ارتش در روز جمعه اول شد خدمت سربازی به اعلام آن است که بستن همه از آن ایستگاه های استخدام در سراسر کشور در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

ژنرال جیمز McConville رئیس ستاد ارتش گفت: پنتاگون به خبرنگاران خدمات را به حرکت “مجازی” استخدام wooing استخدام به شدت بیشتر از طریق انواع سایت های رسانه های اجتماعی و دیگر فعالیت های آنلاین. او گفت: “خاموش است “اتفاق می افتد در حال حاضر به عنوان ما صحبت می کنند” و ممکن است همچنان از طریق آخر هفته.

دریایی سپاه گفت آن است که نگه داشتن آن استخدام ایستگاه های باز و تا کنون هیچ گزارش از نیروی هوایی و نیروی بستن آنها پایین است.

این حرکت به عنوان ارتش کار می کند برای بازیابی از استخدام کمبود و مبارزات در سال های اخیر باعث رهبران به منظور توسعه برنامه های بیشتر برای رسیدن به افراد جوان آنلاین.

McConville گفت: استخدام جدید هنوز در حال حمل به آموزش های پایه اما آموزش شده است به کاهش 50 درصد از ظرفیت های طبیعی برای هم بودن. ورودی استخدام هستند و تحت گسترده سلامت غربالگری و سایر اقدامات احتیاطی برای حفاظت در برابر عفونت.

ارتش, منشی, رایان مک کارتی گفت: این هنوز روشن نیست که چه مدت خاموش خواهد داشت گفت: این سرویس را به همه چیز روز به روز.

“این همه رفتن بستگی به مدت” از این ویروس جدید, او گفت:, و اضافه کرد که ارتش با شد خوب استخدام سال تا کنون.

دریایی سپاه در عین حال گفت: استخدام در حال برداشتن گام برای محافظت از خود و هر گونه استخدام آن در آمده است.

“دریایی استخدام در نظر گرفتن تمام اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از خود را به عنوان آنها در تعامل با مردم و در حال حاضر غربالگری متقاضیان برنامه ریزی شده به کشتی به استخدام آموزش برای شناسایی افرادی که ممکن است افزایش عوامل خطر برای قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus” گفت: GySgt جاستین Kronenberg سخنگوی دریایی سپاه استخدام فرماندهی

ارتش ملاقات آن نام نویسی هدف در سال 2019 پس از ناکامی در ضربه استخدام اعداد از یک سال قبل برای اولین بار در 13 سال است. هدف مورد نظر برای استخدام شد کاهش از 76,500 در سال 2018 به حدود 68,000 سال گذشته است.

رهبران ارتش افزایش تعداد استخدام و افزایش تا تلاش برای ارتباط با مردم از طریق آنلاین ورزشی و حوادث مشابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im