آریزونا لاتین کارگران در لبه نگران بازمانده از coronavirus رکود

لیر EN ESPANOL

برای رنه Barraza صاحب ققنوس لوازم ورزشی, کسب و کار, ورزش, امریکا, جدید کروناویروس بحران بدترین چیزی است که اتفاق افتاده است در 26 سال به عنوان یک کارآفرین.

“در رکود اقتصادی سال 2008 بسیاری از مردم شغل خود را از دست اقتصاد شد بسیار بد است اما ما حفظ کسب و کار باز و تا به حال حدود 4 تا 6 روزانه مشتریان … ما حداقل برخی از سود” Barraza گفت. “اما این بار بسیار متفاوت است چیزی شبیه به این هرگز برای من اتفاق افتاده.”

او می گوید: خرید و فروش کاهش یافته است 75 درصد از coronavirus بحران آغاز شده و به دلیل فرمان اجرایی صادر شده توسط آریزونا دولتی mlb او مجبور شد نزدیک به دو فروشگاه در روز سه شنبه.

دستور صادر شده توسط Ducey, در تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus ایجاد کرده است به یک بحران برای برخی لاتین کارگران است.

Arizonans خواسته شده است که به ماندن در خانه تنها خود را ترک خوابگاه برای غذا و دارو و دیگر اقلام ضروری. “غیر ضروری” کسب و کار مانند Barraza را داشته اند به طور نامحدود.

“من سعی خواهد کرد برای زنده ماندن با برخی از صرفه جویی و من را مجبور به تکیه بر کارت های اعتباری به امید این که به زودی پایان خواهد رسید” او گفت:.

بدترین و در عین حال به آمده

Jesús ممکن است از ققنوس است همه حق است در حال حاضر, اما او دیده می شود بسیاری از همکاران خود را در Angelique نساجی در یک شرکت تولید لباس و تجهیزات بیمارستانی رنج می برند کاهش در برنامه کار خود را. بعضی از آنها گذاشته شده است.

“خوشبختانه آن را به من نمی کنند اما بسیاری از همکاران را به حال خود ساعت کاهش می یابد” را گفت.

او می داند که در هر زمان ممکن خود را به نوبه خود به طوری که او در حال حاضر دارای چندین گزینه های در محل برای مقابله با بیکاری در صورت نیاز.

آنچه به دنبال: آیا شما جدید کروناویروس علائم ؟ در اینجا چه باید بکنید

“این بسیار دشوار و آن را یک آزمون است که قرار دادن زندگی ما اما Latinos در حال کارگران بسیار سخت است و ما آمده اند بدتر” می گفت.

با توجه به بررسی های شهر نیویورک دانشگاه فارغ التحصیل دانشکده بهداشت عمومی و سلامت, سیاست, چهار از 10 کارگران شغل خود را از دست در آن دولت در میان coronavirus بحران است.

در میان هزار مورد مطالعه 41% از Latinos گفت: کسی که در خانواده خود شغل خود را از دست.

“این است که به احتمال زیاد اتفاق می افتد چرا که بسیاری در جامعه اسپانیایی زبان هستند در هتل و رستوران خدمات شغل” اسکات Ratzan ارشد دانشگاهی در شهر نیویورک دانشگاه که منجر نظرسنجی در بیانیه ای گفت:.

تقاضا برای بیکاری یک گزینه

دولت فدرال و ایالت آریزونا را گسترش مزایای بیکاری برای خدمت به تعداد زیادی از افرادی که بیکار هستند و با توجه به کوروناویروس.

این تغییرات شامل افزایش 600 $در حداکثر هفتگی پرداخت آوردن مجموع به $840 در هر هفته است. این تغییرات همچنین از بین بردن نیاز است که دریافت کنندگان نیاز به پیدا کردن یک شغل جدید برای ادامه دریافت و پرداخت.

نحوه درخواست: نحوه دریافت مزایای بیکاری در آریزونا و کسی که واجد شرایط است

آریزونا مزایای بیکاری در دسترس هستند برای کسانی که شغل خود را از دست “از طریق هیچ گسل از خود را دارند.”

“در این موارد بیکاری حیاتی برای بقای ما گفت:” خوزه چاوز بود که به طور موقت جدا از کار خود را بدون پرداخت هزینه. “گاهی اوقات من فکر می کنم در مورد به دنبال شغل دیگری اما من نمی خواهم برای قرار دادن سلامت من و یا خانواده ام در خطر من می ترسم.”

شرکت هایی که در حال استخدام کارکنان

همانطور که بیشتر شرکت اخراج کردند یا کارکنان آریزونا مجموعه جدید یک روز رکورد تعداد مدعیان بیکاری ظ.

مهاجران را تحت تاثیر قرار: پاسخ ها به صورت مهاجر و به زبان اسپانیایی جوامع

در اینجا یک لیست از شرکت در آریزونا است که باید گفت آنها هنوز استخدام در جدید شیوع کروناویروس:

مواد غذایی و خرید

خارج شده و باشگاه سام: Walmart, Inc. استخدام 150,000 جدید همکاران از طریق پایان ماه مه به کار در هر دو خارج شده و سم فروشگاه باشگاه, باشگاه ها, مراکز توزیع و تحقق مراکز در سراسر کشور است. این نقش خواهد بود به طور موقت در ابتدا, اما ممکن است تبدیل به دائم با توجه به خارج سایت. هر کسی که علاقه مند در استفاده از می توانید به اینجا بروید.

آمازون: این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ که آن را باز 100,000 جدید تمام وقت و پاره وقت و موقعیت خود را در تحقق مراکز و شبکه های تحویل اگر چه روشن است که اگر هر یک از این موقعیت ها در آریزونا. کسانی که علاقه مند به استفاده از می توانید اطلاعات بیشتر در اینجا.

رزومه: شرکت استخدام 50,000 به صورت تمام وقت و پاره وقت و موقت نقش سراسر کشور است. با توجه به انتشار اخبار از CVS آن را با استفاده از یک فناوری مبتنی بر فرایند استخدام. بازدید از این وب سایت برای اطلاعات بیشتر در مورد مشاغل.

دلار کلی: فروشگاه ها در سراسر کشور استخدام 50,000 کارکنان جدید در پایان ماه آوریل است. داوطلبان می توانند اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های موجود در اینجا.

Instacart: این شرکت اعلام کرد برنامه های خود را به ارمغان بیاورد 300,000 اضافی وقت خریداران در سراسر شمال امریکا بیش از سه ماه آینده برای دیدار با افزایش خواسته های مشتری. کسانی که علاقه مند در تبدیل شدن به یک خریدار در اینجا اعمال می شود.

کروگر: این شرکت است که فرای فروشگاه های مواد غذایی و مواد غذایی 4 کمتر است در حال حاضر در حال استخدام. با توجه به وب سایت خود را وجود دارد حدود 400 دهانه در آریزونا.

Walgreens: این شرکت به دنبال پر کردن بیش از 9500 موقعیت در تمام فروشگاه های خود را با توجه به انتشار اخبار. داوطلبان می توانند با مراجعه jobs.walgreens.com برای جستجوی دهانه.

Bashas’, AJ و مواد غذایی شهرستان: افراد علاقه مند می توانند در jobs.bashas.com.

Albertsons: ملی مواد غذایی شرکت, استخدام در Safeway فروشگاه. در اینجا اعمال می شود.

Costco: این زنجیره ای ملی است استخدام. کسانی که علاقه مند در اینجا اعمال می شود.

معامله گر جو: مواد غذایی فروشگاه های زنجیره ای استخدام موقت خدمه برای کمک به پر کردن تقاضا در طول شیوع کروناویروس. موقعیت را می توان در اینجا یافت نشد.

مواد غذایی و نوشیدنی تامین کنندگان

پپسی: این شرکت در حال استخدام برای موقعیت های مختلف در آریزونا. اطلاعات را می توان در اینجا یافت نشد.

Domino’s Pizza: این شرکت در حال استخدام برای موقعیت های مختلف در سراسر دره. اطلاعات را می توان در اینجا یافت نشد.

Papa john’s: در آزادی مطبوعات, این شرکت اعلام کرده است استخدام 20,000 کارکنان جدید بلافاصله در سراسر کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست بازدید از این سایت.

کافه دره نانوایی: این شرکت است که فراهم می کند و نانوایی محصولات در فروشگاه نانوایی, باشگاه, فروشگاه, خدمات مواد غذایی و فروشگاه های راحتی دارای چندین پوزیشن های باز در دره. اطلاعات شغلی را می توان در اینجا یافت نشد.

اولین پاسخ

ققنوس اداره پلیس: این اداره اعلام کرد در توییتر آن است که در ادامه به استخدام افسران پلیس. کسانی که علاقه مند می توانند با مراجعه phoenix.gov/Police.

آریزونا وزارت امنیت عمومی: انواع گزینه های حرفه ای در دسترس هستند با DPS. آنها را می توان در اینجا یافت نشد.

مراقبت های بهداشتی

بنر, بهداشت: بیش از 950 شغل باز هستند در سراسر آریزونا برای موقعیت های مختلف. فرصت های شغلی را می توان در اینجا یافت نشد.

پارک کوهستان بهداشت: بیش از 50 شغل در دسترس هستند در غیر انتفاعی و مرکز بهداشت با بسیاری از کلینیک ها در سراسر دره یک سخنگوی این مرکز گفت: در یک ایمیل. اطلاعات بیشتر در مورد موقعیت را می توان در اینجا یافت نشد.

شرکت های امنیتی

متفقین جهانی: این شرکت به دنبال استخدام بیش از 300 حرفه ای امنیت برای آن ققنوس مسا و توسان شاخه. با توجه به بیانیه ای از این شرکت را پوشش هزینه های گارد کارت هزینه ثبت نام برای کلیه متقاضیان از مارس 23 مارس 23. شما در اینجا اعمال می شود.

نیزه سه شاخه امنیت: این شرکت دارای موقعیت های موجود در ققنوس Scottsdale مسا و چندلر است. متقاضیان در اینجا اعمال می شود.

آموزش و پرورش خدمات فناوری

Zovio: آموزش و پرورش خدمات فن آوری شرکت است که به دنبال پر کردن 200 دانشجو-در مواجهه با موقعیت های واقع در چندلر است. “Zovio با شرکای موسسات آموزش عالی و کارفرمایان برای ارائه نوآورانه راه حل های شخصی برای کمک به زبان آموزان و رهبران رسیدن به خواسته هایشان” سخنگوی گفت: در یک ایمیل. کسانی که علاقه مند در اینجا اعمال می شود.

مراکز تماس

شجاعت جهانی: شرکت فراهم می کند راه حل های پشتیبانی از جمله سرویس میز پشتیبانی و مراقبت از مشتری, حل 24/7 در سراسر ایالات متحده با توجه به وب سایت خود را. آن است که به دنبال پر کردن بیش از 200 موقعیت خود را در ماه های آینده در آریزونا و ارائه شده است یک کار از صفحه اصلی برنامه. متقاضیان در اینجا اعمال می شود.

تولید صنعتی

Honeywell: شهرستان سیمرغ اعلام کرد این شرکت با اضافه کردن 500 شغل جدید در ققنوس برای تولید N95 ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت شخصی. کسانی که علاقه مند در اینجا اعمال می شود.

آریزونا در محل کار ساخته شده است یک لیست از تمام فرصت های شغلی موجود در سراسر کشور. برای کمک به پیدا کردن یک شغل و یا ساخت یک رزومه بازدید azjobconnection.gov.

جمهوری گزارشگر الهام Stoney کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net