آریزونا دولت کارگران ممکن است اطلاع از امکان COVID-19 قرار گرفتن در معرض

به عنوان جدید کروناویروس موارد صعود در آریزونا دولت است کارگردانی آژانس رهبران به طور مستقل اطلاع رسانی کارمندان دولت در مورد مثبت COVID-19 آزمون در میان همکاران خود را با توجه به ایمیل های داخلی به اشتراک گذاشته شده با Arizona Republic.

دولت نیز نیست توقف کارکنان در معرض تایید موارد COVID-19 از آمدن به کار مگر اینکه علائم این ایمیل نشان می دهد — با وجود شواهدی وجود دارد که افراد می توانند با گسترش این بیماری قبل یا بدون تبدیل شدن به علامت.

“اگر یک کارمند تست مثبت برای COVID-19 … نمی سازیم کل آژانس یا دیگر کارکنان مگر به کارگردانی بهداشتی اقتدار” 19 مارس در “آژانس عملیات به روز رسانی” می خواند. این “شهرستان رسیدگی خواهد شد هر وضعیت در یک مورد به مورد و بر اساس.”

این به روز رسانی همچنین تکرار راهنمایی مشترک روز قبل توسط دولت, مدیر منابع انسانی.

“اگر یک کارمند است که در معرض تماس با یک مورد تایید شده و بدون علامت (از علائم مربوط به COVID-19) آنها باید محدود نمی شود و از محل کار اما باید مانیتور برای سازگار علائم COVID-19 (تب و سرفه و یا تنگی نفس) برای 14 روز” آن را می خواند.

چه CDC توصیه می کند

بسیاری از کارمندان دولت داده شده گزینه ای برای کار از راه دور. آریزونا بخش از دولت که شامل منابع انسانی بخش بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد مقامات توسعه یافته توصیه های خود را برای کسانی که هنوز هم در فرد است.

هر دو دولت در بخش بهداشت و درمان و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری دستورالعمل تکامل یافته اند در روزهای اخیر.

CDC — که منجر رژیم صهیونیستی است. mlb بارها گفت: دولت زیر است — بداند کسانی که قبلا “تماس نزدیک” با یک مورد تایید شده از COVID-19 “خطر متوسط” حتی اگر آنها علائم. بیش از یک و نیم دوجین مطالعات نشان داده اند افراد بدون علامت می تواند گسترش ویروس سی ان ان گزارش داد در هفته گذشته.

“تماس نزدیک” را به عنوان تعریف شده توسط CDC می تواند اتفاق می افتد به دو روش. شما می توانید صرف یک “دوره طولانی از زمان” ظرف شش پا از کسی که با COVID-19 — برای مثال نشستن در اتاق انتظار — و یا “تماس مستقیم” با فرد آلوده سرفه یا عطسه.

کسانی که تا به حال تماس نزدیک با یک مورد مثبت باید “در خانه باقی می ماند و یا در مقایسه با تنظیم” در حالی که نظارت خود را برای نشانه هایی از ویروس CDC می گوید به جای ادامه کار و یا بیرون رفتن در ملاء عام.

آن را در نظر کسانی که به اشتراک گذاشته اند یک محیط با فرد آلوده بدون تماس نزدیک ریسک پایین تر و می گوید: آن دسته از افراد لازم نیست به ماندن در خانه در حالی که نظارت خود را برای علائم.

دولت دستورالعمل به نظر نمی رسد به تمایز بین کسانی که سطح مواجهه با این حال — به این معنا که ممکن است کسی CDC توصیه به ماندن در خانه می تواند در آمده است.

که به نوبه خود می تواند قرار داده و دیگر کارکنان در معرض خطر با توجه به جیمز هاج مدیر ASU مرکز بهداشت عمومی قانون و سیاست است.

“ما دیده ایم به وقت و زمان دوباره که مردم می تواند گسترش ویروس بدون داشتن علائم. آن را همچنین می توانید با نگه داشتن زندگی در سطوح,” او گفت:. “مردم حق دارند نگران باشند در مورد موارد بدون علامت.”

خواهد فروتن مدیر اجرایی آریزونا عمومی انجمن بهداشت و دولت سابق وزارت بهداشت مدیر در زمان بیشتر انعطاف پذیر رویه گفت که او فکر نمی کنم “بی اهمیت تماس با یک مورد مثبت” باید به مردم به دور از محل کار.

کسی که “در مجاورت یک فرد مثبت” اما نمی لرزش دست و یا صرف زمان زیادی را با فردی به عنوان مثال نباید به ماندن در خانه برای هفته, او گفت:. اما “اگر یک فرد در معرض برای یک زمان طولانی در محله های نزدیک با تایید مثبت در مورد آن شخص قطعا باید کار از راه دور.”

“به صداقت آن است که-از-پاکت ارزیابی ریسک است که مسائل,” او گفت:. “وجود دارد هیچ جایگزینی برای قضاوت خوب است.”

شهرستان مطلع شهرستان مثبت در مورد 3 روز پس از مرگ

آریزونا اول شناخته شده COVID-19 مرگ یک مرد بود که مشغول به کار در شهر فینیکس را در بخش حمل و نقل هوایی. این شهرستان گفت: مدیران نمی دانند آلوده شده تا زمانی که سه روز پس از درگذشت او زمانی که Maricopa County Department of Public Health به نام به می گویند که او می خواهم آزمایش مثبت است.

به عنوان یک نتیجه, شهرستان و بخش درهم به اطلاع همکاران و مخاطبین است که آنها ممکن است در معرض ویروس گفتند.

چند ساعت پس از دریافت اخبار شهرستان فینیکس مدیر اد Zuercher ارسال یک ایمیل به اطلاع این شهر 15,000 کارکنان در مورد وضعیت.

شهرستان COVID-19 صفحه برای کسب و کار می گوید: آن را نمی خواهد تماس با هر کارفرما به اطلاع آنها از مثبت شدن تست و نتایج آن اطلاع رسانی “بستگی به بررسی اطلاعات بالقوه قرار گرفتن در معرض و اینکه آیا کارکنان در معرض خطر است.”

فروتن و هاج هر دو گفت: کارفرمایان باید فوق العاده حساس وقتی که می آید به نگرانی های حریم خصوصی و اطلاعات بهداشتی حفاظت شده توسط قانون است. اما هاج گفت: “کارفرمایان مسئول” شده اند گمراهان در کنار احتیاط و “هشدار خود را به کل سرمایه گذاری اگر وجود دارد شناخته شده است قرار گرفتن در معرض انتظار برای شهرستان برای دریافت زمان و فرصت را به بازی می کند.”

“برخی کارفرمایان می گویند:” ما می خواستم به شما اجازه می دانم که ما تا به حال یک فعال مورد اینجا و شما ممکن است در معرض’ بدون گفت که آیا آن یک کارمند یک مشتری, هر,” او گفت:.

“این امر می تواند بسیار هوشمند برای آنها که همه غیر ضروری کارکنان از جاهای دیگر به هر حال.”

جمهوری خبرنگاران اندرو آکسفورد و ملیسا Yeager کمک به این مقاله است.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-653-6807. او در توییتر دنبال کنید @mpolletta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de