آریزونا سوم و نهایی ‘تست حمله رعد اسا’ برای شنبه در حداقل 11 استان ها

آریزونا برگزار خواهد شد آن سوم و نهایی “تست حمله رعد اسا” روز شنبه در حدود 70 تست سایت های در حداقل 11 استان ها.

حمله رعد اسا برنامه ریزی شده بود به صورت متوالی سه شنبه ها — مارس 2, مه 9 مارس 16 — با هدف تست 10,000 تا 20,000 مردم هر روز از این سه روز. دولت کاهش یافته است کوتاه از این هدف تا کنون, اما دکتر کارا مسیح مدیر آریزونا, گروه خدمات بهداشتی و گفت: او بوده است “و با نتایج بسیار خوشحال” از حمله رعد اسا.

حدود 70 سایت های برنامه ریزی شده برای شرکت روز شنبه هستند تا از 33 سایت اولین آخر هفته و 52 هفته گذشته با توجه به مسیح است.

برای یک لیست از مکان تست و ثبت اطلاعات azhealth.gov/testingblitz.

اکثر سایت ها نیاز به پیش ثبت نام در حالی که برخی از آنها اول بیا اول خدمت. چند درمانگاه محدود به موجود بیماران, اما بسیاری از آنها باز به هر کسی. حداقل یک سایت نیاز به یک پزشک جهت, اما دیگران بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.

تست معیارهای متفاوت توسط ارائه دهنده اما آزمون به طور کلی برای افرادی که علائم نشان می دهد و یا فکر می کنم آنها شده اند در معرض COVID-19.

تمام تست های تشخیصی آزمون یا تست PCR معنی آنها جستجو برای عفونت فعال با یک سواب بینی. تست حمله رعد اسا شامل نمی شود آنتی بادی آزمایش که آزمایش خون است که به لحاظ نظری می گویند اگر یک فرد توسعه آنتی بادی علیه COVID-19 نشان می دهد که فرد قبلا آلوده شده است.

به عنوان روز پنج دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: دولت و آزمایشگاه های خصوصی به اتمام بود در مجموع 134,338 تست های تشخیصی با میانگین 7.3% به آینده مثبت است.

حتی به تازگی با گسترش تست از حمله رعد اسا آریزونا هنوز مسیرهای کشور در آزمون به پایان رسید.

آریزونا رتبه 50 از 50 ایالت واشنگتن و پورتوریکو برای آن تعداد آزمون تکمیل برای 1000 نفر, با توجه به بنیاد خانواده کایزر, داده, از شنبه. آریزونا را تکمیل کرده است 17.6 آزمون در هر 1000 ساکنان در حالی که میانگین ملی است 30.4 آزمون. رود آیلند در صدر لیست با 92.4 آزمون در هر 1000 نفر و پس از نیویورک با 64.7 آزمون.

مسیح گفت: در بخشی از این است با این حقیقت توضیح داد آریزونا نبود اولویت بندی برای آزمون منابع در اوایل شیوع. او گفت: تست شده در ادامه به افزایش به عنوان آریزونا به تدریج بیشتر تست کیت و لوازم.

چگونه باید blitzes رفته تا کنون ؟

مسیح گفت: تست حمله رعد اسا شده است ضروری که منجر به افزایش تست در روزهای هفته. او معتقد است وزارت بهداشت و درمان, سایت لیست مکان تست باعث شده است تا بیشتر مردم را به بازدید از سایت های آزمایش, افزایش اعداد در هر روز است.

“ما دو برابر مقدار آزمون است که در حال انجام هستند هر روز در آریزونا” مسیح گفت.

در هفته قبل از 11000 یا 12000 تست های تشخیصی انجام شد هر هفته در سراسر کشور. پس از تست حمله رعد اسا در اطلاعیه ای که در هفته شماره افزایش یافته است به 20000 و 30000 مسیح گفت. در یک نمونه چهار شنبه, دولت قبلا دیدم حدود 800 تست به اتمام رسیده است. برای رسیدن به 5000 در روز شنبه یک حمله رعد اسا بود “باور نکردنی افزایش,” او گفت:.

بیش از 30 تست سایت در شش استان ها — Maricopa, پیما, Yuma, Yavapai, Coconino و Mohave — در زمان ممکن است 2. برخی از خطوط دیدم اما بیشتر به حال نسبتا کمی انتظار.

در مه 9, دوم, شنبه, تست سایت در نه بخش ارائه شده تست تشخیصی. یک محل بود State Farm ورزشگاه در گلندیل که آماده شد به آزمون و 500 نفر در طول روز در همکاری با عزت و سلامت. 160 تست انجام شد با توجه به کاهش تقاضا است.

‘تست ردیابی و جداسازی’

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند کلیدی برای مدیریت COVID-19 نهفته در تهاجمی فرمول تست, تماس, ردیابی و جداسازی افراد بیمار و نزدیک خود را تماس با ما.

“تست ردیابی و جداسازی است و ما تنها مسیر دیگر از یک واکسن برای گرفتن چیزی است که زندگی نزدیک به طبیعی و صرفه جویی در اقتصاد” مایکل Worobey رئیس دانشگاه آریزونا دپارتمان بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی و یک متخصص بیماری های عفونی گفت: هنگامی که حمله رعد اسا برنامه اعلام شد.

“من فکر می کنم مردم نوع تفکر که به نحوی با این بیماری همه گیر و اقتصاد هستند و در تقابل با یکدیگر اما چیزهایی که ما نیاز به انجام به مرتب کردن بیماری همه گیر در حال چیزهایی که ما نیاز به انجام برای نجات اقتصاد,” او گفت:.

اما آریزونا 15 استان ها در سطوح مختلف آمادگی از نظر تجهیزات و پرسنل مورد نیاز برای مدیریت مناسب تست و تماس با ردیابی. برخی از آنها قادر به تست به اندازه کافی و ردیابی تمام مخاطبین از موارد آلوده در حالی که بسیاری دیگر در حال تلاش برای نگه دارید تا با آزمون منابع و یا تماس با ردیابی منابع است.

کاخ سفید بازگشایی دستورالعمل اصرار متحده به ساحل تا “آمادگی مسئولیت” قبل از بازگشایی. این تست و ردیابی, سیستم مراقبت های بهداشتی ظرفیت و برنامه ریزی برای سلامت و ایمنی است. رژیم صهیونیستی. mlb می گوید آریزونا است که در فاز اول کاخ سفید را بازگشایی برنامه معنی او معتقد است دولت با شرایط فوق علاوه بر داده های مورد معیارهای.

اولین مورد از COVID-19 تایید شد در آریزونا Jan. 26 و دولت شروع به انجام خود را COVID-19 تست مارس 9. همانطور که از شنبه, دولت, بود گزارش 12,674 موارد و 624 مرگ و میر. تقریبا 135,000 مردم تا به حال تست شده با توجه به آخرین داده ها.

هر کسی با سوال در مورد تست و یا دیگر COVID-19 نگرانی در آریزونا می توانید از یک ایالت تدریس خصوصی در خانه برای کمک به: 844-542-8201.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de