ارتش ایالات متحده است که به دنبال یک جزوه توزیع شده به پرسنل در آلاباما پایگاه ارتش که به اتهام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 شعار “امریکا بزرگ دوباره” یک شکل سفید برتری فاکس نیوز گزارش.

جزوه داده شد به سربازان و پرسنل در Redstone آرسنال دعوت از آنها برای حضور در یک سمینار لقب “عملیات شمول است.”

جزوه ویژه یک هرم است که رفتارهای ذکر شده شناخته شده به عنوان “آشکار سفید برتری (به لحاظ اجتماعی قابل قبول)” مانند نژادی تهمت و جرایم ناشی از نفرت. در زیر ذکر شده است که همه چیز طبقه بندی شده به عنوان “پنهان” و یا به لحاظ اجتماعی قابل قبول اشکال “سفید برتری.”

لیست اقلام شامل چیزهایی مانند جشن روز کلمبوس و “تماس با پلیس از روی مردم است.” یکی از موارد ذکر شده بود مغلوب ساختن پیشی جستن “را در امریکا بزرگ دوباره” 2016 شعار.

تشکر. Mo بروکس, R-Ala., نگرانی در مورد جزوه و خواهان رسیدگی به این حادثه.

آن فرستاده شد از یک مقام رسمی دولت و آدرس ایمیل ایجاد شده توسط ارتش ایالات متحده برابری و شمول آژانس. بروکس گفت: از آن می تواند فرستاده شده به هزار نفر از پرسنل.

ارتش گفت که گرافیک فرستاده شد “در خطا است.”

“در جولای 6, 2020, پروژه گنجاندن گوش دادن تور جزوه شامل دو تایید نشده صفحاتی که فرستاده شد در خطا و بلافاصله به یاد می آورد. اسلاید – کپی شده از یک سازمان غیر دولتی وب سایت – شامل یک کلمه cloud با عباراتی است که در نظر گرفته شده بودند به جرقه گفتگو; سند بود predecisional و نامناسب برای بحث در مورد” یک بیانیه از ارتش گفت. “این صفحات تایید نشده بودند به هیچ وجه مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از “صدای شما” گوش دادن تور جلسات.”

ارتش سایت توصیف پروژه ورود به ارتش ابتکار عمل را به کمک به “بهبود تنوع سهام و ورود در سراسر زور و ساخت منسجم تیم است.”

بروکس نوشت: ارتش ایالات متحده در اتاق رایان مک کارتی خواستار رسیدگی به جزوه.

“از جمله آشکارا سیاسی مواد در دعوت برای چنین یک رویداد کاملا نامناسب و در این مثال و در نظر من غیر قانونی” بروکس نوشت: به مک کارتی. “بیشتر گنجاندن این مواد در خدمت تنها برای سد نفوذ بخش از نیروی کار و ایجاد نژادی تقسیم به جای به حداقل رساندن آن است.”

“آنچه رخ داده است کاملا غیر قابل قبول است و من انتظار رهبری ارتش را به طور کامل بررسی اینکه آیا این حادثه نقض دریچه عمل می کنند و یا هر وزارت دفاع مقررات و مناسب نگه داشتن آن مسئول و پاسخگو به حد کمال ممکن است,” او گفت:.

ارتش گفته است که با انجام تحقیقات.

“به زودی بخش از رهبران ارتش ساخته شد آگاه از این محصولات ارتش آغاز 15-6 تحقیقات برای تعیین اینکه چگونه این اتفاق افتاده است” ارتش در بیانیه ای گفت. “ارتش نیست چشم پوشی استفاده از عبارات نشان می دهد که حمایت سیاسی. ارتش است و ادامه خواهد داد به باقی می ماند یک سازمان غیر سیاسی.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.net