میامی, مارس 11 سال 2020 /PRNewswire/ — Arne الکساندر Wilhelmsenبنیانگذار Royal Caribbean Cruises Ltd. (NYSE: RCL) و رویایی استراتژیست مدرن صنعت کروز درگذشت چهار شنبه, مارس 11 سال 2020در پالما اسپانیا. او 90. کل رویال کارائیب خانواده گسترش آن صمیمانه تسلیت به Wilhelmsen خانواده است.

Wilhelmsen شد و ثابت نفوذ در این شرکت از زمان تاسیس آن در خدمت بیش از سه دهه در این شرکت در هیئت مدیره. همراه با این شرکت برای اولین بار مدیر عامل شرکت اواخر ادوین Stephan, Wilhelmsen دیدم امکانات برای نوپای کروز صنعت است که در دیگران نیست.

“در زمانی که بقیه جهان فکر cruising بود یک تو رفتگی در دیوار استفاده برای اطلس آستر Arne شد و در حال حاضر شاهد glimmers از رشد که ممکن بود” گفت: Richard Fain, RCL را رئیس و مدیر عامل شرکت. “او تا به حال یک چشم انداز مدرن صنعت کروز زمانی که ‘صنعت’ ممکن است یک دوجین با استفاده از کشتی های کل.”

خود را کلید بینش: ساخت کشتی های جدید منحصر به فرد طراحی شده برای گشت زنی در آب و هوای گرم. صنعت نشدم از نیویورکسنتی ترانزیت; آن را به میامیکمک به منطقه خود را به عنوان رشد عمومی کشف یک راه کاملا جدید برای تعطیلات است.

Wilhelmsen دیدم بالقوه برای cruising برای تبدیل شدن به سریعترین بخش در حال رشد در حال رشد تعطیلات میباشد. مؤمن در اقتصاد مقیاس او یک بار به یاد می آورد, “من اولیه چالش بود برای متقاعد کردن همکاران و مدیریت در میامی برای ساخت بزرگتر و کارآمد تر کشتی ها به منظور رشد این شرکت است.” درست به چشم انداز این شرکت در حال حاضر بادبان 61 کشتی های تماس در تمام هفت قاره ها و ناوگان خود را ویژگی های بزرگترین کشتی های کروز در جهان است.

متولد 15 ژوئن سال 1929در اسلو, نروژ, Wilhelmsen خود را به دست آورده MBA در دانشکده کسب و کار هاروارد و مشغول به کار به عنوان یک اجاره دستیار برای نروژ EB لوند & Co. و بعد از آن به عنوان یک shipbroker در نیویورک. پس از پیوستن به خانواده کسب و کار در سال 1954 او شد و رئیس جمهور خود را در سال 1961. قلمه از پیشرو نروژی حمل و نقل نگرانی – Anders Wilhelmsen & Co به عنوان او را صرف بیشتر از زندگی خود را در خانواده کسب و کار از جمله در اوایل روی لئامت دادن به عنوان یک کارگر عرشه.

“Arne بود ثابت حضور و منبع حکمت در هیئت مدیره ما برای دهه” Fain گفت. “و در سال 2003 زمانی که او آماده بود به مرحله برگشت موفق شد در RCL مدیره توسط پسرش الکس که انجام دخالت Wilhelmsen خانواده در نمودار شرکت ما البته به ششمین دهه است. ما استانداردهای بالا به عنوان یک شرکت ما اصرار بر برتری در عملیات و طراحی و عزم ما برای استقامت همه مدیون یک معامله بزرگ به چشم انداز بلند مدت از آرن الکس و Wilhelmsen خانواده است. ما سلام دوستان ما و ما را از دست او را از صمیم قلب.”

در مورد Royal Caribbean Cruises Ltd. Royal Caribbean Cruises Ltd. (NYSE: RCL) جهانی است تعطیلات کروز شرکت است که کنترل و عمل چهار برندهای جهانی: رویال کارائیب بین المللی, افراد مشهور, کشتی Azamara و Silversea گشت. ما نیز 50 درصد سرمایه گذاری مشترک صاحب آلمان با نام تجاری توی کشتی و 49 درصد سهامداران در اسپانیایی نام تجاری Pullmantur Cruceros. با هم این مارک کار در مجموع 61 کشتی اضافی 17 سفارش از 31 دسامبر 2019. آنها برنامه های متنوع در سراسر جهان است که در تمام هفت قاره است. اطلاعات اضافی را می توان در www.royalcaribbean.com, www.celebritycruises.com, www.azamara.com, www.silversea.com, www.tuicruises.com, www.pullmantur.es یا www.rclinvestor.com.

منبع Royal Caribbean Cruises Ltd.

لینک های مرتبط

http://www.rclcorporate.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de