آریزونا جدید کروناویروس موارد افزایش 919 مرگ و میر افزایش به 17

تعداد شناسایی شده جدید کروناویروس موارد در آریزونا رز به 919 روز یکشنبه — حدود 18 درصد افزایش از روز قبل با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط Arizona Department of Health Services.

تعداد مرگ و میر گزارش شده مربوط به COVID-19 نیز با افزایش دو به یک در مجموع 17 در روز یکشنبه. وزارت بهداشت در ابتدا خود را به روز رسانی اطلاعات در ساعت 9 صبح یکشنبه به بازتاب 912 شناسایی موارد و 16 COVID-19 مربوط به مرگ و میر. اما داده شد و سپس به روز شده دوباره شامل مرگ دوم یک زمان کوتاه بعد.

در روز شنبه وجود دارد 15 کشته و 773 موارد گزارش شده در سراسر کشور.

وزارت بهداشت اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه که آن COVID-19 داشبورد افزایش یافته بود. دولت قبلا ارائه شده تنها یک دامنه محدود از این موارد است. داشبورد جدید فراهم می کند یک مطلب جامع از دولت تعدادی از موارد شکستن آن را به تعداد موارد در هر هفته سن و جنس است.

این ADHS سایت در حال حاضر می گوید که دولت و آزمایشگاه های خصوصی را به اتمام 13,872 آزمون COVID-19.

Maricopa County تا به حال بیشترین تعداد شناسایی موارد با 545 در حالی که Pima County تا به حال 153 و Coconino و نوجو شهرستانهای هر حال 62. Pinal County تا به حال 51, Apache County تا به حال 13, Yavapai County تا به حال 12, Mohave County, شش, Yuma County پنج Cochise County تا به حال سه و Gila شهرستان یکی بود.

La Paz, Santa Cruz and Graham County هر دو شناسایی موارد جمعه.

Greenlee شهرستان در جنوب شرقی آریزونا ندارد موارد گزارش شده.

این Mohave County وزارت بهداشت گزارش هفتم آن شناسایی COVID-19 مورد در اواخر روز شنبه. مورد, واقع در کینگمن-منطقه بود و دوره نقاهت را در خانه خود و تهدید آزادی مطبوعات گفت.

شهرستان را شناسایی موارد چهار شد در کینگمن در لیک هاواسو سیتی و یکی در بولهد سیتی آزادی مطبوعات گفت.

ملت ناواهو گزارش اواخر شنبه 115 شناسایی COVID-19 موارد است. آن تعداد از COVID-19 مرگ و میر ناشی از باقی مانده در دو, با توجه به آزادی مطبوعات.

از ملت ناواهو را شناسایی موارد 57 بودند در Navajo County, 19 در Coconino County و 18 بودند در Apache County, همه در آریزونا واقع شده آزادی مطبوعات گفت.

با توجه به آزادی مطبوعات, 12 شد در San Juan County, New Mexico, شش بودند در McKinley County, New Mexico, دو, در, San Juan County Utah و یکی در Cibola County, New Mexico.

در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی, دولت, سلامت, مدیر دکتر کارا مسیح گفت که اگر عفونت همچنان در زمان, سرعت, بیماری خواهد اوج در ماه آوریل و بستری شدن در بیمارستان را در اوج است.

“آریزونا است که هنوز در مراحل باز کردن آن COVID-19 شیوع و تعداد موارد در درون دولت را افزایش می دهد به طور قابل توجهی” مسیح گفت.

دولت دیده می شود بیش از 6,600 Arizonans آزمایش بسیاری که انجام شده خصوصی و آزمایشگاه های مسیح گفت: در چهار جلسه.

تست محدود است به مردم در گروههای در معرض خطر و آن نشان دادن علائم. دولت اولویت مراقبت های بهداشتی و “زیرساخت های حیاتی” کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de