آریزونا coronavirus تعداد افزایش به 31 Coconino County, Luke AFB تایید موارد

آریزونا تعداد گزارش presumptive مثبت و تایید coronavirus بیماران افزایش به 31 روز چهارشنبه پس از مورد جدید تایید شد در Maricopa, Pinal و پیما استان ها و نوجو ملت Coconino County خود را اعلام کرد اولین مورد و لوقا پایگاه نیروی هوایی اعلام کرد دو مورد.

که تعداد از 18 مورد گزارش در صبح روز سه شنبه به روز رسانی از Arizona Department of Health Services.

دولت اعلام کرد که تا به حال 27 کل presumptive مثبت و تایید coronavirus بیماران در آن صبح امروز گزارش. چهار دیگر موارد گزارش شده توسط دیگر اشخاص بعد در روز.

Coconino County, اولین گزارش presumptive مثبت در مورد یک مرد از بیشتر فلگستفف منطقه است که بیش از 60 سال است جدا شده در صفحه اصلی با توجه به انتشار از Coconino County بهداشت و خدمات انسانی.

لوقا پایگاه نیروی هوایی را 56 بال جنگنده فرمانده اعلام کرد در Facebook پست چهار شنبه شب که دو نفر از پایه آزمایش مثبت برای COVID-19. دو و خانواده خود را “جدا شده اند که در خانه خود را پس از اولین نمایش علائم” پست گفت. آن دو مورد را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط دولت و یا مقامات شهرستان.

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز اعلام کرد شنبه شب که یک سوم از اعضای حال آزمایش مثبت برای COVID-19. آن است که 62 سال از Chilchinbeto آریزونا همان منطقه به عنوان دو مورد اول. ناواهو سلامت فرماندهی عملیات مرکز در حال حاضر با توجه به صدور یک پناهگاه در محل سفارش برای Chilchinbeto نیاز ساکنان به ماندن در خانه خود را با توجه به آزادی از Nez.

Maricopa شهرستان شناسایی دو مورد جدید از این بیماری COVID-19 ناشی از کروناویروس جدید از شنبه:

  • یک زن در 40s خود را که دوره نقاهت بعد در انزوا در خانه.
  • یک مرد در 70s که دوره نقاهت بعد در انزوا در خانه.

Pinal County, شناسایی سه مورد جدید:

  • یک زن در 30s که جدا شده است در خانه و در حال بهبود است.
  • دوم زن در 30s با هیچ اتصال به زن دیگر در 30s که جدا شده است در خانه و در حال بهبود است.
  • یک زن در 80s است که در بیمارستان بستری است و دوره نقاهت در بیمارستان.

اطلاعات بیشتر در مورد یکی از جدید Pima County مورد نمی شد فورا در دسترس است.

همانطور که از شنبه, دولت و شهرستان سازمان تا به حال گزارش 11 مورد مثبت در Maricopa شهرستان هشت در Pinal County پنج در Pima County دو در Navajo County, یکی گراهام در شهرستان و یکی در Coconino County است.

در روز سه شنبه, ملت ناواهو اعلام کرد دو مورد اول در بیماران در 40s خود را که سفر کرده بود.

تعداد در حال بررسی آزمون است 102 با توجه به دولت است.

چوب خط حساب کردن از موارد گزارش شده در آریزونا است که به احتمال زیاد بسیار کمتر از تعداد واقعی افراد آلوده در دولت به دلیل تست شده است محدود به افرادی که بسیار بیمار است.

شواهد نشان می دهد افراد آلوده که نیست نشان دادن هر گونه علائم می تواند گسترش ویروس.

آریزونا وزارت بهداشت خدمات این هفته خود را به روز رسانی توصیه های اجتماعی فاصله. مقامات بهداشتی دولت پیشنهاد لغو و یا به تعویق انداختن تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است و آنها پیشنهاد کار از خانه زمانی که ممکن است.

آریزونا سم و دارو, مرکز اطلاعات در دسترس برای پاسخ به سوالات در مورد COVID-19 در 844-542-8201. آریزونا ارائه دهندگان می توانید تماس بگیرید برای تست و هدايت بيمار. عموم می توانید تماس بگیرید برای کسب اطلاعات در مورد آزمایش جداسازی و قرنطینه.

دانشگاه جانز هاپکینز COVID-19 مرکز منابع بود گزارش 207,518 موارد در سراسر جهان که از صبح امروز (یکشنبه) از جمله 8,248 مرگ و میر.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>