آریزونا تنها تأييد جدید کروناویروس بیمار برای خروج از انزوا

بیست و شش روز پس از تشخیص خود برای اولین بار تایید بیمار با آریزونا تنها مورد جدید کروناویروس از انزوا شهرستان مقامات بهداشت در روز جمعه گفت.

بیمار یک مرد را در 20s خود را که بخشی از دانشگاه ایالتی آریزونا جامعه و سفر کرده بود در ووهان چین قبل از Jan. 26 تشخيص در Maricopa.

بیمار شد از انزوا پس از چند آزمایش منفی برای کروناویروس جدید است که همچنین به نام COVID-19 Maricopa County وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت این توییتی بعد از ظهر جمعه.

بیمار شد از جداسازی توسط این شهرستان در بخش بهداشت و درمان در هماهنگی با آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از شهرستان مقامات بهداشت گفت.

تست انجام شده توسط CDC شهرستان مقامات بهداشت گفت.

“ما می خواهم برای تشکر از این فرد برای او صبر و تعهد به بهداشت عمومی در طولانی مدت خود انزوا و بسیار خفیف بیماری” شهرستان مقامات بهداشت گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

“وجود دارد هیچ خطر COVID-19 به جامعه از این فرد و ما را تشویق دوستان خود و خانواده و جامعه به حمایت از او به عنوان او انتقال بازگشت به فعالیت های روزمره” آنها گفت.

حداقل 34 نفر در آمریکا مبتلا به کروناویروس جدید. همه موارد مربوط به سفر. بسیاری از موارد در سراسر جهان شده اند در ووهان چین.

در Jan. 30 بین المللی بهداشت مقررات کمیته اضطراری سازمان بهداشت جهانی اعلام وقوع یک “اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی است.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>