سرقت مسلحانه در گلندیل فروشگاه مبلمان پلیس منجر به دستگیری در هویت-سرقت طرح

یک مرد دستگیر شد ققنوس در روز سه شنبه در ارتباط با سرقت مسلحانه در گلندیل فروشگاه مبلمان است که چراغ پلیس برای پیدا کردن یک خودرو به سرقت رفته پر از صدها نفر از سرقت هویت اسناد و مدارک.

Scott William Mcleman, 36 دستگیر شد و به اتهام سرقت مسلحانه آدم ربایی مواد مخدر و در اختیار داشتن ماشین و سرقت و جعل و بیشتر با توجه به اسناد دادگاه.

آن زمانی آغاز شد که Mcleman وارد اتاق استراحت از امروز فروشگاه مبلمان پاسیو در گلندیل در فوریه. 20 کشته شده است.

Mcleman مسدود کارمند از فرار و در زمان او مچ دست سازمان دیده بان. او سپس وارد اصلی فروشگاه و فریاد زد هر کس برای دریافت بر روی زمین, اسناد گفت.

Mcleman با نزدیک شدن به یک UPS راننده و تهدید به شلیک او را در چهره پلیس گفت که هیچ اسلحه بود و در واقع دیده می شود. Mcleman سپس گریخت فروشگاه و اقدام به شکستن را به یک کامیون, اما آن را قفل شده بود.

او سپس اقدام به یو پی اس راننده کامیون آن را به عنوان کردند با توجه به اسناد دادگاه.

راننده کامیون بعد از پلیس گفت که قبل از به سرقت از او تا به حال شاهد اسکات در پشت فروشگاه راه رفتن از رها Chevy Sonic با آسیب.

این توضیحات همسان با بیانیه ای از یک زن که گفت که در روز سرقت او راه رفتن با مردی به نام “Scotty” که سوار یک باشگاه صوتی.

پلیس واقع باشگاه صوتی و کشف آن را به یک خودرو به سرقت رفته است و Mcleman شده بود درگیر در یک برخورد درست قبل از به سرقت و فرار از صحنه.

جستجو بر ماشین پلیس صدها نفر از سرقت هویت اسناد و مدارک از جمله به سرقت رفته کارت های اعتباری بانکی و چک و کارت شناسایی تمام نمایش حداقل 46 نام های مختلف. بسیاری شامل Mcleman عکس با نام های دیگر.

پلیس همچنین متوجه شد یک لپ تاپ نمایش برنامه ای است که ایجاد کارت شناسایی جعلی با Mcleman عکس, با توجه به اسناد دادگاه. پلیس یک جعبه در تنه که شامل یک کارت اعتباری دستکاری دستگاه.

پلیس تماس گرفت و هشت نفر در مورد هویت خود بودن به سرقت رفته و یکی از این افراد گفت: آنها می دانستند Mcleman و که او تا به حال به سرقت رفته و اتومبیل خود را یک ماه قبل از.

با استفاده از این اطلاعات پلیس در نهایت در بر داشت و دستگیر Mcleman در فینیکس پس از او دیده می شود رانندگی با تویوتا بود که گزارش سرقت در شهرستان لیک هاواسو سیتی.

پلیس Mcleman با یک کوله پشتی که شامل هفت کیسه کوکائین در مجموع 268 گرم, پنج, کیسه هروئین در مجموع 61 گرم و یک کیسه از متامفتامین در مجموع 61 گرم. در ماشین های مختلف هویت-سرقت اسناد و مدارک و لود سرقت تفنگ ساچمهای.

Mcleman مراجعه به پلیس که او سوار به سرقت رفته باشگاه صوتی و درگیر در یک hit-and-run و گفت که او باعث می شود جعلی شناسه جعلی و چک که از اسناد جعلی خود بودند.

او گفت که پلیس او رفت و در فروشگاه مبلمان به وسیله نقلیه دیگر به ترک این منطقه پس از سقوط این باشگاه صوتی, اسناد دادگاه گفت.

Mcleman رد تهدید به ساقه هر کسی که در این فروشگاه. او اعتراف کرد به بسته بندی این مواد مخدر برای توزیع اما ادعا کرد که او تا به حال نه به فروش می رسد هر گونه نشده است.

Mcleman بود به اتهام دو فقره از در اختیار داشتن مواد مخدر برای فروش یک تعداد از در اختیار داشتن مواد مخدر خطرناک برای فروش یک تعداد از سرقت مسلحانه یک تعداد از در اختیار داشتن سلاح توسط یک ممنوع فرد یک تعداد از آدم ربایی یک تعداد از غیر قانونی در اختیار داشتن یک دستگاه اسکن یک تعداد از اختیار و یا استفاده از مواد مخدر متعلقات یک تعداد از جعل دو فقره سرقت از وسایل حمل و نقل یک تعداد از تشدید گرفتن ID و یک تعداد از شکست به ماندن در صحنه تصادف.

او با قید وثیقه آزاد شد. دادگاه بعدی او دادرسی خواهد بود در آوریل 11.

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در Connor.VanLigten@arizonarepublic.com و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید