آریزونا بازگشایی: سالن آرایشگاه و برخی از خرده فروشان می تواند به استقبال مشتریان امروز پس از دو هفته تعطیلی

امروز نشانه مهم ترین بازگشایی و در عین حال از بسیاری از کسب و کار آریزونا پس از آنها مجبور به بستن درهای خود را شروع کردند.

Arizona Republic خبرنگاران فانینگ در سراسر دره سند چگونه خریداران و مغازه داران در پاسخ به لغو محدودیت. بررسی برای به روز رسانی در طول روز است.

7 صبح: سالن آرایشگاه خرده فروشان می تواند بازگشایی برای کسب و کار — با ترفند

آریزونا سالن و آرایشگاه باید چراغ سبز به رزومه مو, ناخن, اپیلاسیون و خدمات دیگر به رژیم صهیونیستی است. mlb فشار رو به جلو با طرح خود را برای فاز از محدودیت های طراحی شده به سرعت گسترش COVID-19.

خواه رهبر نیز داده غیرضروری خرده فروشان مانند فروشگاه طلا و جواهر و لباس مغازه ها — رفتن پیش شروع به انجام در فرد فروش امروز. او می خواهم که قبلا محدود آنها را به پایین-تماس با معاملات مانند منظقه وانت.

کسب و کار باید حد اشغال پیاده سازی اجتماعی فاصله اقدامات و گسترش بهداشت پروتکل برای بازگشایی شده است. دولت نیز صادر شده در خصوص گسترده دستورالعمل ها برای زیبایی, با توجه به لزوم نزدیکی بین آنها و مشتریان خود را.

Ducey در اوایل این هفته مطمئن عمومی خود را بازگشایی تصمیم گیری شد و امن و گفت: قوی تر داده های جمع آوری شده پس از یک آخر هفته “تست حمله رعد اسا” نشان داد نزولی مدار در بسیاری از COVID-19 شاخص مجلس پیشنهاد متحده دیدار با آغاز بازگشایی.

اما کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت که اطلاعات Ducey است که با تکیه بر بیش از حد تیره به نمایش پایدار در سراسر-هیئت مدیره کاهش شيوع COVID-19 در آریزونا.

به دلیل آن طول می کشد زمان برای افراد آلوده به COVID-19 به نشان دادن علائم و تست شده و به دولت برای دریافت و علنا گزارش نتایج آن خواهد بود هفته قبل از عمومی سنج می تواند تاثیر شتاب بازگشایی.

–ماریا Polletta

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de