به عنوان آریزونا می گوید کسب و کار اجازه دهید به کارکنان از خانه کار می کنند و برخی کارکنان دولت ملزم به رفتن در

یک ماه پیش در آریزونا بالا رسمی بهداشت گفت: کارفرمایان برای آماده سازی: جدید کروناویروس می تواند تغییر راه آنها کسب و کار.

“ما را تشویق آریزونا برای کسب و کارهای باقی می ماند … و به نظر گزینه برای teleworking سیاست در این مورد وجود دارد توصیه های اجتماعی فاصله” دکتر کارا مسیح, وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, خدمات, مدیر, نوشت آژانس, وبلاگ, ارسال در Feb. 27.

یک ماه — و 500-plus تایید موارد COVID-19 — بعد اجتماعی فاصله توصیه های گسترده هستند. در عین حال به مقامات اصرار مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و به نگه داشتن حداقل شش فوت و دور از دیگران, دولت, کارکنان دولت می گویند دولت در تلاش است به دنبال توصیه های خود هنگامی که آن را می آید به آن 33000 کارگران است.

هیچ کس انتظار می رود دولت اجازه می دهد تا پاسخ گوی اضطراری و یا کارگران در همین موقعیت بحرانی قرار داده و به مسئولیت های خود در خود نگه دارد.

اما حداقل نه کارمندان دولت باید تماس آریزونا جمهوری گفت که با وجود داشتن شغل می تواند آنها را از راه دور آنها و یا همکاران خود نیاز بودن به در آمده اگر آنها ندارد COVID-19 علائم.

سه کارگر گفت: به آنها گفته شد “کسب و کار به طور معمول” در دفاتر خود و یا ادارات. سه گفت: به آنها گفته شد آنها زیاده پس از ابراز نگرانی در مورد بی ارزش های فضاهای داخلی در هر روز است.

گفت: آنها گفته شد برای استفاده از تعطیلات و بیمار زمان اگر آنها ترسیده بودند به در آمده با وجود عدم تمایل به متوقف کردن کار. همه از ترس تلافی خواسته نمی شود به نام.

مگان افزایش یافت سخنگوی وزارت امور خارجه از دولت گفت: دولت “مشغول به کار از نزدیک با آریزونا وزارت بهداشت خدمات به اطمینان حاصل شود که منابع انسانی و اسلام است که بر اساس توصیه های ADHS و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.”

او حدود درصد از کارکنان از راه دور در هر بخش در محدوده 40% تا 75% با مدیران تا حد زیادی تصمیم گیری که باید همچنان به رفتن در.

سازمان ها “کار به سرعت به کارکنان تایید شده برای telework,” او گفت: “کارمندان دولت نقش مهمی در ادامه از خدمات مهم به خصوص در طول زمان دشوار است.”

“بسیاری از این مسئولیت هستند 24/7 و نیاز به کارکنان در حال حاضر برای حفاظت از عمومی یا خدمت به جمعیت های آسیب پذیر” او گفت:.

Ducey: ‘وجود خواهد مستمر راهنمایی’

رژیم صهیونیستی. mlb در یک نشست خبری روز شنبه گفت دولت است “در یک موقعیت … که در آن وجود دارد یک کار را انجام دهد.”

او گفت که او انتظار می رود خود کارکنان به نشان می دهد تا “هر روز از جمله تعطیلات آخر هفته” را به عنوان طولانی به عنوان آنها سالم هستند.

خواه رهبر گفت: دولت بود “البته” اجازه می دهد بیمار به کارکنان از خانه کار می کنند اما می خواهم اجازه دهید کسانی که نمی نیاز به “داخل یک ساختمان دولتی در داخل دفتر خود و یا در یک میز” کار از راه دور.

Ducey اخیر اجرایی به منظور تعریف “خدمات ضروری” گفت: حتی کارکنان در این نوع موقعیت ها نباید متوقف شود از کار از راه دور “به عنوان طولانی به عنوان وجود دارد بدون وقفه در خدمات ضروری و یا عملیات.”

بوده است وجود دارد راهنمایی در که (و) وجود خواهد داشت و مستمر راهنمایی,” او گفت.

در واقع دولت مشترک گسترده coronavirus Q&A با کارکنان. اما راهنمای طلسم نیست که آن موقعیت ها واقعا ضروری برای تکمیل در فرد به جای دادن مدیریت صلاحدید گسترده ای برای تعیین اینکه آیا یک کار را می توان از راه دور انجام می شود.

برخی از کارمندان دولت به وضوح کمتر و انعطاف پذیری برای کار از خانه از جمله کسانی که در:

  • اجرای قانون
  • پاسخ اضطراری
  • مراقبت های بهداشتی
  • ایمنی کودک
  • ترافیک عملیات
  • زندان امنیتی
  • بیکاری و کمک های غذایی
  • خدمات معلولین
  • موتور خودرو, خدمات

برای مشاغل با بیشتر اتاق تکان دادن آن را به آژانس سر به “تعیین ضروری موقعیت است که مورد نیاز برای تکمیل این سازمان ماموریت هر روز” دولت Q&A می گوید.

“این کارکنان ممکن است زمان را انکار کرد و یا محدود در جهت کارکنان به کار از طرف آژانس” می گوید: اگر آن را توصیه می کند telework سیاست بود “آرام” برای کارگران متاثر از مدرسه یا مهد تعطیلی.

برای “کارکنان که نه بد اما می ترسند و یا مربوط به کار” راهنمای گوید مدیران “باید تعیین اگر (کارگر) موقعیت است واجد شرایط برای telework.”

اگر یک ناظر نیست خیال یک موقعیت واجد شرایط کارمند می تواند درخواست برای استفاده از زمان پرداخت کردن و یا به مرخصی بدون حقوق. اما مدیر ندارد به کمک مالی درخواست.

کارگران: برخی از سرپرستان تطهیر خطر

توانمند سازی مدیران برای تصمیم گیری به معنی کارگران در مقایسه با شرایط ممکن است متفاوت دریافت پاسخ زمانی که آنها درخواست برای کار از خانه, کارکنان, گفت:.

آنها ذکر شده به طور چشمگیری متفاوت نگرش به کار از راه دور و جدی از این بیماری همه گیر از مدیر به مدیر.

پدر و مادر در یک آژانس گفت که او تا به حال کمی مشکل telework مقررات تصویب شده به عنوان مثال در حالی که پدر و مادر در یکی دیگر از آژانس — که دارای یک ضعف سيستم ايمنی کودک در خانه — گفته شد کارکنان خوب خواهد بود زمانی که آنها در آنجا ماند در اتاقهای یک تبادل ایمیل را نشان می دهد.

کارگران دیگر گزارش گفته COVID-19 بود “فقط مانند آنفولانزا” حتی اگر آمار اولیه نشان می دهد این است که بیشتر مسری و کشنده تر است.

کارکنان نیز مورد سوال telework درصد ذکر شده توسط ADOA گفت: برخی از کارگران اعطا شد گزینه ای را برای کار از خانه اما فقط برای یک یا دو روز در هفته است. بخش آدرس نیست که آیا آمار و ارقام خود را شامل آن دسته از انواع ترتیبات.

کسانی که هنوز مشغول به کار در فرد گفت: آنها به خصوص در مورد رفاه خود پس از ارشاد رفت و گفت: کارگران در معرض تایید موارد COVID-19 هنوز هم می تواند به کار می آیند اگر آنها علائم با وجود شواهدی وجود دارد که افراد می توانند با گسترش این بیماری قبل یا بدون تبدیل شدن به علامت.

CDC تلقی شده است کسانی که قبلا “تماس نزدیک” با یک مورد تایید شده از COVID-19 خطر متوسط و حتی اگر آنها علائم. “تماس نزدیک” به معنی کسانی که صرف کرده اید یک “مدت طولانی” ظرف شش پا از کسی که با COVID-19 یا تماس مستقیم با فرد آلوده سرفه یا عطسه.

کسانی که تا به حال تماس نزدیک با یک مورد مثبت باید “در خانه باقی می ماند و یا در مقایسه با تنظیم” در حالی که نظارت خود را برای نشانه هایی از ویروس CDC توصیه می کند به جای ادامه کار و یا بیرون رفتن در ملاء عام.

آن را در نظر کسانی که به اشتراک گذاشته اند یک محیط با فرد آلوده بدون تماس نزدیک ریسک پایین تر و می گوید: آن دسته از افراد لازم نیست به ماندن در خانه در حالی که نظارت خود را برای علائم.

دولت دستورالعمل نمی تمایز بین این سطوح قرار گرفتن در معرض این معنا که ممکن است کسی CDC توصیه به ماندن در خانه می تواند به کار برای دولت است.

دولت: دستورالعمل خواهد شد

آژانس رهبران نیز معطوف شده به طور مستقل اطلاع رسانی کارمندان دولت در مورد مثبت COVID-19 آزمون در بخش خود را با توجه به نگرانی های حریم خصوصی.

دیگران که به طور معمول انجام بخش عمده ای از کار خود را در این زمینه مانند کارگران در صدور مجوز و بازرسی گفت: آنها تا به حال که کار متوقف برای حفاظت از ایمنی از Arizonans اما گفته شده است برای نگه داشتن در آینده.

و هر چند دولت را هدایت طول می کشد را به حساب CDC توصیه های محدود کردن تجمعات از 10 یا بیشتر مردم آن را اجازه می دهد تا برای جلسات نه و یا کمتر را در فرد.

رز سخنگوی دولت گفت: توصیه “ادامه خواهد داد مطلع و به روز شده” به عنوان وضعیت تکامل می یابد. او گفت: آنها نه “جایگزین پزشکی جهت است.”

رز همچنین گفت: teleworking اعداد ممکن است گسترش اگر دولت لپ تاپ ها “مجددا اخذ به کارکنان بر اساس نیاز به دسترسی دولت شبکه” و این باعث می شود کارکنان رایانه های شخصی امن تر است.

“ناظران را تشویق به کار با کارکنان خود را در نگرانی های خاص و یا شرایطی که ممکن است اعمال می شود,” او گفت:.

“ما تلاش ها در جهت حفظ سلامت محيط و حصول اطمینان از احترام به حریم خصوصی کارکنان دولت’ شرایط بهداشتی است.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-653-6807. او در توییتر دنبال کنید @mpolletta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>