آریزونا اصلی COVID-19 آزمایشگاه است که هنوز هم backlogged اما می گوید آن را به زودی

Sonora تلاش آزمایشگاه که فرآیندهای اکثر آریزونا COVID-19 آزمون باقی مانده است حمایت کردن اما گفت: منتظر نتایج باید به بهبود بسیار به زودی.

مداوم تست پشتیبان گیری شده اند مخل به مدیریت گسترش COVID-19 در آریزونا. تاخیر طولانی در گزارش نتایج آزمون نهفته بهداشت عمومی ادارات توانایی برای منزوی تایید موارد و ردیابی ممکن است مخاطبین به سرعت جامعه انتقال است.

هنگامی که مردم صبر کنید یک هفته یا بیشتر برای پیدا کردن اگر آنها آزمایش مثبت آنها می تواند ندانسته انتقال این ویروس در آن زمان — و آن را نیز اغلب ناخوشایند برای افرادی که نمی توانید از بازگشت به کار و یا سفر به عنوان مثال تا زمانی که تست منفی است.

هفته گذشته وجود دارد بیش از 60,000 آزمون نمونه حمایت در Sonora تلاش انتظار برای پردازش. افراد در انتظار بودند به طور متوسط نه تا 12 روز برای نتایج آزمون مگر اینکه نمونه از یک بیمارستان که در این صورت آنها خام در 24 ساعت.

همانطور که از پنج شنبه صبح و هنوز هم وجود دارد تعداد 29,000 آزمون, اما که باید به طور کامل حل و فصل شده توسط یکشنبه, با توجه به شرکت سخنگوی جسیکا Pridonoff.

“کل پرونده است که با تمرکز بر روی با بیشترین اولویت و انتظار می رود گزارش توسط چهار شنبه, آگوست 2,” او گفت: از طریق ایمیل.

زمان چرخش باید رها و همچنین Pridonoff گفت. شروع پنج شنبه, نتایج آزمون باید گزارش ظرف یک تا سه روز است. تا پایان مرداد ماه تمام نتایج باید ارسال در یک تا دو روز به عنوان ظرفیت افزایش می یابد, او گفت:.

به طور فزاینده ای چرخش آهسته بار در طول ماه ژوئیه به رهبری یک دره آزمون جمع را ترک Sonora تلاش برای یکی دیگر از آزمایشگاه خارج از دولت است.

چرا همچنان نگه دارید تا ؟

به عنوان ویروس در آریزونا و بیشتر مردم رو تست, Sonora تلاش در نهایت نمی تواند نگه دارید تا.

از مارس تا مه آزمایشگاه فرآوری شده به طور متوسط حدود 2,400 تست های تشخیصی در هر روز. در ماه ژوئن که به بیش از 8000 سفارشات هر روز به تدریج قریب به اتفاق آزمایشگاه پردازش ظرفیت حتی با کارکنان کار 24 ساعت شبانه روز و در هر شرکت است.

در اوایل ماه جولای دولت در پا با افزایش از طریق یک همکاری جدید با آزمایشگاه است.

رژیم صهیونیستی. mlb اعلام کرد در تاریخ 9 ژوئیه که دولت با دادن Sonora تلاش 2 میلیون دلار برای خرید تجهیزات به منظور افزایش ظرفیت و کاهش زمان چرخش. Sonora تلاش کمک 6 میلیون دلار به گسترش است.

Sonora تلاش گفت: در آن زمان امیدوار بود که نتایج آزمون در دسترس در 24 ساعت برای هر کسی که تست شده است.

اما سه هفته بعد بهبود شده کند.

“وجود دارد یک جمع” Ducey گفت: در جولای 23, اخبار جلسه. “این هم یک واقعیت است. خصوصی labs غرق شده اند و ما در یک بیت از یک معضل است.”

Sonora تلاش شده است کار را برای چند هفته به نصب و اعتبار خطوط تولید جدید برای سرعت بخشیدن به پردازش.

آزمایشگاه مواجه می شوند “یک زن و شوهر از مسائل” در حال گسترش ظرفیت دکتر کارا مسیح مدیر آریزونا, گروه خدمات بهداشتی و گفت: آریزونا جمهوری در روز چهارشنبه.

“شده اند وجود دارد برخی از مسائل مربوط به برق با نصب خطوط جدید. شده است وجود دارد یک زن و شوهر از معرف مسائل را با خود قبلی ماشین آلات” مسیح گفت. “آنها با داشتن مشکل با اعتبار سنجی یکی از خطوط که آنها نیاز به اعتبار است که خط قبل از خط بعدی می تواند در. پس آن را انداخت و آنها را خارج از برنامه خود را.”

Pridonoff گفت: Sonora تلاش فعال کرده دو تست خطوط با یکی از بیشتر به آمده است.

“ما آزمایش سطح شیب دار تا ادامه خواهد داد به سرعت به عنوان ما اضافه کردن یک خط اضافی است که در حال معتبر,” او گفت:.

آزمایشگاه می گوید: از آن خواهد شد قادر به پردازش حدود 21,000 آزمون روزانه دوشنبه, 30,000 آزمون های روزانه در ماه اوت 9 و 60,000 تست های تشخیصی روزانه تا پایان ماه اوت.

یک آزمون دهنده برگ Sonora تلاش

یک دره درمانگاه گفت: آن را از دست داده صبر با Sonora تلاش مداوم پشتیبان گیری.

“همه چیز شروع فرسایش گفت:” ریموند Embry, توسعه, مدیر Embry, women’s Health, جمع آوری شده است که حدود 4000 تا 4500 نمونه هر روز در ارتفاع آریزونا تقاضا است.

یک هزار نمونه یک روز رفت به Sonora تلاش برای پردازش با بقیه رفتن به دیگر labs. همه را از طریق ژوئن همه چیز به خوبی پیش رفت در Sonora تلاش و کلینیک بیماران کردم نتایج ظرف پنج روز. اما در جولای وضعیت بدتر شده است, Embry گفت.

Embry سلامت زنان آغاز شد و با دیدن 12 تا 14 روز منتظر بيماران نتایج آن گفت: “کاملا غیر قابل قبول است.” Embry احساس آزمایشگاه بود نه اینکه شفاف با چرا دقیقا وجود چنین تاخیر در تولید.

آن را متوقف و ارسال هر نمونه به Sonora تلاش در جولای 18 به دلیل چرخش آهسته زمان و شروع به ارسال آنها را به جای آن به یک آزمایشگاه در واشنگتن که در آن يافته اند آینده را ظرف پنج روز و اغلب سریع تر با توجه به Embry.

Embry گفت: برای درمانگاه به ارسال COVID-19 نمونه به Sonora تلاش دوباره می خواهند به وضوح می دانم که دقیقا چه لوازم آزمایشگاه نیاز دارد و آنچه در آن است در هر نقطه ای در خط تولید.

“من می خواهم که اطلاعات در آن داشبورد و من می خواهم به احساس اعتماد به نفس است که اگر من آنها را ارسال از 5000 نمونه امروز و آن را در چهار روز زمان چرخش که آنها را به اندازه کافی تامین به جای آن” Embry گفت.

رسیدن به خبرنگار در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im