آریزونا تنها تأييد جدید کروناویروس بیمار هنوز در انزوا

این احتمال که آریزونا را تایید کرد و تنها مورد جدید کروناویروس گسترش به سایر مردم محلی است که “تقریبا صفر” شهرستان سلامت عمومی اعلام کرد.

“همه از دید مخاطبین که در اطراف فرد آزمایش شده اند و مناسب یا قرنطینه شده یا منزوی شده است وجود دارد و نه یک مورد از گسترش” گفت: دکتر ربکا Sunenshine پزشکی مدیر کنترل بیماری برای Maricopa County وزارت بهداشت.

“ما در یک موقعیت که در آن ما می توانیم با اعتماد به نفس است گسترش از این مورد است.”

بیمار همچنان در انزوا در خانه خود را بیش از دو هفته پس از تشخیص تایید شد. مقامات بهداشت عمومی به طور منظم چک کردن در با بیمار که بیماری “بسیار خفیف” Sunenshine گفت.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم در سراسر کشور است که در آن طول می کشد در حالی که برای پاک کردن ویروس” Sunenshine گفت.

بیمار ققنوس-منطقه در 20s خود که بخشی از دانشگاه ایالتی آریزونا جامعه بود و به تازگی از سفر به منطقه ووهان چین که در آن جدید کروناویروس — COVID-19 — برای اولین بار شناسایی شده است. انسان جدید کروناویروس تشخیص تایید شد توسط Arizona Department of Health Services on Jan. 26.

“چه ما نمی دانیم این است که آیا ما باید موارد جدید معرفی شده به منطقه” Sunenshine گفت. “اما این احتمال که وجود خواهد داشت یک مورد دیگر ناشی از این مورد است که من قصد دارم برای گفتن تقریبا صفر است.”

او گفت که در حالی که دوره کمون جدید کروناویروس اعتقاد بر این است دو تا 14 روز بیماری به خودی خود ممکن است طولانی تر آخرین.

“به عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست که علائم 14 روز ما توصیه می کنیم شما دیگر نیاز به قرنطینه” او گفت:.

“هنگامی که شما را تبدیل به مثبت با ویروس ما باید صبر کنید تا زمانی که هیچ بیشتر وجود ویروس در آن فرد خاص است. و که قطعا می تواند بیش از 14 روز است.”

انزوا در مقابل قرنطینه

انزوا است برای افرادی که بیمار هستند در حالی که قرنطینه است برای افرادی که در معرض یک بیماری مسری مانند کروناویروس جدید, اما نمی, نشان دادن علائم.

در حالی که Maricopa شهرستان ساکن جدید کروناویروس در انزوا Scottsdale جراح Dr. Sommer Gunia و شوهرش استیو در حال زندگی در قرنطینه در لککلند ایر فورس بس در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس.

این Gunias شده بود در الماس شاهزاده کشتی کروز در آسیا است که مجموعه بادبان Jan. 20 اما شروع یک قرنطینه به دلیل جدید کروناویروس در فوریه. 5.

از روز شنبه بیش از 500 نفر بودند که در کشتی بودند آزمایش مثبت برای ویروس. کمی بیش از 3,700 مردم و کارکنان شده بود روی.

از دوشنبه صبح Gunias شده اند در چه Dr. Sommer Gunia توصیف به عنوان یک هتل-مانند تسهیلات در پایگاه نظامی. به آنها گفته شده است می توان آنها را در قرنطینه برای یکی دیگر از 14 روز.

وعده های غذایی تحویل داده شده در کیسه های در اتاق هتل خود را درب توسط یک فرد که می زند و از بین رفته است در زمان یکی از Gunias درب باز می شود را انتخاب کنید تا کیسه. این Gunias باید همیشه پوشیدن ماسک در هنگام باز کردن درب, او گفت:.

غذا خیلی خوب است, او گفت:. و کشتی مسافران نیز مجاز به استفاده از یک برنامه تلفن برای سفارش مواد غذایی از یک فروشگاه در نزدیکی. این Gunias برخی از آبجو, شراب و چاشنی مانند سس گوجه فرنگی و نمک و فلفل و سس مایونز که آنها می خواهم که گم شده است.

آنها هنوز هم در حال انتظار برای پیدا کردن در مورد ورزش و Gunia گفت: او درد به خارج از منزل.

هر کسی که کار تعمیر و نگهداری در اتاق خود و یا که در تعامل با الماس شاهزاده مسافران به طور کامل مناسب در یک شب, ماسک, عینک و دستکش, او گفت:.

“آنها در واقع به ما داده یک تاریخ” او گفت: از زمانی که قرنطینه به پایان خواهد رسید اما او به امید آن خواهد شد توسط Feb. 29. “وجود ندارد بسیاری از ارتباطات است.”

هتل اتاق یک تخت و میز و کمد و صندلی و یخچال کوچک با یک فریزر و یک غرور و حمام. Gunia تخمین زده می شود حدود 175 از کشتی مسافران به اقامت در سان آنتونیو پایگاه نظامی.

وای فای خیلی بهتر از این بود در کشتی و Gunia گفت که او قادر به جریان ویدئو و بازی. او شده است با ابتلا به قسمت کارشناسی و بازمانده و گفت که او احتمالا می خواهید امتحان کنید برخی از Netflix سری.

“به نظر می رسد برای اکثر مردم به ماندن مثبت” Gunia گفت: از دیگر مسافران.

هنوز هم آن را دقیقا نمی تعطیلات آرامش بخش. این Gunias شده است برای بیش از یک ماه از حیوانات خانگی خود را و Sommer Gunia است در عمل خصوصی پس از آن بوده است استرس زا به دور است.

پرواز زن و شوهر در زمان از ژاپن به تگزاس بود یک هواپیمای نظامی با هیچ, ویندوز, توالت های قابل حمل و بدون خدمه پرواز. تنها خدمه پرواز بود و کارکنان از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری پوشیدن تنومند, دنده محافظ, Gunia گفت.

“ما درک می کنیم که همه نیازهای’

این Maricopa County وزارت بهداشت به طور معمول مردم می پرسد برای رفتن به یا انزوا یا قرنطینه با متنوع محدودیت Sunenshine گفت.

“ما از مردم با بیماری های عفونی برای منزوی کردن تمام وقت” Sunenshine گفت. “این بسیار معمول است.”

اکثر مردم زمانی که خواسته را مطابق با درخواست برای منزوی کردن دلیل آن را حس می کند از بهداشت عمومی نبوده است.

برخی از بیماری های است که می تواند نیاز به جداسازی شامل سرخک ، اوريون ، شيگلا و سل فعال, او گفت:. اگر کسی می گوید هیچ به انزوا درخواست وزارت بهداشت باید ثابت کند که بیمار است و نه مطابق قبل از آنها می توانید به دادگاه بروید به اجرای انزوا سفارش.

“ما تقریبا همیشه رعایت هنگامی که ما را توصیه,” او گفت:. “بسیار به ندرت ما تا به حال به اجرا درآوردن هر چیزی. … هر کس بهتر است اگر ما فقط حفظ یک رابطه خوب با مردم ارتباط باز و از آنها بخواهید به خود منزوی. این تمایل به کار کردن بهتر برای همه است.”

جدید کروناویروس بیمار در Maricopa شهرستان انطباق با درخواست برای جدا Sunenshine گفت. توصیه این است که بیمار را ترک نمی کند خانه خود را اما مقامات بهداشت عمومی مطمئن شوید که آنها دسترسی به مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی.

“ما درک می کنیم که همه نیازهای” Sunenshine گفت. “ما همیشه به حساب شرایط اجتماعی فرد هنگامی که ما را توصیه. اگر فرد به تنهایی زندگی می کنند, ما مطمئن شوید که آنها دسترسی به مواد غذایی و حمایت اجتماعی.”

هیچ کس در انزوا باید در تماس با هر کسی که ارائه مواد غذایی به آنها Sunenshine گفت. مانند با Gunias هر کسی ارائه مواد غذایی نیاز به پوشیدن یک ماسک کشیدن را ترک کنید و قبل از اینکه بیمار را باز کند.

هر کسی که می رود به همان هوا فضا به عنوان یک فرد در انزوا جدید کروناویروس نیاز به پوشیدن کامل تجهیزات حفاظتی که شامل نصب n95 ماسک, لباس شب, دستکش و یک چشم و سپر و یا عینک.

“ما شده است بسیار سخت در مورد آن”

اقامت شش پا و پوشیدن ماسک

مقامات بهداشت عمومی را هر بیمار در یک مورد به مورد و بر اساس همیشه وزن خطر قرار گرفتن در معرض عمومی, عفونت, موقعیت و شرایط فرد از فرد در انزوا.

“ما همیشه با مردم به صورت جداگانه. ما نگاه برای دیدن اگر آنها دوستان و یا خانواده نزدیک یا یک کارفرما در صورتی که بهترین راه برای رفتن است,” او گفت:. “ما نه تنها از کسی به خانه ماندن و نه نگرانی در مورد اینکه آیا آنها در حال غذا خوردن — که بخشی از مسئولیت ما است.”

به طور کلی رفتن به خارج است نه یک خطر تا زمانی که فرد بیش از شش فوت دور از هر کس دیگری و آنها با پوشیدن ماسک. اما آن چیزی است که Sunenshine را تشویق.

این وضعیت می تواند روی حیله و تزویر با اعضای خانواده که در خانه زندگی می کنند برای یک بیمار که نیاز به جدا شده است.

“بسیاری از زمان, مزایای نگه داشتن خانواده هم اهمیت بیشتری نسبت به خطر” Sunenshine گفت. “اگر فرد دارای یک اتاق خواب و یا اتاق که در آن آنها می توانند با بستن درب ها و دور ماندن از اعضای خانواده وجود دارد خطر بسیار کمی برای هر کسی در خانواده است.”

قوانین نیست دقیقا همین کار را برای هر بیماری و یکسان نیست برای قرنطینه یا.

“ما با استفاده از قرنطینه بسیار کمتر از, توصیه ما به انزوا” Sunenshine گفت. “انزوا نیست و فقط اشاره به افرادی که در مستند بیماری است. می توان آن کسی است که علامت دار و در معرض یک بیماری است اما آنها هنوز نمی دانند که اگر آنها آن را داشته باشد.”

شده اند وجود دارد بیماران در Maricopa شهرستان که جدا شده اند که به دلیل بیماری که مشکوک جدید کروناویروس. Sunenshine نمی گویند که چگونه بسیاری از. اما به جز یک بیمار هیچ یک آزمایش مثبت است.

Maricopa شهرستان به بیماران بررسی با مقامات بهداشت عمومی و ارزیابی چقدر نظارت بر آنها لازم است. محلی بیمار با تایید coronavirus سفر کرده است با بهداشت عمومی رسمی به صورت منظم اما نه هر روز او گفت:.

“ما در تماس با آن شخص روزانه. تا آنجا که به ما مربوط می شود اگر کسی بیمار است با کروناویروس و ما خواسته اند آنها را به ماندن در خانه ما مسئولیت برای آن شخص و مطمئن شوید که آنها دریافت مراقبت های بهداشتی آنها نیاز دارند.”

حداقل محدود راه’ به نگه داشتن امن عمومی

یک بیمارستان است “آخرین چاره” برای قرار دادن کسی در انزوا Sunenshine گفت: به خصوص اگر آن شخص بیمار نیست.

به همین دلیل آریزونا جدید کروناویروس بیمار رفت و هرگز به بیمارستان, او گفت:.

“ما در تلاش برای پیدا کردن حداقل محدود راه برای نگه داشتن و بیمار امن” او گفت:. “ما قطعا از راه ما برای نگه داشتن کسی که جدا شده در صفحه اصلی زمانی که ما می توانیم اطمینان از ایمنی عمومی.”

جیمز هاج بهداشت عمومی کارشناس حقوقی در دانشگاه ایالتی آریزونا است ساندرا روز اوکانر دانشکده حقوق گفت: در طول بهداشت عمومی در بحران, دولت یک مسئولیت ویژه به “متفکرانه” تعادل سلامت عمومی حمایت و آزادی های مدنی.

هنگامی که با دقت اجرا شده با به طور منظم چک-in ها و مراقبت های بهداشتی و کارگر بازديد و حمايت اجتماعی صفحه اصلی قرنطينه قانونی هستند موثر تر و محترمانه از حقوق فردی به آزادی و حفظ حریم خصوصی از محدود کردن سایت ها و اقدامات هاج نوشت: در یک نظر قطعه منتشر Feb. 13 در مجله پزشکی JAMA با همکاری نویسنده لارنس Gostin از دانشگاه جورج تاون.

“سرکوبگر اقدامات می تواند معکوس و تضعیف اعتماد عمومی و همکاری آنها نوشت.

در مصاحبه ای هاج گفت: CDC تلاش با quarantining مسافران مانند Gunias است “بی سابقه” و پایمال کردن آژانس اگر آن را ادامه می دهد.

“آن را نمی تواند نگه داشتن جداسازی و quarantining پرواز پس از پرواز” او گفت:. “در برخی از نقطه شما می دانید مسکن مردم در پایگاه های نظامی است که اجرا خواهد شد از بخار اگر موارد ادامه خواهد داد.”

CDC می تواند یک چالش قانونی با این استدلال که خانه قرنطینه موثر تر خواهد بود, او گفت:.

Dr. Sommer Gunia قطعا ترجیح می دهند خانه قرنطینه. او می خواهم و نه محدود به خانه خود را مانند آریزونا coronavirus بیمار است.

“هیچ یک از ما می خواهد برای قرار دادن هر کسی در معرض خطر” او گفت:. “آنها می تواند ما در آزمون فردا به ما یک یا دو روز و به ما اجازه رفتن به خانه خود ما برای بقیه از 14 روز است.”

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>