است 8-برای-32 که در طول و به دنبال یک 2-برای-14 عملکرد جمعه برابر اورلاندو با 6-برای-18 روز در از دست دادن به نیواورلئان. او همچنین دهکدهای از دست رفته گذشته خود 11 تلاش از سه نقطه محدوده.

گرگ ها ” دفاع شد و یک مشکل که در آن ضرر و زیان اما این تیم شده است رقابتی در زمانی که دفاع از آن رنج می برد — و در مواردی آنها رقابتی چون راسل است percolating ادبانه.

اما زمانی که او آن را به معنای دو رقمی ضرر و زیان است.

راسل نگران نیست که خود را سرد خط ادامه خواهد داد.

“فقط به نوع اجازه دهید آن را بروید” راسل گفت. “ساکن نیست بیش از حد بر روی آن. هرگز بیش از حد بالا است. هرگز بیش از حد کم است. این بخشی از بازی است. فقط اجازه دهید آن را برو و من همه حق است.”

راسل گفت که او خوشحال بود با عکس های او بود. یکی از هم تیمی های خود ملک Beasley گفت: گرگ را مجبور به انجام یک کار بهتر از راه اندازی راسل.

“تاپیک های زیادی در سر خود را” Beasley گفت. “بنابراین همه ما باید به او کمک کند در این معنا از آنچه به او را گرفتن آسان عکس همه را از ما دریافت آسان عکس. او یکی از رهبران تیم بنابراین ما باید مطمئن شوید که او می شود آسان به نظر می رسد.”

بیسلی گفت که او فکر نمی کنم راسل بود در رکود است.

“فقط خوب هم تیمی او را تشویق به ساقه بیشتر به دلیل ضربه بعدی را به رفتن در” Beasley گفت. “من فکر نمی کنم او در رکود است. من فکر می کنم او در تلاش به مانند یک بازیکن بزرگ برای تیم ما از جمله اینکه یک گارد نقطه از جمله یکی از رهبران تیم ما است.”

روز یکشنبه بازی کرده بود قابل توجه آمار: نه تیم را به ثمر رساند از میانی. که به ضرب گلوله کشته شده است یکی از راسل کارت تلفن در سراسر زندگی حرفه ای او. که ایجاد یک جالب پویا در زمان خود با گرگ ها که باید بالید خود را در نظر گرفتن بسیاری از کم ارزش میانی عکس. راسل گرفته شده کمی کمتر میانی عکس از زمانی که او در حالت طلایی در اوایل این فصل است.

راسل گفت و مربی Ryan ساندرز خواهد برقراری ارتباط در مورد حجم راسل از میانی اما در همان زمان او نمیخواهد برای تغییر آنچه او تصور می شود نقاط قوت خود را بیش از حد.

“من قصد دارم برای انجام این کار بدون در نظر گرفتن” راسل گفت. “مربی در حال رفتن به فقط — ما باید برای برقراری ارتباط در مورد آن. من قصد دارم به بازی بازی من است.”

این کمک می کند که راسل ساخت 48% از عکس های میانی اما ساندرز گفت: گرگ ها در حال رفتن به خیانت آنها چه کسانی هستند — یک تیم است که تلاش برای کارآمد ترین عکس در طبقه گوشه threes باز threes و عکس در حاشیه. راسل می کند یک مقدار سالم از threes — 50.8 درصد از همه شوت او تلاش هستند از وجود دارد.

“ما در حال تغییر است و نه آنچه ما می خواهیم” ساندرز گفت. “اما اگر او نمرات در میانی شما ممکن است نیش زبان خود را کمی بیشتر به عنوان مخالف گفت:” هی بیایید امتحان کنید و شما را به لبه بیایید امتحان کنید و دریافت یک پاس به گوشه ای دریافت سه.’ به عنوان تنها نوع از گاز گرفتن زبان خود را به این دلیل که مرد فقط هشت میانی عکس در جریان بازی. …

“حتی اگر یک مرد می سازد 55 میانی عکس, ما هنوز هم بحث در مورد آنچه که ما ارزش برای این تیم در حال رفتن به جلو. آن را فقط به این دلیل که ما آن را. ما هنوز هم می خواهید این روند به سمت راست که ما به آن نتیجه است.”

ساندرز گفت: این فرایند ساده تر خواهد بود اگر او و راسل تا به حال به بحث در مورد آن و در راه به دست آوردن بهینه ترین عکس داخل جرم و ساندرز اضافه شده برخی از این بار بر او و راسل هم تیمی های به کار برای کسانی که عکس های.

در این میان گرگ و راسل سعی خواهد کرد به کار گرفتن او در مسیر بازگشت. ساندرز ذکر راسل بود تیراندازی “برای مدت طولانی” پس از بازی روز جمعه. هر چیزی در آن طول می کشد تا لرزش آن را خاموش.

“D’angelo نخبگان بازیکن در این لیگ” ساندرز گفت. “او با اعتماد به نفس. او نیاز ندارد کسی به او بگویید ” Hey, شما را به عکس های بیشتر.’ چرا که او خود را نگه می دارد به یک استاندارد بالا است. … قلب خود را در جای مناسب. بنابراین من نگران d’angelo. من احساس می کنم او به خوبی در حال حرکت رو به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im