من متوقف در فروشگاه مواد غذایی پس از کار هنگامی که آن را معمولا مشغول به پیدا کردن که من یکی از چند نفر سرگردان راهرو. (وجود دارد مقدار زیادی از کاغذ توالت بیش از حد است.)

هیچ صبر ما در مورد علاقه رستوران مکزیکی حتی با یک حزب از هفت.

امروز صبح من یکی از تنها تعداد انگشت شماری از مردم در من به طور معمول شلوغ ، بود و هر کس دیگری نگران coronavirus?

ترافیک نور بود. حداقل به نظر می رسید نور است. آن را فقط به خاطر من توجه?

کافی شاپ جایی که من متوقف شد برای یک قهوه اسپرسو تقریبا خالی است. Barista سرزنش باران. آن را فقط باران ؟

جهان احساس می کند کمی خالیتر در حال حاضر.

اول از همه, آن را رخصتی بهار. در تمپه, جایی که من زندگی می کنند همه چیز را احساس می کند کمی خالی از سکنه زمانی که دانشگاه ایالتی آریزونا فرار از بهار همزمان با مدارس ابتدایی و دبیرستان منطقه را بهار می شکند.

اما در حال حاضر با دانشگاه تعویق انداختن کلاس ها و تغییر به جلسات آنلاین آن را عجیب و غریب به فکر می کنم که همه چیز نمی تواند به حالت عادی هفته آینده.

بسیاری از دوستان و همکارانش در حال کار از راه دور در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. بخشی که من در حال حاضر استفاده می شود. پست الکترونیکی حامل هنوز هم می آید با هر بعد از ظهر. اما من در خیابان خالی است از مردم بر روی دوچرخه و پدر و مادر با کالسکه به سمت پارک. این زمین رها شده است.

من می خواهم به فکر می کنم آن را به باران. مردم به ماندن در داخل هنگامی که آب و هوا شبیه به این در و پنجره پرتاب کفش به لذت بردن از pitter-تند تند.

اما به احتمال زیاد این عدم اطمینان در مورد کوروناویروس. در فقط در 24 ساعت گذشته, اخبار در مورد وضعیت شده است دلهره آور است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع ترین سفر از اروپا به ایالات متحده است.

NBA بازی به تعویق افتاد و پس از لیگ ملی هاکی لیگ برتر بیس بال و لیگ برتر فوتبال. NCAA لغو آن قهرمانی مسابقات.

فرمانداران اعلام متحده از شرایط اضطراری. شهرداران در شهرهای بزرگ ممنوع تالار اجتماعات. همایش ها و کنسرت ها لغو شد. مدارس تعطیل.

برادوی در نیویورک رفت, تاریک, توقف اجرا می شود از 31 نقش و موزیکال. دیزنی لند است بسته شنبه برای بقیه ماه. موزه ها بسته است.

نزدیک به صفحه اصلی دانشگاه ایالتی آریزونا دانشگاه آریزونا و دانشگاه آریزونای شمالی اعلام کرد کلاس برگزار خواهد شد فقط آنلاین پس از رخصتی بهار. مدارس در حداقل یک زن و شوهر از مناطق بسته اند.

توسان جشنواره کتاب است که به طور معمول به تساوی 100,000 مردم لغو شد. آریزونا دولت املا زنبور عسل برای برنامه ریزی مارس 21 به تعویق افتاده است.

هیچ نادیده گرفتن آن است. زندگی به عنوان ما آن را می دانستند — و چگونه ما در آن زندگی می کردند — در حال تغییر است.

به عنوان خالی به عنوان چیزهایی که احساس — سالن ورزش, کافی شاپ اتوبان — این عجیب و غریب به فکر می کنم این چیزی است که ما در حال انجام با هم.

هنگامی که ما در مورد چیزی ناراحت, مردم, آوریل در تظاهرات با هم. در حوادث ما را خون با هم و یا اهدای مواد غذایی و جعبه با هم.

این روزها ما در حال دور ماندن از یکدیگر با هم.

دکتر فرانک LoVecchio از Valleywise بهداشت گفت: “اجتماعی فاصله” یک تلاش آگاهانه برای کاهش تماس نزدیک بین مردم می تواند سرعت انتقال این ویروس و جلوگیری از قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی با بیش از حد بسیاری از بیماران در یک بار.

“این است که رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای” او گفت:. “ما قصد داریم از این طریق دریافت کنید.”

بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که آهسته آن را پایین.

بنابراین ما در حال تنظیم در به خبری که در آن محاسبات چگونه این ویروس می تواند گسترش وحشتناک است. ما گمراهان در کنار احتیاط.

ما در حال کار در خانه, اگر ما می توانیم. ما در حال گرفتن در داخل و خارج از فروشگاه های مواد غذایی به سرعت هدف قرار دادن درایو-throughs برای شام و نه طولانی در بیش از حد طولانی است.

در طول بحران بهداشت عمومی و ترس است که سرایت گسترش سریع تر از ویروس خود را.

چقدر بد خواهد آن را دریافت کند ؟ ما نمی دانیم.

معمولا ما OK با چیزهایی که ما نمی دانیم. من به نام دولت در بخش حمل و نقل فقط از روی کنجکاوی. آیا واقعا کمتر ترافیک در جاده های این هفته ؟ معلوم است ما نمی دانیم.

وجود دارد ‘ هیچ داده ای که می خواهد ثابت کند که فقط موردی اطلاعات ADOT سخنگوی تیم Tait گفت. آن است که رخصتی بهار, او گفت:.

اما البته چیزهای دیگر که ما نمی دانیم در حال حاضر در حال رفتن برای ما زحمت.

حتی اگر ما سالم و به خصوص در مورد خودمان نگران ما کودکان مبتلا به آسم و ما پدر و مادر سالمند.

هر کسی که در اطراف ما می تواند بیمار و کسی به ما نزدیک می شوند.

بنابراین ما فاصله خودمان تغییر نحوه تعامل ما با مردم حتی آنهایی که ما را دوست دارم. فقط در مورد.

و این که ترک ما احساس کمی تنهایی, همه با هم.

چگونه شما مقابله با ناشناختهها از coronavirus و طبیعی جدید چگونه ما در حال دست زدن به آن در آریزونا ؟ به ما بگویید چه شما در حال توقف تغییرات چه شما و آنچه شما در جوراب زنانه ساقه بلند. ما صحبت در مورد آن با شما هر روز در azcentral.com. ایمیل کارینا مطلوب در karina.bland@arizonarepublic.com و جان D’Anna در john.danna@arizonarepublic.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de