آریزونا اول coronavirus مرگ: ققنوس آموخته کارمند COVID-19 پس از درگذشت او

ققنوس مسئولان و مدیران این شهر در بخش حمل و نقل هوایی برای اولین بار متوجه شدند که یک هواپیمایی کارمند COVID-19 زمانی که Maricopa County Department of Public Health به نام به اطلاع آنها که مرد فوت کرده است.

در پی این اخبار شهرستان و بخش حمل و نقل هوایی درهم به اطلاع همکاران و مخاطبین است که آنها ممکن است در معرض ویروس و همچنین به طور علنی اذعان کرد که آریزونا اول coronavirus قربانی یک کارمند شهرستان.

این Maricopa County Department of Public Health آزاد هیچ اطلاعات اضافی در مورد بخش اول COVID-19 مرگ از جمله چگونه مرد ممکن است قرارداد جدید کروناویروس زمانی که او مورد آزمایش قرار گرفت و یا چه مدت آن را در زمان برای دریافت نتایج.

اما وضعیت برجسته حضور جامعه گسترش در Maricopa شهرستان و نیاز مردم به عمل به عنوان اگر کسی آنها را در تماس با می تواند ویروس و اجتماعی استفاده از فاصله و استراتژی های دیگر برای جلوگیری از گسترش آن.

جدول زمانی از واکنش به مرگ

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و Maricopa County وزارت بهداشت برای اولین بار منتشر شد اخبار آریزونا اول COVID-19 مرگ در یک بیانیه مشترک در جمعه 20 مارس. آن را توصیف قربانی به عنوان در 50s خود را با شرایط بهداشتی اساسی.

نزدیک به دو ساعت بعد شهر علنا اذعان کرد که مرد شاغل در بخش حمل و نقل هوایی.

او مشغول به کار در اداره حمل و نقل هوایی ساختمان در گیاهی شبیه شاهبلوط هندی جاده نه در آسمان فرودگاه بندر خود را. اداره ساختمان است و نه متصل به پایانه و کارکنان وجود ندارد تعامل روزانه با این سفر ،

دلایل حفظ حریم خصوصی شهر نمی تواند فاش دقیق روز مرد آخرین مشغول به کار در دفتر اما می گویند او تا به حال شده است در بیش از یک هفته است. جولی Watters یک سخنگوی این شهرستان گفت: بخش حمل و نقل هوایی داده نشده بود که مرد بود تجربه علائم COVID-19 نه که او در حال آزمایش برای کوروناویروس.

Watters گفت: آریزونا جمهوری که برای اولین بار اطلاع رسید که این شهرستان در بخش بهداشت و درمان تماس حاصل این شهرستان در 4:30 بعد از ظهر جمعه, مارس 20.

7 p. m. در این بیانیه مشترک از آریزونا گروه خدمات بهداشتی و Maricopa County وزارت بهداشت رفت, اطلاع عمومی در مورد اول COVID-19 مرگ در آریزونا.

نیم ساعت بعد حمل و نقل هوایی بخش مدیریت شروع به اطلاع کارکنان آن دانست تا به حال شده است در تماس نزدیک با مرحوم کارمند Watters گفت.

در 8:20 بعد از ظهر ققنوس شهرستان مدیر اد Zuercher ارسال یک ایمیل به اطلاع این شهر 15,000 کارکنان در مورد وضعیت. کارکنان نیز دریافت هشدار از طریق پیام متنی.

در 8:50 بعد از ظهر این شهرستان تایید عموم که قربانی هواپیمایی کارمند.

در صبح روز شنبه هوانوردی مدیریت دستور تمیز کردن کامل و مطابق با اصول بهداشتی از امکانات حمل و نقل هوایی و ساختمان اداری. Watters گفت: بسیاری از حمل و نقل هوایی بخش کارکنان teleworking و مدیریت به شدت تشویق “سایر کارکنان به استفاده از teleworking فرصت های به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

گام بعدی برای کارکنان حمل و نقل هوایی

بیش از 300 کارکنان در اداره حمل و نقل هوایی ساختمان که دارای سه طبقه است. Watters گفت: منطقی است که معتقدند انسان می تواند در تماس با چند ده دیگر کارکنان.

عمومی وزارت بهداشت آگاه است مرد را دید مخاطبین ارائه اطلاعات در مورد ویروس و درخواست از آنها برای نظارت بر علائم. در صورتی که علائم آنها خواسته برای تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

سونیا سینگ سخنگوی Maricopa County وزارت بهداشت کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتری در مورد مرگ این مرد است.

“ما می دانیم که ما باید در جامعه گسترش COVID-19 در Maricopa. بنابراین ما نیاز به فکر می کنم در مورد این بود که چگونه ما فکر می کنم در مورد آنفولانزا وجود دارد که مردم وجود دارد که باید آن را در سراسر شهرستان و اینکه آیا آنها تایید شده توسط آزمایشگاه آزمون و یا نه همه ما به احتمال زیاد در معرض” سینگ گفت: جمهوری.

COVID-19 علائم و هشدارها

نشانه هایی از COVID-19 شامل تب ، سرفه ، آبریزش بینی و مشکل تنفس. اعتقاد بر این است که علائم ظاهر می شود در هر نقطه از دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس.

در اینجا توصیه هایی از ماریکوپا وزارت بهداشت در مورد چگونه به کاهش شانس خود را از ابتلا به این ویروس:

  • دستهای خود را با آب و صابون به مدت 20 ثانیه آنها را از شر میکروب ها را برداشت تا با لمس کردن سطوح است که ممکن است در معرض از طریق فرد مبتلا عطسه یا سرفه.
  • اجتناب از دست زدن به صورت خود به خصوص خود را چشم و بینی و دهان. این را نگه می دارد میکروب ها در دست های خود را از ورود به بدن خود را.
  • جلوگیری از افرادی که بیمار هستند.
  • جلوگیری از گروه 10 نفر یا بیشتر.
  • ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید بنابراین شما در معرض دیگران است.
  • غیر ضروری جلوگیری از تماس فیزیکی با دیگران است.

شما می توانید با اتصال Arizona Republic مصرف کننده سفر خبرنگار ملیسا یاگر در melissa.yeager@azcentral.com. شما همچنین می توانید او را دنبال کنید در Twitter و Instagram.

پشتیبانی محلی نگاری مانند این داستان با اشتراک امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر