آریزونا coronavirus تعداد در حال حاضر در 21; دو مورد جدید اعلام کرد در Navajo County

آریزونا تعداد گزارش coronavirus موارد رفت تا 21 روز سه شنبه پس از Navajo County اعلام کرد دو موارد مثبت و ماریکوپا کانتی اعلام کرد دو بیشتر موارد مثبت.

نوجو مقامات می گویند 46 ساله عضو از ملت ناواهو از جامعه Chilchinbeto با سفر اخیر تاریخ آزمایش مثبت برای COVID-19 coronavirus. این نخستین مورد تایید شده مربوط به یک عضو از ملت ناواهو.

بعد سه شنبه نوجو رئیس جمهور جاناتان Nez رفت و در KTNN رادیو و اعلام کرد این دومین مورد مثبت از ملت ناواهو 40-year-old man who نیز سفر کرده بود.

این Navajo County عمومی وزارت بهداشت می گوید که در حال همکاری با ملت ناواهو به بررسی مورد اول به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه تماس نزدیک که ممکن است در معرض. همانطور که از اواخر روز سه شنبه در این شهرستان در حال تایید کرد دوم Navajo County مورد.

دو جدید Maricopa County موارد:

  • یک مرد در 50s که دوره نقاهت بعد در انزوا در خانه.
  • یک زن در دهه 60 است که در بیمارستان بستری است.

این Maricopa County وزارت بهداشت در روز سه شنبه همچنین اعلام کرد که یک مرد در 90s که قبلا شناخته شده به عنوان یک COVID-19 مورد بوده است مصمم به توان منفی که در مورد او دیگر نمی خواهد بخشی از مثبت مورد کل.

چوب خط حساب کردن از موارد در آریزونا به احتمال زیاد بسیار کمتر از تعداد واقعی موارد در دولت است.

تا کنون دولت گزارش کرده است نه presumptive مثبت یا موارد تایید شده در Maricopa County; پنج در Pinal County; چهار در Pima County; و در هر دو گراهام و نوجو شهرستانهای استان است. دولت از روز شنبه تا به حال گزارش نشده است دوم Navajo County مورد.

آریزونا است “جامعه گسترش” از کروناویروس جدید, همچنین شناخته شده به عنوان COVID-19 معنی بیمارانی که نه سفر به منطقه متاثر جدید کروناویروس و نه شناخته شده بود در تماس با فرد آلوده هستند پیمانکاری ویروس.

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی که از شنبه شروع مشاوره لغو و یا به تعویق انداختن تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است. دولت صادر شده جدید ارشاد به منعکس کننده توصیه های اخیر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

وزارت بهداشت دولت همچنین اعلام کرد آن را معرفی موسسات ناهار خوری در مناطق شناخته شده جامعه گسترش — ماریکوپا پیما و Pinal شهرستان — دلسرد ناهار خوردن در ترافیک و به جای ارائه در خارج انتخاب کنید و درایو-از طریق خدمات.

“رستوران ها باید ایجاد پروتکل است که اجازه می دهد مواد غذایی با تحویل به اتومبیل” این بخش گفت: در یک صدای جیر جیر. “اگر شام خوردن در گزینه های ارائه شده اجتماعی فاصله باید اقدامات ارائه فضا برای مشتریان قرار داده می شود حداقل شش فوت از هم جدا و محدود کردن فضا برای مشتریان به جمع در مناطق رستوران.

فرمانداران در برخی از ایالت ها دستور داده اند که تمام کافه ها و رستوران ها به نزدیک به متوقف کردن گسترش COVID-19 عفونت اما آریزونا دولتی mlb گرفته است که در مرحله.

دولت نشان داده 221 مردم ایالت آزمایش شده اند اما این تعداد را شامل نمی شود آزمایشات انجام شده در آزمایشگاه خصوصی. دو خصوصی و تجاری labs شروع تست در آریزونا هفته گذشته است. وزارت امور خارجه داده ها نشان می دهد نتایج حاصل از 66 آزمون در حال بررسی است.

تست که محدود شده است و تا کنون انتظار می رود که بیشتر سطح شیب دار تا این هفته که بیشتر تجاری labs وارد بازار شد. دولت روز دوشنبه اعلام کرد که آزمون مجموعه سایت برای هر Arizonans با COVID-19 باز خواهد شد در آریزونا به زودی با جزئیات بیشتر و انتظار می رود این هفته است.

ملت ناواهو رئیس جمهور: ‘تنها ماندن در خانه’

“بهترین چیزی است که ما می توانید انجام دهید این است که فقط ماندن صفحه اصلی” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز روز سه شنبه گفت.

“به نظر می رسد مانند اشکال در آمد از خارج کشور بر روی ملت” گفت: از آنجا که هر دو مورد بر ملت ناواهو نتیجه سفر.

“ما سعی به انجام این کار ما بسیار بهتر است برای نگه داشتن اشکال از ناواهو” نيز گفت و از او قدردانی همه کار سخت خود را در ادارات انجام داده اند در سه ماه گذشته است.

ملت ناواهو معاون رئیس جمهور مایرون Lizer گفت: ملت ناواهو شده است عامل به عنوان کسب و کار به طور معمول در حالی که اتخاذ برخی از دقیق روش برای کمک به مبارزه با ویروس.

ملت ناواهو بسته تمام مدارس قبیله ای پارک ها و قمار در تلاش برای مبارزه با ویروس. ملت ناواهو دولت و کارگران در حال کار از راه دور و یا دفاتر را کاهش ضروری به کارکنان.

او گفت که او امیدوار است که نوجو مردم را از این زمان را صرف با خانواده و فرزندان و شاید حتی ارائه سنتی و یا آموزه های فرهنگی برای کودکانی که از مدرسه به خانه.

“نگه داشتن جوانان ما ذهن مردم از این حادثه پس از آن پایمال کند و آنها را نيز گفت. “ما در حال تشویق مردم به آن نگاه کنید که در راه است.”

موارد را به موشک وار رفتن,’ Maricopa County health رسمی پیش بینی

در نامه ای به ارائه دهندگان خدمات سلامت مورخ دوشنبه دکتر ربکا Sunenshine که مدیر پزشکی بیماری کنترل بخش ماریکوپا شهرستان در بخش بهداشت و درمان پیش بینی جدید کروناویروس موارد در آریزونا در مورد “موشک وار رفتن.”

“نه به این دلیل که وجود دارد بیشتر موارد اما به دلیل تجاری نتایج آزمون فقط شروع به بازگشت و تست برای افراد با خفیف تا متوسط علائم است در نهایت در دسترس است,” او نوشت.

“این موارد شده اند در جامعه در حالی که برای. بهداشت عمومی است که با تکیه بر ترکیبی از نظارت روش برای درک گسترش بیماری در جامعه مورد شمارش هستند و تنها یکی از جنبه های است که نظارت است.”

آریزونا سم و دارو, مرکز اطلاعات در دسترس است به COVID-19 تماس از آریزونا ارائه دهندگان و عموم مردم: 1-844-542-8201.

دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی را COVID-19 مرکز منابع به روز سه شنبه ذکر شده در سراسر جهان مورد تعداد در 189,160 از جمله 7,504 مرگ و میر. سایت ذکر شده 5,145 موارد در ایالات متحده از جمله 84 مرگ و میر.

جمهوری خبرنگار Shondiin نقره کمک به این مقاله است.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>