آریزونا روزانه گزارش COVID-19 مرگ باید سر به فلک کشید. اما بسیاری از آنها از هفته قبل

آریزونا روزانه مرگ و میر نشان داده است بسیار بالاتر شماره این هفته است. عقب مانده مرگ داده و قبلا نادیده گرفته COVID-19 مرگ و میر حداقل بخشی از دلیل که چرا.

عدم پاک کردن داده muddles درک عمومی از COVID-19 شيوع در جامعه و مانع توانایی مردم را به تصمیم گیری آگاهانه را به عنوان کسب و کار شروع بازگشایی.

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده 67 جدید COVID-19 مرگ و میر در روز جمعه یک جهش قابل توجهی در روزانه و میر گزارش شده از هفته قبل. اما تقریبا تمام کسانی که 67 مرگ و میر رخ نمی دهد دیروز — یا حتی این هفته — مقامات بهداشت گفت.

از 67 جدید مرگ و میر گزارش شده جمعه, 35 رخ داده در هفته گذشته به عنوان اوایل مارس 12 و فقط در حال اضافه شده به سیستم در حال حاضر پس از “مرگ گواهی نظارت” روند راه اندازی شد مارس 1, آژانس, مدیر دکتر کارا مسیح گفت: در یک پست وبلاگ در این بخش از سایت در روز جمعه.

این نظارت شامل نگاهی به گواهی مرگ برای COVID-19 طبقه است که ممکن است اضافه شده است پس از این واقعیت به او گفت: Arizona Republic. یک کد برای COVID-19 در گواهی مرگ نیست شناسایی تا مارس و نبود تعریف چگونه به گواهی تا مارس, او گفت:. بنابراین این بخش در حال رفتن به پیدا کردن به تازگی اضافه شده و کدهای اضافه کردن این مرگ و میر به مرگ تعداد عطف به ماسبق, او گفت:.

بیش از سه روز گذشته دولت گزارش 88 جدید مرگ و میر. اما با توجه به وزارت اطلاعات تاریخ با بیشترین مرگ و میر در یک روز و تا کنون مارس 19 و 20 آوریل با 21 مرگ و میر در هر. مسیح گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که 30 مرگ و میر رخ داده است این هفته است. دیگران اتفاق افتاده است در روزها و هفته های قبل و به تازگی شناسایی شده توسط گواهی مرگ در آینده در تاخیر و جدید نظارت روند.

مسیح گفت: در بخش نیروی انسانی نیست مقصر بلکه تاخیر در روند شناسایی و گزارش مرگ و میر به دولت است.

“ما یک تاخیر برای مرگ, گزارش,” او گفت:. “و ما ادامه خواهد داد برای پر کردن در مرگ و میر رخ داده است که هنوز هم گرفتن گزارش به بخش.”

مسائل مختلف می تواند باعث تاخیر در مرگ گزارش: علت مرگ ممکن است شناخته شده اند که ممکن است فرد کشته شده در خانه یک COVID-19 آزمون نشده اند ممکن است در دسترس در زمان و یا یک معاینه پزشکی ممکن است نیاز به انجام تحقیقات.

“در بسیاری از مراحل است که رفتن به آن خیلی به ندرت آیا ما مرگ است که در این گزارش در همان روز است که پس از ارسال به روز بعد مرگ” مسیح گفت.

اکثر مرگ و میر خواهد بود اضافه شده به دولت اعداد در عرض دو هفته هر چند برخی هنوز هم می تواند اضافه شده ماه پس از واقع, او گفت:.

با توجه به قانون دولت گواهی مرگ باید زمینه با یک محل و یا دولت ظرف هفت روز از مرگ است. اگر یک فرد می میرد در یک بیمارستان و یا تحت تماشای یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است که ارائه دهنده 72 ساعت به امضای گواهی پزشکی از مرگ است.

است, اشتباه, به گزارش

جنیفر اوبراین ققنوس منطقه ساکن شده است که تماشای این دولت داده گفت: اعداد در نمودار میله ای نیست سازگار با تعداد مرگ و میر گزارش شده در هر روز که هر دو نشان می دهد تا در ADHS سایت. او با این نسخهها کار از خانه به طور معمول پس از اقامت در خانه جدید نیست برای او, اما او می بیند بسیاری از همسایگان خود با هر استدلال دیگر آنلاین در مورد آنچه که اعداد نشان می دهد.

اوبراین رسیده به ADHS چرا که او می خواست به درک آنچه اتفاق می افتد با مرگ داده اما نمی تواند توضیح از زن او را به صحبت در مورد اینکه چرا اعداد تعارض و آن اعداد صحیح هستند.

“مردم واقعا مهم تصمیم گیری بر اساس این اطلاعات” اوبراین گفت. “و این می تواند باشد که داده ها را از یک بیت اما واقعیت این است که آن را در داخل متناقض است که واقعا در مورد. شما می خواهم فکر می کنم نمی توان آن را سخت را به یکی از شماره گرفتن شماره دیگر.”

با توجه به مسیح این گروه در حال کار بر روی یک بخش پرسش و پاسخهای متداول به طوری که مردم می تواند به درک بهتر آن داده داشبورد.

مسیح گفت: مردم باید در نوار نمودار در داده های داشبورد برای بهترین درک از زمانی که مرگ و میر رخ داده است به جای تکیه بر گزارش روزانه شماره.

مسیح گفت که او معتقد است وزارت بهداشت و درمان است که ارائه اطلاعات و راهنمایی.

“من فکر می کنم ما رو خیلی جامع داشبورد و وجود دارد مقدار زیادی از راهنمایی های مختلف است که ما ارائه کرده ایم” او گفت:. “من فکر می کنم که ما یک مقدار زیادی از اطلاعات و ارائه راهنمایی خوب به مردم است.”

چگونه شهرستانهای استان در حال مرور این روند

ماریکوپا کانتی است برای هفته ها انجام شده است مشابه پس از واقع مرگ ارزیابی به روند دولت به تازگی راه اندازی شد.

شهرستان ارزیابی هر مرگ رکورد دریافت آن را به مطمئن شوید که مرگ نمی شد COVID-19-مربوط میشل Castañeda-مارتینز, Maricopa County بهداشت عمومی را حیاتی سوابق مدیر گفت: در اواخر ماه آوریل است.

“ما در حال عبور از تطبیق هر مستند با مجوز بهداشت, مرکز مراقبت مرگ با جدید ترین تشخیص است که یا COVID-19 یا می تواند مربوط به” او گفت:. “من پیش بینی وجود دارد در حال رفتن به دور های مختلف و لایه های متعدد از بررسی این پرونده مرگ و مرگ گواهینامه اطمینان حاصل شود که ما آن را کردم راست و یا به عنوان نزدیک به راست به عنوان امکان پذیر است.”

این شهرستان دو چک برای اطمینان از نبود یک تست مثبت بود که از دست رفته و یا برگشت خیلی دیر شده برای گواهی فوت است. اگر چنین گواهی فوت است و اصلاح آن به نمایش COVID-19 کمک به عنوان علت مرگ.

این فرآیند اتفاق می افتد پس از این واقعیت و COVID-19 مرگ اعداد می تواند تغییر عطف به ماسبق دکتر ربکا Sunenshine این شهرستان مدیر پزشکی برای کنترل بیماری گفت: در اواخر ماه آوریل است. این شهرستان همچنین در تلاش است تا نگاهی به تمام ذات الریه و تنفسی-طبقه بندی مرگ و میر به دیدن اگر آنها ممکن است در واقع ناشی از کروناویروس جدید.

برخی از COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور, برای مثال, ممکن است به عنوان طبقه بندی شده پنومونی مرگ و میر و کسانی که به احتمال زیاد خواهد شد عطف به ماسبق اضافه شده به COVID-19 مرگ اعداد در آینده است.

“این یک فرایند مستمر,” Sunenshine گفت. “ما می تواند پیدا کردن جدید COVID مرگ و میر در تمام طول بیماری همه گیر.”

در Coconino County, این دفتر معاینات پزشکی تا کنون به حال به اصلاح هر گونه گواهی مرگ, با توجه به وزارت بهداشت سخنگوی تریش درده. به پزشکی قانونی بررسی تعداد مرگ و میر و اگر مثبت COVID-19 نتیجه آزمون می آید پس از این واقعیت گواهی خواهد اصلاح شود.

شهرستان و میر به طور معمول گزارش شده است COVID-19 داشبورد در عرض یک هفته اما متفاوت است و بر اساس زمانی که اطلاعات وارد شده به دولت را از پایگاه داده درده گفت.

شهرستان دیده است بالاتر از میانگین مرگ و میر به دلیل COVID-19 اما جزئیات افزایش روزانه مرگ و میر هنوز در دسترس نیست, او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach. رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de