به عنوان بایدن مبارزات Klobuchar و Buttigieg رقابت برای مینه سوتا میانه

یک شنبه دوئل متوسط دموکراتیک رای دهندگان در ایالت مینه سوتا در حال شکل گیری بین دو خفیف ادب Midwesterners که چند فکر همیشه از این راه دور.

یک سال پیش دیابت ctq را امیدوار به نظر می رسید به عنوان مبهم و مه آلود به عنوان مینیاپولیس بلیزارد که استقبال از شروع مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری; سپس-South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg سیاسی ناشناخته با یک سخت-به-تلفظ نام خانوادگی.

در حال حاضر با معاون رئیس جمهور جو بایدن متزلزل در رای گیری اولیه در آیووا و نیوهمشایر متوسط دموکرات ها به دنبال یک نامزد که می بلانت حرکت از ایالت ورمونت برنی ساندرز یک قهرمان از حزب چپ که برنده سوتا دموکرات قفقاز چهار سال پیش.

به عنوان در مارس 3 دموکراتیک مقدماتی با مینه سوتا در میان 14 متحده وزن در Buttigieg و Klobuchar هر نگه داشتن خود را به عنوان یک تکه را بهترین فرصت coalescing در اطراف یک کاندید وحدت است که می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. Buttigieg است بر حرکت از بالا پایان در آیووا و دوم-محل نقطه در نیوهمپشایر; Klobuchar بهره گیری از انتظارات پایین در اوایل سنجی تعجب کشور با یک ریگ مقام سوم در پایان گرانیت دولت است. آن را به او به اندازه کافی حرکت به حداقل آن را تا آنجا که در آن همه آغاز شد — خانه دولت.

به عنوان یک چهره جدید در مینه سوتا Buttigieg چالش است تقویت نام خود را شناخت به سرعت در یک وضعیت که در آن او نیست سرمایه گذاری های زیادی را در این راه از زمان و یا منابع. او تعداد بازدید مینیاپولیس در سال گذشته به صورت خصوصی جمع آوری کمک و شوهر, تصفیه و تزکیه میزبانی پذیرش در ماه اکتبر. اما این کمپین تا کنون پرداخت کارکنان اختصاص داده شده تنها به مینه سوتا.

در محل از کارکنان حرفه ای یک گروه از حداقل 100 Buttigieg داوطلبان دارای حباب در مینه سوتا, مصرف بیش از تلفن های بانکی و درب ضربه زدن. آنها از ارسال روزانه خبرنامه ایمیل و میزبان به طور منظم “پیت یو پی اس” کار peer-to-peer برای هدف قرار دادن افرادی که “پیت کنجکاو است.” در اخیر بحث سازمان دیده بان حزب, سازمان گفت: حضور دو برابر شده پس از عملکرد قوی در آیووا.

با این حال به خوبی او را در سراسر کشور انجام می شود, آن را هنوز هم می تواند یک چالش برای Buttigieg به پوست دور متوسط پشتیبانی از Klobuchar سه دوره سناتور که برنده انتخابات دو بار در مینه سوتا با بیش از 60 درصد آرا. با وجود این که حامیان او می گویند نمی گرفتن هر چیزی که مسلم در خانه او دولت که در آن فقیر و نشان در مارس 3 می تواند همه اما او بد گویی کردن مسابقه.

در نظر است که فشار های ستاد ملی در مینیاپولیس اعزام پرداخت کارکنان و عملیاتی بر روی زمین که در حال سازماندهی درب می زند و get-out-the-رای تلاش در مینه سوتا دولت هنوز هم تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط این رقابت — به استثنای ساندرز که همسر بازدید جمعه و مایکل بلومبرگ که قرار است بیش از 4.5 میلیون دلار در تبلیغات در سراسر کشور.

بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار نشان دهنده عمده X-factor در آنچه که تبدیل به یک بی قراری نژاد: a self-بودجه میلیاردر نجیب زاده او نه رقابت در اوایل متحده است. اما او صرف صدها میلیون نفر در تبلیغات و کارکنان دفاتر در سه شنبه متحده, Minnesota. او همچنین آشنائی روستایی و شهری رای دهندگان به عنوان یک نسیم جایگزین برای Sanders.

“وجود نداشته است یک تست نشده که آیا بلومبرگ استراتژی را برای او کار می کنند” گفت: Jeff Blodgett سابق دولت مدیر برای باراک اوباما و مشاور Klobuchar انتخاباتی. “این یک بازی فوق العاده پر هزینه تلاش برای ساخت نام ID و اینکه آیا شما می توانید سفت است که با آرا در رای گیری محل باقی مانده است دیده شود.”

ساندرز بیش از حد اضافه کردن کارکنان در سه شنبه متحده, Minnesota. او به تازگی راه اندازی اولین تلویزیون دیجیتال و تبلیغات در دولت است. همسرش جین ساندرز ساخته شده ظاهر در مینیاپولیس در روز جمعه برای گم و قتل زنان بومی را در ماه مارس. او همچنین در مینه سوتا به مبارزات انتخاباتی.

“در هر انتخابات حزب دموکرات انتخاب کرده است متوسط آنها را از دست داده ایم” او در مصاحبه ای گفت:. “آنها را انتخاب کرده ایم که شرط بندی امن و آنها را از دست داده ایم چرا که آنها از دست داده ایم شور و شوق است که انرژی مردم است.”

ساندرز به تازگی موفق به کسب اولین حمایت از مترقی گروه Brrrrrrns مینه سوتا که در تلاش است به بسیج آن 50,000 عضو به خارج و حمایت ساندرز در اصلی. “او تنها کاندیدایی که ماند درست به چشم انداز خود را و مبارزه برای 50 سال گذشته گفت:” Brrrrrrns سازمان Jamila Mame. “هیچ کس دیگری می توانید می گویند که.”

در شکار برای متوسط دموکرات — عرصه ای که در آن Klobuchar و Buttigieg در حال رقابت — بایدن نیز هنوز یک نیروی. او در آمد یک پنجم ناامید کننده در نیوهمپشایر و چهارم در آیووا اما می تواند یک افزایش در نوادا و کارولینای جنوبی که ممکن است به عقب سستی حامیان مینه سوتا.

بایدن قرار داده دوم در Las Vegas Review-Journal نظرسنجی در جمعه فقط پشت Sanders. در وسط بسته پشت الیزابت وارن و تام Steyer شد Klobuchar و Buttigieg در 10% حمایت از هر یک — یک نتیجه است که تأکید خود را تشدید رقابت به عنوان Minnesotans آماده شدن برای رفتن به پای صندوق های رای.

Klobuchar حامی جری گیل بروکلین پارک گفت: او ثابت کرده است او electability در مینه سوتا و می تواند کمک به دموکرات ها در کسب کرسی در کشورهای در سراسر کشور است. او گفت که او شک و تردید از Buttigieg که دو دوره به عنوان شهردار یک شهر از 100000 نفر نیست به اندازه کافی گسترده آزمون electability.

“وجود دارد میلیون ها نفر از جمهوری خواهان که نمی تواند ایستاده تهمت و آنها در حال رفتن برای رای دادن به برنی و من فکر می کنم آنها خواهد برخی از شک و تردید در مورد پیت,” او گفت:.

رقابت برای همان مرکز برش دموکراتیک رای دهندگان Klobuchar و Buttigieg کشیده اند تفاوت از یکدیگر در این بحث. او انتقاد خود را نسبت عدم تجربه سیاسی در حالی که او را به انتقاد از او برای این که بخشی از واشنگتن سیاسی گارد. او گفت که او تا تلنگر-شکست مواجه در مدیکر برای همه که نه از آنها پشتیبانی می کند. هر دو حمایت از حق سقط جنین, اما Klobuchar اتحاد تن به تن بزرگ “چادر” نگرش بر این موضوع استقبال رای دهندگان که در مخالفت با سقط جنین را به مبارزات انتخاباتی خود را.

هر دو نیاز به دادگاه بایدن جداشدگان و همچنین دموکراتیک رای دهندگان که نگران باشید که ساندرز’ مترقی پوپولیسم اما محبوب با حزب پایگاه فعال خواهد شد از دست دادن فرمول در پاییز انتخابات عمومی.

ساندرز که قرار داده شده برای اولین بار در نیوهمپشایر است تبدیل پشتیبانی به اندازه کافی برای اجرای دور با نامزدی. تعداد کل نمایندگان نه تنها پیروزی در فرد متحده است که بخش مهمی از محاسبه در یک شکسته نژاد است که می تواند کشش تمام راه به این کنوانسیون. است که فضای ایجاد شده در وسط برای Klobuchar برای به چالش کشیدن هر دو بایدن و Buttigieg که باید با تمرکز بیشتری از منابع خود را در بزرگتر نماینده غنی متحده است.

به عنوان Klobuchar همچنان در کشاکش مینه سوتا بافندگی بزرگتر در محاسبات. در حالی که او ممکن است یک پا تا در میانه رقیب چند در حال شمارش خارج Buttigieg در دولت است. دانشگاه هاروارد تحصیل 38 ساله جانباز و برای اولین بار آشکارا گی نامزد ریاست جمهوری از حزب عمده انجام داده است به خوبی با مرفه سفید رای دهندگان زیادی رای گیری بلوک در مینه سوتا است.

“من فکر می کنم او میانسال و مسن فرد تصویر ایده آل از یک فرد جوان” گفت: استیون Schier بازنشسته Carleton, دانشکده علوم سیاسی. “او بسیار روشن و او بسیار خوش بیان و او را قادر به استفاده از آن — به امی عبارت — به پانچ بالاتر از وزن خود را.”

اصلاح: نسخه های قبلی این مقاله mischaracterized مینه سوتا ریاست جمهوری نامزدی مسابقه در سال 2016. برنی ساندرز برنده DFL قفقاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر