به عنوان آریزونا شروع به بازگشایی آن دولت ایستاده در COVID-19 موارد و مرگ و میر ؟

به عنوان آریزونا در ادامه به بازگشایی پس از یک ماه و نیم زیر یک مادر اقامت در خانه,منظور, آن را هنوز هم روشن نیست اگر COVID-19 موارد و مرگ و میر را به اوج خود رسید در دولت است.

تعدادی از مدل های ریاضی نشان می دهد مختلف مدار برای آریزونا موارد و مرگ و میر.

برخی از مدل ها به نظر می رسد نشان می دهد که بدترین است در حالی که دیگران پروژه افزایش می یابد و در موارد و مرگ و میر.

مدل های مورد بررسی عبارتند از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی Covid قانون در حال حاضر ماساچوست انستیتو تکنولوژی دانشگاه و دانشگاه تگزاس در آستین.

عواملی مانند یک swift افزایش تست در دسترس بودن از طریق اخیر “تست حمله رعد اسا” و گسترش معیارهای تست نیز تحت تاثیر قرار دهد که چگونه بسیاری از موارد شناسایی آن را دشوار است برای تعیین اگر افزایش در مورد اعداد صرفا به دلیل تست بیشتر و یا به دلیل افزایش و گسترش است.

به عنوان چهارشنبه آریزونا گزارش 12,176 مجموع مورد تأیید و 594 مرگ و میر. چهارشنبه گذشته آریزونا گزارش 9,707 مجموع مورد تأیید و 426 مرگ و میر. این بدان معناست که موارد 25 ٪ افزایش یافته و مرگ و میر افزایش 39 درصد بیش از هفته های گذشته است. بیش از دو هفته گذشته موارد افزایش 69 درصد و مرگ و میر افزایش 95%.

مقامات دولتی شده اند مشاوره یک مدل ایجاد شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و معاون بهداشت و خدمات انسانی وزیر برای آمادگی و پاسخ. این مدل بر اساس طرح فرمول از دانشگاه جانز هاپکینز و نظر داده فعلی و استراتژی کاهش می افتد در آریزونا.

رژیم صهیونیستی. mlb و دولت در بخش بهداشت و درمان مدیر کارا مسیح باید گفت که مدل شده است و دقیق ترین و واقع بینانه است. اما مقامات دولت هنوز برای انتشار آن به مردم گفت: آنها هنوز اجازه از دولت فدرال برای به اشتراک گذاری آن.

یک FEMA امور عمومی افسر گفت: Arizona Republic شنبه که آژانس نمی خواهد آزاد مدل. عمومی-ثبت درخواست از رئیس جمهوری برای وزارت بهداشت دولت برای یک کپی از این مدل هنوز رتبهدهی نشده است انجام شده است.

“مدل ما به اشتراک گذاشته شده با آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی است که برای توزیع عمومی بود و تنها ارائه شده برای حمایت از برنامه ریزی خود را نیازهای” Brandi ریچارد تامپسون از FEMA نوشت.

او گفت که “طیف گسترده” مدل و که مقامات تصمیم گیری بر اساس مدل ها و ابزار آنها فکر می کنم بهترین پشتیبانی محلی خود را نیاز دارد.

“FEMA و شرکای فدرال نیست انتشار COVID-19 مدل و برنامه ریزی ابزار پشتیبانی عموم زیرا آنها نتایج اولیه و نه پیش بینی و یا پیش بینی,” او نوشت.

اتحاد آریزونا خود رسیده COVID-19 قله?

نه مشهور و نه مسیح می گویند در یک شنبه در کنفرانس خبری که آیا آریزونا بود به اوج رسید در موارد.

“آن را به اوج خود رسید یا نه ؟ من نمی دانم” Ducey گفت. “این چیزی است که ما در حال انجام است و آماده شدن برای بدترین سناریو.”

چندین مدل آریزونا نشان می دهد که ممکن است در گذشته به اوج خود تعریف یا روزانه نرخ مرگ و یا عفونت گسترش یافته است.

دانشگاه تگزاس مدل می گوید ایالت وجود دارد 80% شانس اوج در حال حاضر با گذشت 83 درصد شانس اوج را پاس در عرض یک هفته و 93 درصد شانس اوج را پاس در عرض دو هفته.

برای فینکس-مسا-چندلر منطقه این پروژه 71 درصد شانس اوج در حال حاضر با گذشت 76% شانس اوج را پاس در عرض یک هفته و 87 درصد شانس اوج را پاس در عرض دو هفته.

برای توسان وجود دارد 95% شانس اوج در حال حاضر به تصویب یک 97 درصد شانس اوج را پاس در عرض یک هفته و 98% شانس اوج را پاس در عرض دو هفته با توجه به مدل.

دانشگاه تگزاس مدل تعریف قله به عنوان روز مرگ روزانه نرخ پیش بینی شده برای جلوگیری از افزایش و شروع به کاهش.

این IHME مدل همچنین نشان می دهد که ایالت آریزونا است که در گذشته اوج عفونت که در حال حاضر در کاهش.

اما هنوز هم اگر تحرک را افزایش می دهد بیش از حد به سرعت و بدون اقدامات مانند ماسک و اجتماعی فاصله مرگ و میر خواهد شد, بالون, علی Mokdad, IHME استاد سلامت معیارهای علوم گفت.

یک مه 8 هوا توسط دانشگاه آریزونا استاد جو جرالد گفت: تعداد تازگی گزارش موارد همچنان به افزایش است.

“به دلیل تاخیر بین عفونت و تشخیص این افزایش مربوط به شرایط قبل از تزریق اجتماعی فاصله محدودیت,” او نوشت.

جرالد گفت: به نظر نمی رسد که آریزونا گذشته است و اوج آن است. موارد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان هستند همه هنوز هم در حال افزایش است.

آن ممکن است مهم نمادین که آیا آریزونا است که در گذشته اوج یا نه که ممکن است سیگنال به بعضی ها که بدترین پشت سر ما اما صرف نظر از اینکه ما گذشت قله موارد جدید در حال شناسایی هر روز و هنوز وجود دارد و قابل انتقال در جامعه است.

“ما در معرض خطر آلوده شدن به بالا باقی می ماند ما باید در خارج از خانه و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی” جرالد گفت.

موارد در آریزونا ممکن است رسیدن به یک روشن اوج و به جای اقامت در یک فلات گفت: Joshua LaBaer مدیر اجرایی در دانشگاه ایالتی آریزونا را Biodesign موسسه. مکان های دیگر مانند شهر نیویورک دیدم روشن قله.

شما واقعا می خواهید برای دیدن اعداد پایین رفتن هر چند نه فقط در سطح او گفت:.

“من نمی دانم اگر این حالت را ببینید که در نوع خود از قله به دلیل شروع کردیم اجتماعی فاصله در راه است که نیویورک نیست در آن زمان آنها در واقعی رشد سریع نرخ. بنابراین امیدوارم ما نمی بینیم که نوع اوج,” او گفت:.

در حال آریزونا موارد در حال افزایش است ؟

MIT مدل نشان می دهد آریزونا کل شناسایی موارد در ادامه به افزایش بیش از ماه آینده به بیش از 15,500 ژوئن 15.

اما پروژه های مدل که آریزونا فعال موارد به طور پیوسته کاهش از هم اکنون در. این نشان می دهد 3,636 فعال موارد در 15 مه به دنبال ثابت کاهش فعال موارد را به 1,762 در ژوئن 15.

شمال شرقی مدل نشان می دهد افزایش تعداد کل عفونت از طریق ژوئن 8, زمانی که طرح به پایان می رسد به سرعت بیشتر و افزایش رشد مورد روند از هفته گذشته است.

این Covid قانون در حال حاضر مدل آریزونا نشان می دهد “خطر ابتلا” با توجه به بازگشایی معیارهای. Covid قانون در حال حاضر به توصیف خود را بر روی وب سایت خود را به عنوان “یک تیم چند رشته ای از فن اپیدیولوژی کارشناسان بهداشت و درمان و سیاست های عمومی رهبران کار برای ارائه به بیماری هوش و تجزیه و تحلیل داده ها در COVID در آمریکا”

آریزونا دارای میزان بالایی از عفونت رشد با افزایش تعداد فعال موارد با توجه به Covid عمل در حال حاضر ،

این مدل می گوید که به طور متوسط هر فرد با COVID-19 در حال حاضر آلوده 1.23 افراد دیگر منجر به رشد نمایی در تعداد موارد جدید.

آریزونا عفونت رای هنوز کمتر از 1.0 با توجه به مدل. این مدل می گوید که اکثر کارشناسان توصیه می کنند عفونت نرخ کمتر از 1.0 به صورت دو هفته قبل از بازگشایی.

جرالد با اشاره به دولت عفونت نرخ رشد نیز گفت اجتماعی فاصله تلاش نمی فشار با شماره های زیر 1.0.

“ما اجتماعی سوريه کمک کرده است و کمک کرده است تا به سرعت انتقال ویروس اما آن نشده است به اندازه کافی برای سرکوب و یا خاموش کردن این ویروس را,” او گفت:.

این IHME مدل نشان می دهد که روزانه گزارش موارد تایید شده در حال افزایش است اما در مجموع برآورد عفونت شروع به کاهش پس از اوج دور ممکن است 2.

عفونت منتشر شده است کمتر به سرعت طی هفته گذشته و نیم.

بسته به جایی که شما نگاه کنید در دولت روند در موارد متفاوت LaBaer گفت. در Maricopa County, موارد پهن کمی در مارس و سپس شروع به افزایش دوباره در مه, او گفت:. هفته گذشته پهن کمی برای county, دوباره, او گفت:.

سایر استان ها از جمله یوما و Yavapai بودند پایین می رویم اما باید شروع به افزایش دوباره او گفت: در حالی که Pima County, به نظر می رسد مسطح.

“قطعا برای حدود یک ماه وجود دارد قطعا stay-در-خانه انجام شد بسیاری,” LaBaer گفت. “که در آن همه چیز شروع به گرفتن دوباره بود و حتی قبل از ما باز شد و من فکر می کنم که فقط مردم احتمالا حدس من این است که گرفتن اضطراب و مایل به دریافت اطلاعات بیشتر بر روی خود را حتی. که احتمالا به علاوه ترکیبی از احتمالا تهاجمی تر تست. بنابراین ما احتمالا چیدن بیشتر موارد که در راه است.”

افزایش تست به تنهایی نمی, به نظر می رسد تنها علت موارد افزایش LaBaer گفت. بخشی از این افزایش به احتمال زیاد به دلیل گسترش در سراسر کشور است.

“من نسبتا نگران آن است که این روند واقعا مسطح چیز” ممکن است در حال تغییر است. “من کمی نگران آن است که ما در حال مصرف کردن کمی. من امیدوار هستم که در هفته گذشته که نشده panned. بنابراین شاید ما مسطح دوباره. اما این روند در اینجا نگرانی من کمی.”

در حال آریزونا مرگ و میر در حال افزایش است ؟

در حالی که تعداد مرگ و میر علنا گزارش در هفته گذشته بالا بوده و بسیاری از این مرگ و میر در واقع رخ داده است بسیار زودتر و فقط در حال حاضر اضافه شده به دولت را در پایگاه داده.

دانشگاه تگزاس پروژه های مدل آریزونا روزانه و میر گزارش شده ادامه خواهد داد به افزایش می دهد تا آوریل 24, زمانی که آنها شروع به کاهش است.

اما MIT مدل نشان می دهد که کل شناسایی و میر را افزایش می دهد به طور پیوسته از هم اکنون تا ژوئن 15, زمانی که کل تعداد مرگ پیش بینی شده است برای رسیدن به 950.

شمال شرقی مدل پروژه ادامه داد: افزایش مداوم روزانه جدید مرگ و میر از طریق ژوئن 8, مدل پایان.

این Covid قانون در حال حاضر پیش بینی مقدار قابل توجهی از مرگ و میر — 39,000 — توسط Aug. 8 اگر تمام محدودیت ها برداشته می شوند. بر اساس روند کنونی این پروژه از 4000 مجموع مرگ و میر در Aug. 8.

Mokdad از IHME گفت: مرگ و میر نشان می دهد آنچه که اتفاق افتاد سه هفته به عقب. این به این معنی مرگ است انتظار می رود برای ادامه برای افزایش تا حدود 20 مه هنگامی که آن شروع به کاهش در نظر روزانه و میر گزارش شده.

مدل پروژه ها در مجموع 2,871 مرگ و میر توسط Aug. 4, تعداد بالا در بخش های بزرگ به دلیل Arizonans’ افزایش تحرک هنگامی که عفونت فعال بودند و هنوز هم در حال افزایش Mokdad گفت. مرگ طرح طول می کشد را به حساب عوامل مانند گرما و تست تراکم جمعیت.

“ما در حال فرض کنید با تحرک است که مرگ و میر را افزایش می دهد,” او گفت:. “آن را معتبر فرض است. تنها چیزی که ما نمی دانیم این است که زمانی که مردم در آریزونا به, چگونه به خوبی آنها را انجام خواهد داد که. آنها را می پوشند ، خواهد آنها را در یک فاصله امن از یکدیگر یا نه؟”

Mokdad گفت: جنبش خیلی زود — در اواسط آوریل — باعث مرگ طرح به افزایش است.

“هنگامی که مردم شروع به حرکت نبود در زمانی که این ویروس میاد پایین. آن را هنوز هم در یک دوره گردش خون از ویروس” او گفت:.

این ویروس را ادامه خواهد داد به گسترش تا زمانی که وجود دارد یک درمان واکسن یا گله ایمنی LaBaer از ASU گفت.

ماشه اصلی برای جلوگیری از این است که قریب به اتفاق سیستم بیمارستان با داشتن موارد افزایش سریعتر این بیمارستان قادر به درمان او گفت:.

“من فکر می کنم در حال حاضر در دولت اکثریت قریب به اتفاق مردم هنوز مواجه می شوند این ویروس” LaBaer گفت. “به استفاده از یک مدت که من شنیده ام استفاده از اپيدميولوژيستها در بسیاری از کيندلينگ در دسترس برای این آتش است.”

پس بهترین شیوه در حالی که در مکان های عمومی مانند پوشیدن چهره و پوشش حفظ فاصله از دیگران و شستن دست های خود را کمک خواهد کرد که کاهش گسترش, او گفت:. در مکان هایی که بازگشایی کسب و کار و هنوز هم دیده می شود افزایش موارد مانند کره جنوبی است و مطابق با این شیوه او گفت:.

این شیوه به شما کمک کند انتقال این ویروس به عنوان دولت بازگشایی جرالد گفت: اما تا چه حد باقی مانده است دیده می شود.

“کمک می کنند به اندازه کافی برای جبران ما گرفتن و در مورد بیش از ما بود ؟ من فکر نمی کنم هر کسی می داند که پاسخ به این, اما قطعا, من فکر می کنم بیشتر متخصصان بهداشت عمومی خواهد مردم را تشویق به ادامه انجام این رفتارهای ما توصیه شده است در تمام طول” جرالد گفت.

رسیدن به خبرنگار در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach. رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در rachel.leingang@gannett.com و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید