Arlo Pro 3 نور افکن دوربین نورد در حال حاضر به عمده فروشان

“ما در حال افتخار به گسترش Arlo امنیتی اکوسیستم با اجرای این Arlo Pro 3 نور افکن دوربین به چند تا از Arlo هسته شرکای کانال گفت:” تام BabulaSVP فروش در سراسر جهان در Arlo. “به عنوان اولین سیم-رایگان 2K نوع در بازار Arlo Pro 3 نور افکن دوربین ارائه می دهد و حتی جامع تر صفحه اصلی راه حل های امنیتی برای مصرف کنندگان با افزایش روشنایی است. مباهات یکپارچه یکپارچه دوربین و نور افکن طراحی حرفه ای 3 نور افکن دوربین ایده آل همه در یک راه حل برای نگه داشتن یک چشم ناظر در خانه و کسب و کارهای کوچک به طور یکسان.”

این Arlo Pro 3 نور افکن دوربین پیاده سازی یک تنوع از ویژگی های به وضوح شناسایی و هشدار به کسی یا چیزی است که در خارج از خانه کاربر. این اطمینان از حداکثر تصویر و کیفیت صدا حتی در موارد که در آن کاربران ممکن است به طور معمول تجربه شستشو اثر از روشنایی و یا منحرف نویز زمینه است. امکانات عبارتند از:

  • برتر روشنایی: قدرتمند چراغ روشن یک منطقه گسترده ای فعال با حرکت و یا دستی.
  • 2K تصویری با HDR: زوم بر روی اشیاء و دیدن واضح تر جزئیات و رنگ ها در 2K HDR در طول زندگی می کنند و یا فیلم ضبط شده مشاهده.
  • رنگ دید در شب: ببینید چه چیزی در کمین در تاریکی با رنگ دید در شب یا سنتی سیاه و سفید.
  • 160-درجه مورب مشاهده: نگه داشتن چشم در بیشتر از آنچه مهم با گسترده تر field-of-view.
  • 2-Way Audio: شنیدن و صحبت کردن بازدید کنندگان به وضوح با کیفیت برتر صدا.
  • آژیر داخلی: ماشه آژیر خود را به طور خودکار و یا دستی از برنامه.
  • XL باتری قابل شارژ: مناسب و طولانی مدت باتری به هزینه کردن از امنیت.
  • کنترل سفارشی: افزایش حفاظت با سفارشی افکن و تنظیمات دوربین.
  • پلت فرم سازگاری: با این نسخهها کار با آمازون, الکسا, گوگل, دستیار و IFTTT برای تعامل آسان, اتوماسیون و کنترل است.

با تشکر به یک گروه اختصاص داده های حسگر نور محیط با نور افکن دوربین می تواند به طور خودکار اندازه گیری مقدار از اطراف نور اجازه می دهد تا برای درست سفارشی برای زمانی که نور افکن به طور خودکار در پس حرکت و یا صدا تشخیص است. برای انجام این کار کاربران می توانند پیکربندی حسگر نور محیط حساسیت آستانه به اطراف نور در Arlo برنامه. این سطح از سفارشی سازی به نوبه خود کمک به کاربران بیشتر حفظ محصول عمر باتری نیز هست. این نور افکن دوربین نیز ارائه می دهد دو نور متفاوت از الگوهای ثابت و ضربان دار که کاربران می توانند کنترل دستی بر روی تقاضا و یا از طریق اتوماسیون قوانین.

این Arlo Pro 3 نور افکن دوربین طراحی شده بود با راحتی کاربر در ذهن و اجازه می دهد تا برای نصب و راه اندازی آسان در انواع محیط های در فضای باز. از طریق آن پاک unibody طراحی نور افکن دوربین ارائه می دهد زیبا بیرونی-پوشش بدن برای یکپارچه مخلوط را به هر خانه بیرونی. طراحی شده با یکپارچه توپ کوه و سقف آداپتور و لوازم جانبی کاربران می توانند به راحتی بیان این نور افکن دوربین تقریبا در هر جهت و نصب بر روی تعدادی از سطوح سخت است. این نور افکن دوربین همچنین می تواند به عنوان یک تابع مستقل راه حل های امنیتی و یا تکمیل یک کاربر موجود Arlo امنیت اکوسیستم. کاربران باید این گزینه به یکی از دو اتصال نور افکن دوربین به طور مستقیم به نقاط دسترسی WiFi و یا سازگار Arlo SmartHubs یا ایستگاه پایه (VMB5000, VMB4540, VMB4500, VMB4000). به زودی این Arlo Pro 3 نور افکن را نیز ارائه می شود در یک طراحی سیاه و سفید به پایان برسد.

با خرید Arlo Pro 3 نور افکن دوربین کاربران را دریافت افتخاری سه ماه آزمایشی به Arlo AI مبتنی بر اشتراک خدمات Arlo هوشمندکه در آن آنها خواهد شد که دسترسی به نورد 30 روز از 2K ابر ضبط شده به فروشگاه و مشاهده کلیپ های ویدیوئی. کاربران قادر خواهد بود برای سفارشی کردن تجربه خود را با تنظیم تنظیمات اطلاع رسانی به مردم و وسایل نقلیه و حیوانات و یا بسته.1 Arlo هوشمند را e9112 قابلیت را فراهم می کند دسترسی به خدمات اضطراری محلی به دوربین محل برای اقدام سریع در شرایط اضطراری. کنترل کامپیوتر از طریق Arlo نرم افزار کاربران به راحتی می توانید مشاهده پخش زنده و ضبط شده از خود نور افکن دوربین تنظیم دوربین خود را در تنظیمات و یا دسترسی به ابر ضبط شده با در دسترس Arlo هوشمند محاکمه.

برای اطلاعات بیشتر در مورد طیف گسترده ای از Arlo خانه هوشمند محصولات و خدمات بازدید www.arlo.com.

در مورد Arlo Technologies, Inc.
Arlo است که برنده جایزه, رهبر صنعت است که تبدیل راه مردم تجربه متصل شیوه زندگی است. Arlo عمیق تخصص در طراحی محصول و اتصال بی سیم ابر زیرساخت ها و برش لبه AI قابلیت تمرکز بر ارائه یک بدون درز, هوشمند, خانه تجربه برای Arlo کاربران است که آسان به راه اندازی و ارتباط برقرار کردن با هر روز. شرکت ابر مبتنی بر پلت فرم فراهم می کند کاربران با دید بصیرت و معنی قدرتمند برای کمک به حفاظت و اتصال در زمان واقعی با مردم و چیزهایی که مهم ترین از هر مکان با یک شبکه Wi-Fi و یا اتصال به تلفن همراه. به تاریخ Arlo راه اندازی کرده است چند دسته از برنده جایزه های هوشمند دستگاه های متصل از جمله سیم-رایگان smart Wi-Fi و LTE را فعال کنید دوربین های دیجیتال, صوتی و تصویری doorbells پیشرفته مانیتور کودک و smart security چراغ.

بندر امن بیانیه ای تحت اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995:
این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه در معنای متحده اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. کلمات “پیش بینی” “انتظار” “ايمان” “را” “مه” “باید” “برآورد” “پروژه” “چشم انداز” “هوا” و یا دیگر کلمات مشابه استفاده می شود برای شناسایی چنین اظهارات به جلو نگاه. عدم وجود این سخنان به این معنا نیست که این اظهارات به جلو نگاه. این اظهارات به جلو نگاه نشان Arlo Technologies, Inc.’s انتظارات و یا اعتقادات در مورد رویدادهای آینده بر اساس اطلاعات موجود در آن زمان چنین اظهاراتی ساخته شد و شامل اظهارات در مورد: Arlo Pro 3 نور افکن دوربین Arlo هوشمندو آینده Arlo محصولات. این اظهارات در مدیریت فعلی انتظارات و در معرض خطرات خاص و ابهامات از جمله موارد زیر است: آینده تقاضا برای محصولات این شرکت ممکن است پایین تر از پیش بینی; مصرف کنندگان ممکن است را انتخاب کنید نه به اتخاذ این شرکت عرضه محصول جدید و یا اتخاذ رقابت محصولات; و محصول عملکرد منفی ممکن است تحت تاثیر دنیای واقعی شرایط عملیاتی. بیشتر برخی اظهارات به جلو نگاه بر اساس مفروضات به رویدادهای آینده است که ممکن است به اثبات می شود دقیق است. بنابراین نتایج واقعی و نتایج مادی ممکن است متفاوت از آنچه بیان شده است و یا هوا در چنین اظهارات به جلو نگاه. اطلاعات بیشتر در خطر بالقوه عوامل است که می تواند بر Arlo و کسب و کار خود دقیق هستند در دوره شرکت براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار, از جمله, اما نه محدود به آن دسته از عوامل شرح داده شده در این شرکت در گزارش سالانه در فرم 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019. با توجه به این شرایط شما نمی باید اعتماد به ناروا در این اظهارات به جلو نگاه. Arlo متعهد هیچ الزامی برای انتشار علنی هر گونه تجدید نظر به هر گونه اظهارات به جلو نگاه موجود در اینجا به انعکاس رویدادها یا شرایط پس از تاریخ در این خصوص و یا به بازتاب وقوع حوادث پیش بینی نشده.

1 هشدار شخصی ساخته شده در دسترس از طریق تعریف سه ماه Arlo هوشمند اشتراک آزمایشی
2 در دسترس را به مشتریان در ایالات متحده تنها

منبع Arlo Technologies, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.arlo.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net