آریزونا, پرجمعیت ترین شهرستان می شود تفنگ ‘پناهگاه’

آریزونا, پرجمعیت ترین شهرستان در روز چهارشنبه پیوست رو به رشد جنبش ملی در آن مناطق اعلام خود دوم متمم پناهگاه و اعلام حمایت از حقوق مالکیت اسلحه.

این Maricopa County هیئت ناظران رای ققنوس به اعلام یکی از کشور به سرعت در حال رشد بوده یک “متمم دوم حفظ کانتی” پس از ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور و چهار نفر دیگر در آریزونا است که باید مورد تایید نمادین مشابه قطعنامه به معنای دفع اسلحه-سیاست های کنترل است که می تواند به عنوان دیده می شود خلاف قانون اساسی است.

این قطعنامه در Maricopa شهرستان که در حدود 4.4 میلیون نفر به سادگی می گوید: هیئت مدیره پشتیبانی از حق خود اسلحه. این پیشنهاد را از دست داده برخی از لبه آن زمانی که هیئت مدیره کاهش یافته و به یک شرط که دولت بودجه را نمی توان به تجاوز در حقوق تفنگ.

سرپرست استیو گالاردو یک دموکرات را محکوم کرد سیاسی متهم قطعنامه. “اجازه دهید فکر می کنم در این مورد. قطعنامه نباید تفرقه,” او گفت:. “نباید حزبی است.”

رئیس Clint Hickman مقابله که ترکیبات متعدد بیان کرده بود برای حمایت از محراب عنوانی است که نخستین بار در سال 2018 در ایلینوی و به سرعت گسترش یافته و به کالیفرنیا کلرادو و نیومکزیکو فلوریدا و ویرجینیا و کشورهای دیگر.

“پرستشگاه شهر” است که یک اصطلاح اغلب در ارتباط با شهرستانها در تلاش برای محدود کردن همکاری با آمریکا مقامات اداره مهاجرت. برخی از متمم دوم پناهگاه حامیان خود را می گویند تصمیم به استفاده از اصطلاح عمدی بود دست کشیدن بر دموکرات ها که پشتیبانی مهاجر پناهگاه شهرستانها.

در آریزونا صاحبان اسلحه در حال حاضر رایگان برای حمل پنهان اسلحه بدون مجوز. آنها همچنین می توانید دور زدن چک های پس زمینه در صورتی که خرید خود را اسلحه در یک اسلحه نشان می دهد. اما فدرال چک های پس زمینه مورد نیاز برای خرید دیگر.

اقلیت دموکرات در آریزونا مقننه به طور منظم معرفی اقدامات برای افزایش تفنگ مقررات از جمله ممنوعیت ظرفیت بالا مجلات و سلاح حمله اما اسکناس به طور معمول شکست داد.

گری لارسون یک تفنگ مالک از گلندیل گفت: او هرگز صحبت در فروم اما احساس مجبور به اظهار نظر یکشنبه زیرا او ترس از محدودیت های است که می تواند “سرکوب” در آزادی.

“حمایت از حقوق صاحبان اسلحه اما نقد افرادی که درخواست خود را به اسلحه” لارسون گفت.

تفنگ-کنترل از فعالان سیاسی از جمله اعضای Moms Demand Action, ناودان قطعنامه به عنوان یک “چشم سیاه” برای این شهرستان است.

“این احساس کمی مانند ترس,” ماری Thearle عضو این گروه گفت: در این دوره نظر عمومی.

Garrick McFadden سابق دموکرات کنگره نامزدی که سیاه است گفت: این قطعنامه کمک نمی کند که جوامع از رنگ.

“وجود دارد 30 handgun مرگ و میر در امریکا هر روز. اما 15 از این افراد هستند افرادی که کشته می شوند” McFadden گفت. “یکی از چیزهایی که باید انجام شود این است که رسیدن به ترکیبات خود را نه فقط آنهایی که به سراغ شما آمد و گفت: آنها از ترس حقوق خود در حال نقض.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de