آریزونا محدود coronavirus داده جرقه نا امیدی و سردرگمی و طرح دعوی در دادگاه

دولت بهداشت و درمان, مدیران خودداری اطلاعات اولیه در مورد که در آن coronavirus موارد در حال ظهور به دلیل خودداری از ارائه پرونده بالغ بر کدهای پستی بر اساس فردی نگرانی های حریم خصوصی.

آریزونا فراهم می کند و گسترده ای در اعداد مربوط به این ویروس از جمله بالغ بر موارد مرگ و میر تعدادی از اتمام آزمون و تعداد نتایج مثبت است. بر خلاف برخی از کشورهای آن هنوز ارائه اطلاعات در مورد تعدادی از بیماران در بیمارستان و یا مرگ و میر در مراقبت های مسکونی مراکز.

همچنین شکستن نه پایین موارد توسط جغرافیا بیشتر granularly از سطح شهرستان. و بسیاری از آریزونا شهرستانهای عظیم و بزرگتر از بسیاری از کشورهای.

شهرستان ادارات بهداشت گاهی اوقات بیشتری را ارائه داده اما چیز درهم و برهم از اطلاعات که از آریزونا 15 استان ها باعث می شود ردیابی این بیماری از یکی از شهرستان خود را به دیگری اپیدمیولوژیک اره منبت کاری اره مویی پازل.

ساکنان در سراسر کشور در حال درخواست برای اطلاعات بیشتر, گفته, استاندارد, اطلاعات در مورد این ویروس کمک خواهد کرد که آنها را امن نگه دارید. آنها می خواهند بدانند که چگونه بسیاری از مردم را بهبود چه درصدی از تخت بیمارستان در حال استفاده هستند و که در آن افرادی که قرارداد این ویروس زندگی می کنند و جایی که آنها سفر کرده ایم.

“من قادر به دیدن که در آن مرگ رخ داده است” گفت: شارون Cotter توسان. “من نمی می توانید ببینید آن منطقه است. من نمی می توانید ببینید اگر مناطق روستایی در حال مراقبت از گرفته شده نیز (به عنوان شهری).”

Cotter, 71 سابق بخش مراقبت های پرستار و بازنشسته و تحلیلگر داده برای آی بی ام. او گفت که او شروع به ردیابی coronavirus گسترش در مارس 1, مقایسه نرخ مرگ و میر بر اساس عقب مانده و در زمان واقعی عفونت داده است.

او گفت: عدم وجود اطلاعات از دولت اجازه نمی دهد که او را به نتیجه گیری در مورد که در آن ویروس در حال گسترش است و یا کسی که بیمار شدن. در مقابل داده ها از نیویورک اجازه می دهد تا هر کسی به طرح گسترش ویروس از محله به محله.

“من شده اند قادر به دریافت همسان اطلاعات کشور و توسط دولت اما قادر به دریافت آن توسط کانتی” Cotter گفت. “من متقاعد نشده (شهرستانهای) همه گزارش همین است.”

برخی از شهرستان و مقامات دولتی به اشتراک گذاری Cotter سرخوردگی. آنها می گویند جغرافیایی داده های مهم برای ایمنی از پلیس و آتش نشان و متخصصان پزشکی و به منظور هماهنگی محلی پاسخ به COVID-19 شیوع است.

نگرانی دولت تمایل به آنها اجازه می دهد برای پیگیری coronavirus موارد توسط محله و یا به نوبه خود بیش از nonidentifying داده ها را وادار چند Pinal County مقامات فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر Arizona Department of Health Services.

این طرح دعوی در دادگاه واصل روز جمعه در Pinal County Superior Court می پرسد برای انتشار اضطراری عمومی coronavirus داده ها به مقامات محلی و عمومی است.

“با توجه به زمان روشن و خطر قریب الوقوع از Coronavirus به بهداشت عمومی ما … خواهش دادگاه وادار همه ایالتی آریزونا و محلی بهداشت عمومی سازمان … بلافاصله پس از انتشار همه قبل از عمومی و غیر-اطلاعات شناسایی شخصی” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

این طرح دعوی در دادگاه توسط آریزونا در کنگره کلی Townsend, R-مسا همچنین اهداف این Pinal County Health Department. تاونسند گفت: او با توجه به تشکیل پرونده در برابر سایر شهرستانهای استان است.

شهرداران از فلورانس و آپاچی جانکشن دو آپاچی جانکشن اعضای شورای, آتش ارشد و Pinal County سرپرست پیوست طرح دعوی در دادگاه.

“قدرت وجود دارد در دانش” تاونسند روز دوشنبه گفت:. “ما نه به دنبال نقض هر کسی حریم خصوصی است.”

تاونسند گفت: قبل از پر کردن کت و شلوار او رسیده به دولت و کردم “خیلی بی پروایی نشان دادن” پاسخی که به سادگی گفت: او حق داده.

رژیم صهیونیستی. mlb دفتر روز دوشنبه گفت: این نمی تواند اظهار نظر در انتظار دادخواهی اما سعی در بی اهمیت جلوه دادن هر گونه نگرانی های ایمنی.

“آن را به عنوان مربوط به این موضوع ما در ارتباط نزدیک با اعضای اجرای قانون و شرکای محلی و می خواهید برای کار با آنها را به اقداماتی که در جهت منافع عامه” Ducey سخنگوی پاتریک Ptak گفت.

این Pinal County وزارت بهداشت می گوید این داده ها را افزایش می دهد مسائل مربوط به حفظ حریم خصوصی بیمار. اما از همه مهمتر اطلاعات جغرافیایی مربوط به گسترش می تواند منجر به توقف در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مقامات گفت.

“ما نمی خواهیم مردم را از خود راضی” James Daniels Pinal County مدیر ارتباطات گفت. “یا به فکر می کنم آنها نمی باید به اقدامات احتیاطی مانند هر کس دیگری به دلیل آن است که در منطقه من.”

دانیلز گفت: این شهرستان است که پس از دولت سرب در انتشار داده است. او گفت: coronavirus شايع در سراسر آریزونا و ساکنان باید بر این اساس عمل به جای سعی کنید به دقت اشاره کردن نقاط داغ.

Brnovich: “شفافیت باید حکومت’

موضع دولت به نظر می رسد در تقابل با آریزونا دادستان کل که در ماه مارس گفت که مقامات دولتی می تواند انتشار nonidentifiable اطلاعات در مورد کارکنان دولت که تست مثبت برای COVID-19.

آریزونا دادستان کل علامت Brnovich با قبول نمی کند موضع دولت. در مارس 30, نظر, او گفت: هیچ چیز منع مقامات دولتی از افشای اطلاعات کلی در مورد این ویروس از جمله georgraphical داده است.

“حفاظت از مردم میباشد در طول زمان بحران و شفافیت باید قاعده و نه استثنا” Brnovich گفت: در نظر است.

در موضوع سوال در مورد اینکه آیا دولت می تواند به اشتراک گذاری nonidentifying اطلاعات در مورد کارکنان که تست مثبت برای این ویروس و چقدر اطلاعات دانشگاه آزاد می تواند در مورد عفونت در محوطه دانشگاه.

Brnovich گفت: دانشگاه ها می توانید اطلاعات لازم برای حفاظت از سلامت و ایمنی دانش آموزان و دیگران تا زمانی که اطلاعات نمی کند, شناسایی یک فرد است.

“هیچ چیز اما منع دانشگاهها از افشای اطلاعات اضافی مانند پردیس ساختمان ها و یا خوابگاه آباد توسط دانشجو در طول دوره جوجه کشی و یا در حالی که برگزاری نمایشگاه نشانه” او گفت:.

خطر ابتلا به اولین پاسخ دهندگان?

آپاچی جانکشن شهردار جف Serdy گفت: عدم وجود اطلاعات از دولت به شمار خطر ابتلا به اولین پاسخ دهندگان. او گفت: داده های جغرافیایی می تواند نشان می دهد در خطر جمعیت یا محله با غلظت بالایی از عفونت.

“من احساس می کنم اولین پاسخ دهندگان هستند در معرض خطر قرار داده است.” “آنها حق دارند که … ما می خواهیم آنها را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

Serdy گفت: نگه داشتن coronavirus اطلاعات محرمانه است و هیچ تفاوتی از ارسال افسران پلیس به یک منطقه بدون گفتن آنها را ببر سست است. که خودداری از این نوع از اطلاعات را از او پرسید.

Serdy گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان خار نگرانی های خود را از طریق یک نامه.

“بود که احساس من,” او گفت:. “نامه یک کمی بی اعتنا.”

طرح دعوی در دادگاه می پرسد برای تعداد مثبت COVID-19 موارد و مرگ و میر توسط کد پستی و تاریخ. آن را نیز می پرسد برای اطلاعات بیشتر بر روی شیوه های تست در انتظار نتایج تعدادی از بیماران بستری و تعداد موجود هواکش.

تاونسند گفت: ساخت اطلاعات در دسترس عموم کمک خواهد کرد که به کاهش ترس و وحشت و به مقامات محلی این ابزار آنها نیاز به آدرس جامعه گسترش یافته است. او گفت: آن را اجازه خواهد داد که آنها را به هدف قرار دادن نقاط داغ.

“من امیدوار هستم که ما به طور کامل انتشار داده تا آنجا که ممکن است” تاونسند گفت.

وزارت بهداشت دولت سیاست

مقامات دولتی گفته اند COVID-19 نیست مثل سرخک که در آن باقی می ماند بسیار مسری است و مردم نیاز به اطلاع در مورد آنها در یک محل خاص در یک زمان خاص.

حتی اگر جزئیات بیشتر شناخته می شدند Arizonans نمی تواند جلوگیری از COVID-19 اجتناب از برخی شهرستانها یا کروناویروس “نقاط داغ.” آن را خیلی دیر شده برای آن است.

آریزونا در حال تجربه چیزی به نام “جامعه گسترش” که منبع عفونت ناشناخته است. این بدان معناست که هر کسی ممکن است یک اتصال به یک محل که در آن یک COVID-19 بیمار شده است و یا ممکن است می دانم که یک بیمار یا کسی که می داند یک بیمار است.

خواهد فروتن مدیر اجرایی آریزونا عمومی انجمن سلامت گفت: داده های اضافی نمی خواهد متوقف کردن ویروس های اجتماعی فاصله می تواند.

“به صداقت, داده, حتی اگر آن را به آسانی در دسترس است و هر کس می دانستم که دقیقا همان جایی که مورد شناخته شده هستند که اطلاعات نیست چه می گذرد به شما کمک کند” او گفت:.

جمهوری خبرنگار راشل Leingang کمک به این مقاله است.

رابرت Anglen به بررسی مسائل مربوط به مصرف کننده برای جمهوری. اگر شما قربانی از تقلب زباله و یا سوء استفاده او را در رسیدن به [email protected] یا 602-444-8694. او را دنبال کنید در توییتر @robertanglen

کمک به ما برای مبارزه با شما و حمایت های محلی و روزنامه نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de