Arizonans باید با پوشیدن پارچه پوشش صورت — ماسک — هنگامی که آنها را در مکان های عمومی, دولت بهداشت و درمان مدیر گفت.

توصیه های زیر به تازگی به روز شده در ارشاد از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری و معکوس یک توصیه های قبلی که با پوشیدن ماسک های صورت نمی خواهد جلوگیری از گسترش COVID-19 است که ناشی از کروناویروس جدید.

“هر کسی که می توانید با خیال راحت از پوشیدن پارچه های مبتنی بر صورت پوشش — غير — باید در نظر بگیرند که زمانی که آنها را در دسترسی به خدمات ضروری” دکتر کارا مسیح, Arizona Department of Health Services, مدیر گفت: Arizona Republic. “چیزی که آنها پیدا کردن در داده ها است که مردم می تواند به گسترش این ویروس تا دو روز قبل از آنها شروع به نشان دادن علائم. بنابراین وجود دارد که بدون علامت گسترش یافته است. اگر شما به پوشیدن یک ماسک هنگامی که شما در شما کمتر احتمال دارد به افشای دیگران است.”

در اینجا هفت چیز شما نیاز به دانستن در مورد پوشش صورت خود را با خیال راحت در حالی که همچنین حصول اطمینان از شما دور گرفتن منابع ارزشمند از آریزونا مراقبت از سلامت نیروی کار:

تنها پوشش صورت خود را اگر شما می توانید آن را با خیال راحت

“ما توصیه می کنیم بدون کودکان با سن کمتر از 2 باید همیشه یک ماسک” مسیح گفت.

هر کسی که دارای مشکل در تنفس است که ناخودآگاه ناتوان و یا در غیر این صورت قادر به حذف ماسک را بدون کمک نیز نباید لباس یکی از مقامات بهداشت عمومی می گویند.

در صورت پوشش نیازی به پزشکی درجه ماسک

دو غالب ترین نوع پزشکی-درجه ماسک ها فولاد و N95. اما برای استفاده از یک پوشش چهره اخلاقی نجات پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

مگر کسی دکتر سفارش به پوشیدن یک N95 یا ماسک جراحی آنها نمی نیاز به پوشیدن یک مسیح گفت. افرادی که کار در مراقبت های بهداشتی در خطر بسیار بالاتر از عموم مردم و نیاز آنها N95 ماسک بیشتر از ما, او گفت:.

“ما می خواهیم برای نجات کسانی که منابع مهم برای مراقبت های بهداشتی ما کارگران و اولین پاسخ” مسیح گفت. “ما هنوز کمبود در سراسر کشور از آن به طوری که آنها واقعا نیاز به حفظ شود برای ما کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان.”

اندازه ذرات است که می تواند وارد یک N95 ماسک, گاهی اوقات به نام N95 ماسک بسیار کوچکتر — 95 معنی آن را نگه می دارد از 95% از ذرات. آنها طراحی شده بودند در مراقبت های بهداشتی تنظیمات برای بیماری هایی مانند سل و سرخک یا آبله مرغان است که در حال گسترش قطرات موجود در هوا هستند که آنقدر کوچک است که آنها هنوز هم می تواند تنفس از طریق به طور منظم فولاد ، جراحی ماسک کشورها ضعیف اتصالات و ماسک معمولا فرسوده در مراقبت های بهداشتی تنظیمات.

“در حال حاضر اعتقاد با COVID-19 است این در درجه اول یک قطره-گسترش عفونت به این معنی که وقتی کسی سرفه قطرات نمی معلق ماندن در هوا برای یک زمان طولانی. بنابراین اگر شما بودند برای رفتن به آن اتاق و استنشاق که هوا نباید آلوده به این ویروس گفت:” دکتر رابرت Orenstein صندلی از بیماری های عفونی در کلینیک مایو در آریزونا.

“قطرات به اندازه کافی سنگین است که آنها ممکن است به حالت تعلیق در هوا به طور خلاصه اما سپس آنها را به زمین سقوط و زمین بر روی سطوح. این باور است که بسیاری از این انتقال است که در واقع از دست زدن به کسانی که سطوح آلوده.”

Orenstein دیده است Arizonans در پوشیدن N95 ماسک. اما آنها همیشه با پوشیدن آنها را به درستی گفت. اما اگر آن را به خوبی مجهز به چهره خود را و آن را بهتر از پوشیدن یک ماسک پارچه, او گفت:.

“آنها کار نمی کند بسیار خوب اگر آنها در اطراف چانه خود را و یا بر روی سر خود را,” او گفت:. “این ماسک تنفسی قرار دارند نصب می شود به طوری که آنها واقعا تنگ همراه خود را در صورت و اطراف بینی خود را به طوری که هیچ نشت هوا از آنها — این است که چگونه کار می کنند, آنها فیلتر ماسک. اگر وجود دارد مقدار زیادی از نشت هوا آنها کار نمی کند خیلی خوب است.”

اگر یک N95 ماسک نصب شده است به درستی آن را واقعا تنگ است. پزشکان که آنها را می پوشند برای دوره های طولانی از زمان می تواند پوست تفکیک بر چهره و پشت گوش خود را به عنوان مثال Orenstein گفت. آنها آسان و راحت برای پوشیدن دارم به خصوص در آریزونا که در آن هوا خشک است, او گفت:.

آن را اجباری نیست

به روز شده در هدایت درست است که: هدایت. دلیل آن است که گرفتن مقدار زیادی از توجه است که آن را معکوس قاطعانه مشاوره از آمریکا و مقامات بهداشت عمومی در این بیماری همه گیر را شروع که با پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش نمی شد یک ابزار پیشگیرانه برای COVID-19.

Orenstein از کلینیک مایو در آریزونا گفت: به روز شده در ارشاد درگیر در انجام کاری برای محافظت از خود و دیگران از جدید کروناویروس.

“شما باید برای تغییر مشاوره خود را هنگامی که شما در یادگیری اطلاعات جدید” Orenstein گفت. “امید است که در برخی از نقطه ما باید یک رویکرد بهتر. این نوع از روش های قرون وسطی به بیماری های عفونی. در دوران طاعون و چیزهایی مثل این که شما انجام همان چیزی که شما جدا از مردم و تلاش برای نگه داشتن آنها را دور از منبع عفونت است. ما تقریبا انجام چیزی مشابه به همین دلیل ما اصلا معمول ابزار.

“ما لازم نیست که یک واکسن. ما نمی باید درمان ضد ویروسی. ما لازم نیست که هر چیزی را به مردم است که می تواند به محافظت از آنها را از فاصله گرفتن و شستن دست و شاید یک ماسک. ما نوع چپ با انجام های قدیمی از مد افتاده همه چیز برای جلوگیری از این است.”

یک چهره پوشش نیست به جای شستن دست و یا اجتماعی فاصله

پوشش یک چهره نفی می کند و نه نیاز به جسمی فاصله — اقامت شش پا و یا بیشتر به دور از دیگران — و نه آن را جایگزین نیاز به مکرر دست شستن مسیح گفت.

“بسیاری از این انتقال دست های انتقال. در چین که شیوع اول شروع شد و در چند بيمارستان معلوم شد که بزرگترین عامل خطر برای عفونت ضعیف بود بهداشت دست” Orenstein گفت. “فرماندار گفته است هر کس به در خانه ماندن به هر حال. امیدوارم مردم نیستند سرگردان در اطراف ، آنها باید واقعا نیاز به یک ماسک اگر آنها را در محیط خانه خود.”

جوانا ALLHANDS: اگر شما تصمیم به پوشیدن ماسک برای فروشگاه مواد غذایی, مطمئن شوید که شما آن را می پوشند با خیال راحت

پوشش صورت خود را بیشتر در مورد حفاظت از دیگران نسبت به خودتان

پوشیدن صورت پوشش ممکن است بهتر از هیچ چیز از نظر حفاظت, اما انگیزه برای راهنمایی های جدید برای حفظ مردم از انتقال این ویروس به افراد دیگر. آن را به محافظت از شما را از آلوده شدن از شخص دیگری.

“آن را نه لزوما رفتن به محافظت از شما را اگر شما آن را” مسیح گفت.

هیچ کس نباید تعداد یک ماسک برای محافظت از آنها را از COVID-19, Orenstein تکرار.

اگر شما در حال سفر در هواپیما و کسی که کنار شما نشسته است, سرفه, شما احتمالا کمی بهتر محافظت می شود اگر شما با پوشیدن یک ماسک از اگر شما با پوشیدن هر چیزی Orenstein گفت. اما دلیل اصلی برای پوشیدن یک علامت است که حفاظت از دیگران از شما. و اگر شما بدون علامت شما نمی ممکن است متوجه شما آلوده می شوند و در عین حال شما می تواند گسترش عفونت به دیگران است.

“سوء ظن من شخصا این است که آنها احتمالا کاهش خطر” Orenstein گفت. “بدیهی است که آنها نمی خلاص شدن از شر آن.”

کارینا مطلوب: داوطلبان دوختن ماسک صورت برای خط مقدم کارگران و پیدا کردن اتصالات در یک زمان تنها

استفاده از ماسک به درستی

“وجود جوانب مثبت و منفی به پوشیدن ماسک بنابراین شما باید برای رسیدگی به این صورت پوشش با خیال راحت به منظور جلوگیری از انتقال” مسیح گفت.

“شما می خواهید مطمئن شوید که اگر شما با استفاده از یک ماسک که شما را لمس نمی ماسک که شما مراقب باشید زمانی که شما آن را روشن و خاموش دلیل این که شما به طور بالقوه می تواند صورت خود را لمس. دستهای خود را قبل و بلافاصله پس از دست زدن به ماسک.”

ماسک نیز باید هر روز تمیز و لازم نیست آن را پایین بکشید زمانی که شما در حال صحبت کردن و یا در تعامل با مردم, مسیح گفت.

“فقط به خاطر صحبت کردن با ماسک در از آنجا که شما می تواند به طور بالقوه در معرض کسی” کریس گفت. “شما می تواند به طور بالقوه در معرض کسی با صحبت یا سرفه و یا این نوع کارها و این چیزی است که ماسک را به انجام طراحی شده است — برای مهار آن قطرات است.”

CDC می گوید پارچه پوشش صورت باید:

  • متناسب با صورت چسبیده اما به راحتی در برابر طرف صورت.
  • امن و با روابط و یا گوش حلقه.
  • شامل چندین لایه از پارچه.
  • اجازه می دهد برای تنفس بدون محدودیت.
  • قادر به متمرکز و ماشین خشک و بدون آسیب و یا تغییر شکل.

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای ایجاد ماسک خود را. برخی نمی نیاز به دوخت

“آنها می توانند bandanna, T-پیراهن یا شال و کشیدن آن را بیش از چهره خود را” مسیح گفت. “CDC برخی از ویدئوها در وب سایت خود را در چگونه به ماسک خود را.”

CDC دستورالعمل در اینجا: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prevent-getting-sick/diy-cloth-face-coverings.html

رسیدن به خبرنگار در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im