آریزونا بزرگ بعدی نیاز: هواکش. در اینجا چیزی است که ما می دانیم

آریزونا است که در یک مسابقه برای تضمین بیش از هزاران هواکش به اندازه کافی آماده شدن برای آنچه که می تواند موجی از coronavirus بیماران در اواسط تا اواخر ماه آوریل و مه.

هواکش می تواند نجات بخش دستگاه های جدید در این بیماری همه گیر کوروناویروس چرا که آنها ارائه تنفس کمک برای کسی که به طور جدی بیمار از ذات الریه و دیگر قادر به دم و بازدم خود را.

مقامات بهداشتی دولت می گویند که آنها را شناسایی کرده ایم که حدود 1000 هواکش در آریزونا و در حال کار برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر. یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در این هفته توسط مشترک المنافع صندوق یک بنیاد غیر انتفاعی است که با پشتیبانی از تحقیقات مستقل در سیاست های بهداشتی قرار می گیرد آریزونا نرخ کامل از ویژگی های دستگاه تهويه مکانيکی در 20.1 در هر 100000 نفر, نزدیک به میانگین ملی از 20.5.

آریزونا است که تنها چند هفته پیش از آنچه که می تواند یک قله در COVID-19 موارد در اواسط تا اواخر ماه مارس با بستری شدن در بیمارستان اوج در ماه مه به گفته دکتر کارا مسیح آریزونا وزارت بهداشت مدیر خدمات.

مقامات دولتی در حال استفاده از زمان به امن هواکش — بسیار مهم برای درمان اکثر بیماران بدحال و در عین حال در تامین کوتاه مدت در دیگر مناطق ایالات متحده و در سراسر جهان که در آن بیماری تحت تاثیر تعداد زیادی از مردم.

“ما پیش بینی ما حدود 1,000 هواکش ایالت” مسیح گفت: این هفته است. “آنچه ما در حال امیدوار است که برای دریافت به 4500 تا 5000.”

مسیح گفت: دولت به دنبال در زیر U. s. غذا و داروی آمریکا ارشاد در repurposing بیهوشی دستگاه های مورد استفاده در سرپایی با خیال راحت ارائه تهویه برای COVID-19 بيمار. آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی نیز قرار داده و در یک درخواست به دولت فدرال برای 5,000 اضافی هواکش.

اتصال بیمار به دستگاه تنفس مصنوعی است بیشتر تهاجمی نسبت به کسی دادن اکسیژن است. یک دستگاه تنفس مصنوعی نیاز به یک لوله به داخل نای و در یک فرآیند به نام لولهگذاری. لوله چه متصل به دستگاه تهويه مکانيکی دستگاه کمک می کند که بیمار تنفس است که همچنین می توانید ارسال اکسیژن غلظت بالاتر از حد نرمال فشار برای کمک به نگه داشتن بیمار زنده است.

که صندوق مشترک المنافع مطالعه ذکر شده در ایالت نیویورک است و با داشتن 23 هواکش در هر 100000 نفر است که بالاتر از میانگین ملی است. در عین حال رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو این هفته را به توییتر می گویند که هواکش هستند که دولت را “بزرگترین چالش” آن را به عنوان تجربه افزایش بیماران.

آریزونا coronavirus وضعیت به عنوان جدی به نیویورک. نیویورک موارد به عنوان پنج شنبه رسیده بود 30,811 از جمله 285 مرگ و میر و شده اند وجود دارد چند رسانه ای, گزارش و هرج و مرج در اتاق های اورژانس و بیمارستان های شلوغ با بیماران بد از COVID-19 است که این بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

کومو در مارس 25 توییتی که دولت 11,000 هواکش اما نیاز 30,000.

بیش از 60,000 Arizonans می تواند نیاز به هواکش

ایالات متحده هنوز هم در اوایل آن COVID-19 شیوع اما بسیاری از مدل ها و داده ها است که با فرض 40 درصد از ایالات متحده خواهد بود آلوده به گفته دکتر Ashish Jha دین برای استراتژی جهانی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی و مدیر دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه.

چهل درصد از Arizonans آثار به حدود 2.9 میلیون نفر که می توانند آلوده شوند گرچه این بیماری تا حد زیادی متفاوت است در شدت و در برخی موارد بدون علائم در همه. کسانی که عفونت می تواند رخ دهد بیش از شش تا 18 سال, او گفت:.

ممکن است واکسن جدید کروناویروس می تواند وجود داشته باشد در 18 ماه یا حتی زودتر او این هفته گفت: در طول تلفنی در مورد مراقبت های بهداشتی ظرفیت و COVID-19 به میزبانی صندوق مشترک المنافع.

ثبتشده علائم COVID-19 تب و سرفه و تنگی نفس. در حالی که حدود 80 درصد از موارد خفیف یا بدون علامت حدود 20 درصد خواهد بود شدید تر است. بر اساس شواهد اولیه موجود در یک مطالعه 1,099 آزمایشگاه تایید COVID-19 مورد از ووهان, چین, تهویه مورد نیاز بود در حدود 2.3 درصد از موارد است.

با استفاده از داده ها در این مطالعه از چین اگر 40 درصد از Arizonans توسعه COVID-19 که به معنی تقریبا 65,900 بیماران نیاز به تهویه. مقامات بهداشت عمومی می خواهید برای جلوگیری از آنها را از نیاز به آن در همه, اما اگر آنها اطمینان حاصل شود که آنها نه همه نیاز به آن را در همان زمان.

در شمال ایتالیا مراقبت های بهداشتی کارگران تلاش کرده اند با پیدا کردن هواکش به اندازه کافی برای درمان هجوم زیادی از بیماران با COVID-19. در یک گزارش یک کشیش با COVID-19 داد تا خود را یک به یک جوان بیمار نیز با این ویروس آلوده. کشیش بعد درگذشت.

“ما ممکن است نیاز به مقدار زیادی از پنکه در یک زن و شوهر از هفته’

“ایتالیا است که ضربه سخت است که ما با یک تصویر از تصمیماتی که باید ساخته” کمک ققنوس ریه دکتر توماس Ardiles استادیار در دانشگاه آریزونا دانشکده پزشکی ققنوس.

Ardiles گفت که او هرگز به یک وضعیت که در آن یک ونتیلاتور در دسترس بود به یک بیمار که نیاز به یک. اما آن را یک “بسیار منحصر به فرد در وضعیت” در حال حاضر,” او اضافه شده است.

“ما به دنبال در هر گزینه ممکن است. ما به دنبال یک راه برای اتصال چند نفر به یک دستگاه تنفس مصنوعی. ما به دنبال در موقت با بیهوشی ماشین آلات” Ardiles گفت.

Ardiles که بیماران در بنر مرکز پزشکی دانشگاه—ققنوس گفت که او شنیده می شود صحبت از ramped تا تولید را بیشتر هواکش اما تا کنون از او دیده نمی شود هر گونه نتایج ملموس است.

“و این چیزی است که این چیزی که بازدید آن را به آمار واقعا سخت و سریع است. ما ممکن است نیاز به مقدار زیادی از هواکش در چند هفته. این می تواند واقعا بد است.”

“به طور کلی انتظار می رود افزایش در حال رفتن به بسیار بیشتر از آنچه که بیمارستان ها در ایالات متحده. این فقط یک آریزونا مشکل” Ardiles گفت. “اگر موج چیزی است که انتظار می رود وجود دارد یک شانس بسیار بالا ما در حال رفتن به اجرا در خارج از هواکش.”

در موارد شدید این ویروس باعث پنومونی خدشه تنفس به درجه ای که در آن بیماران یا به اندازه کافی نمی تواند نفس خود را و یا نمی تواند نفس خود را در همه.

که زمانی که یک بیمار نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی. آنها نیاز به انتوبه که بدان معنی است که یک لوله قرار داده است خود را گلو پایین و یک دستگاه متصل به این لوله ای که استفاده می شود برای کمک به آنها را تنفس می کنند.

هیچ اطلاعات خوبی از چگونه یک COVID-19 بیمار در تهویه نیاز به متصل به ونتیلاتور اما پزشکان معتقدند به طور متوسط آن را حداقل یک هفته Ardiles گفت. به طور کلی در بسیاری از بیماران می گرایند از ونتیلاتور به عنوان وضعیت خود را بهبود می بخشد.

اگر یک بیمار ریه ها چنان آسیب دیده است که آنها کار نمی کنند حتی با کمک برخی از بیمارستان ها باید توانایی به استفاده از یک خارجی دستگاه ریه شناخته شده به عنوان ECMO — ” سنگ شکن غشاء میباشد. بنر مرکز پزشکی دانشگاه ققنوس هفت دستگاه ECMO اما برخی از بیمارستان ها نداریم.

و آن طول می کشد مقدار زیادی از نیروی انسانی به کار ECMO, Ardiles گفت: — حداقل دو پرستار در هر شیفت در هر دستگاه. اگر هفت ECMO ماشین آلات در حال اجرا هستند که با این نسخهها کار به 56 پرستاران در هر روز.

“ونتیلاتور است که یک دستیار برای خود و ریه ها. اما ریه های خود را هنوز هم خوب به اندازه کافی برای نفس کشیدن” Ardiles گفت. “هیچ زمان و در طول اوج فصل آنفلوآنزا ما با استفاده از همه ما ECMO ماشین آلات.”

وزارت بهداشت و خدمات در روز پنج شنبه به روز رسانی به جامعه انتقال سطح COVID-19 در دولت به گسترده پس از شمارش موارد صعود به 508 در 13 شهرستان. دولت گزارش هشت مرگ و میر به علت COVID-19. این تعداد به احتمال زیاد منعکس شده تعداد واقعی موارد در دولت به دلیل محدود تست در دسترس است. بسیاری از مردم با COVID-19 علائم در آریزونا می گویند که آنها قادر به دریافت یک آزمون.

بیشتر موارد مثبت انتظار می رود هر چند مسیح و گفت: می تواند کمک به جلوگیری از یک unmanageable افزایش موارد اجتماعی فاصله — اقامت حداقل شش فوت دور از مردم دیگر که در عمومی توسط مکرر شستن دست ها, اقامت خانه که در صورت امکان ضد عفونی اشیاء و سطوح و با استفاده از پزشکی از راه دور در هر زمان ممکن است.

شواهد تا کنون نشان COVID-19 هر دو بیشتر مسری و کشنده تر از آنفولانزای فصلی. مورد مرگ و میر نرخ بسیار بالاتر برای مردم بیش از سن 80 سالگی و برای افراد با شرایط بهداشتی از جمله بیماری های قلبی عروقی و دیابت است. هیچ واکسن علیه COVID-19 و هیچ درمان موثر شناخته شده است ،

نیویورک است “قناری در معدن زغال سنگ’

هواکش که گاهی نیز شناخته شده به عنوان ماسک آغاز شد و با فلج اطفال بیماری همه گیر اما بسیار پیچیده تر در طول سال Ardiles توضیح داد.

آنها استفاده می شود معمولا برای بیمارانی که overdosed و افرادی که در یک تروما و نمی تواند تنفس خود به خود. افرادی که به شدت بیمار مبتلا به آنفولانزا اغلب نیاز به هواکش ،

“ریه ها انجام دو چیز — آنها را به اکسیژن و سپس آنها را حذف دی اکسید کربن. را برای شما به ارمغان بیاورد اکسیژن در, شما با استفاده از ماهیچه های خود را به ارمغان بیاورد هوا در. ریه های سالم هیچ مشکلی در گرفتن سالم اکسیژن به خون خود را,” او گفت:. “من می توانم بگویم ونتیلاتور به بیمار 20 تنفس در این مقدار حجم در این مقدار از فشار و دستگاه آن را انجام دهید”

در راستای افزایش COVID-19 بیماران, رژیم صهیونیستی. mlb دستور داد تمام اعمال جراحی الکتیو متوقف در دولت به عنوان یک راه برای صرفه جویی درمصرف لوازم پزشکی مانند هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی.

دانشگاه هاروارد جها گفت: اگر 40 درصد از آمریکایی ها آلوده بیش از شش ماه آینده در ایالات متحده می تواند نیاز به عنوان بسیاری از 400,000 هواکش. برآورد که چگونه بسیاری از وجود دارد در ایالات متحده در حال حاضر طیف گسترده ای از 60,000 160,000.

“هر چه ما طیف وسیعی است, آن را می توان به وضوح ناکافی” Jha, گفت:, و اضافه کرد که حتی اگر به اندازه کافی وجود دارد هواکش آنها را خوب نمی کند اگر وجود ندارد به اندازه کافی مراقبت های بهداشتی حرفه ای برای مراقبت از بیماران و به آنها عمل می کنند.

“به طور کلی, که در آن ما به عنوان یک کشور است که ما در حال شروع به دیدن نیویورک به عنوان واقعا قناری در معدن زغال سنگ شروع به دریافت کنید: مشکل با فن های شخصی, تجهیزات حفاظتی, به اندازه کافی پزشکان و پرستاران و تخت” او گفت:. “این خواهد کرد که رول در سراسر کشور در دو سه چهار ماه.”

وجود دارد راه هایی برای دیدار با این چالش است که در چند ماه آینده به ارمغان خواهد آورد اما آن را پررنگ رهبری در هر دو فدرال و ایالتی سطح جها گفت.

که زندگی می کند و کسی که می میرد?

در یک وضعیت که در آن وجود دارد نه به اندازه کافی هواکش برای رفتن به اطراف وجود دارد اخلاقی تصمیم گیری را. این یک مشکل جوامع در سراسر کشور در حال تلاش برای کشف کردن.

“امید ما این است که با مهار ما نمی خواهد به عنوان بد به عنوان ایتالیا” Ardiles گفت. “اما اگر ما نیمی به عنوان بد ایتالیا, آن را هنوز هم برای رفتن به واقعا بد است.”

به همین دلیل اصطلاح “صاف منحنی” است که بسیار مهم است او تاکید کرد.

مقاله منتشر شده 23 مارس در جدید مجله پزشکی انگلستان با عنوان “عادلانه تخصیص کمیاب منابع پزشکی در زمان Covid-19” توصیه های ارائه شده به راهنمای آنچه در آن نامیده می شوند “به سرعت در حال رشد و عدم تعادل بین عرضه و تقاضا برای منابع پزشکی در بسیاری از کشورها است.”

این مقاله می گوید: کارکنان بهداشتی باید در اولویت قرار گیرد و این منابع باید اختصاص داده شود در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده و همان اصول استفاده می شود برای تمام COVID-19 و غیر COVID-19 بيمار.

مداخلات مهم مانند تست حفاظت فردی, تجهیزات مراقبت ويژه تخت, پنکه, درمان و واکسن باید به خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و کسانی که برای مراقبت از بيماران بد حال به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که نگه داشتن “زیرساخت های حیاتی در حال اجرا” به خصوص کارگران با خطر بالای عفونت که آموزش باعث می شود آنها را دشوار است به جای.

“اگر پزشکان و پرستاران ناتوان تمام بیماران — و نه فقط کسانی که با COVID-19 — را بیشتر رنج می برند و مرگ و زندگی از دست رفته” مقاله متحده است.

“اولویت برای بحرانی کارگران نباید مورد آزار قرار گرفته با اولویت ثروتمند یا مشهور افراد و یا به لحاظ سیاسی قدرتمند بالاتر از اولین پاسخ دهندگان و کارکنان پزشکی — به عنوان در حال حاضر اتفاق افتاده برای تست. از جمله موارد نقض حقوق بشر را تضعیف می کند اعتماد به تخصیص چارچوب است.”

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de