این گزارش ایالت تعداد coronavirus موارد صعود به 78 یک شبه با 11 موارد اضافی و یک “پناهگاه در محل” سفارش اعلام کرد در رزرو ناواهو در شمال آریزونا.

مورد اعداد که از صبح جمعه در پایین باقی می ماند به طور کلی, اما جدید مثبت نشان می دهد که بیماری در حال گسترش در سراسر کشور. نه Arizona شهرستان در حال حاضر فرض مثبت یا موارد تایید شده. Yuma County خود را اعلام کرد اولین فرض مثبت مورد صبح روز جمعه و نه انتشار هر گونه اطلاعات در مورد وضعیت بیمار.

ملت ناواهو اعلام کرد 11 نفر در اواخر پنج شنبه شب, آوردن چوب خط حساب کردن در Navajo County تا 14 و قبیله ای رئیس جمهور جاناتان نيز با صدور یک “پناهگاه در محل” برای جامعه Chilchinbeto.

پناهگاه در محل به معنی ساکنان ملزم به ماندن در خانه های خود را به سرعت گسترش ویروس. نيز گفت: در انتشار اخبار که ممکن است اعمال می شود به تمام رزرو اگر گزارش موارد گسترده تبدیل شده است.

تعداد presumptive مثبت و مورد تأیید در آریزونا به احتمال زیاد بسیار بالاتر از این گزارش اعداد به دلیل آزمایش جدید کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری محدود بوده است.

Maricopa شهرستان باقی می ماند این شهرستان با بالاترین مورد تعداد در 34 داده ها از آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی را نشان می دهد. Navajo County 14 موارد با توجه به قبایل گزارش هر چند دولت اعداد هنوز لیست این شهرستان به عنوان داشتن سه مورد.

Pinal شهرستان 10 نفر و Coconino County دارای هشت شهرستان سخنگوی در روز جمعه تایید کرد. دولت اعداد نشان می دهد پیما شهرستان نیز هشت مورد از هفت روز پنج شنبه و Yavapai, گراهام, Santa Cruz و یوما شهرستان ها هر کدام یک مورد. این Yuma County مورد را شامل نمی شد در دولت داده شده جمعه صبح.

وزارت امور خارجه داده ها نشان می دهد وجود دارد 101 آزمون با انتظار نتایج. در حالی که دولت اعداد نشان می دهد 343 Arizonans تست شده اند اعداد به احتمال زیاد بالاتر از آنجا که شمارش را شامل نمی شود مردم آزمایش توسط آزمایشگاه خصوصی.

SonoraQuest, LabCorp های ابتدایی ژنتیک موسسه تحقیقات و کلینیک مایو همه در حال حاضر انجام می دهند خود را تست در آریزونا.

آریزونا اداره خدمات بهداشت و درمان توصیه Arizonans لغو یا به تعویق انداختن تجمع جمعی از 10 یا بیشتر مردم است.

رژیم صهیونیستی. mlb روز پنج شنبه اعلام کرد او را محدود خدمات رستوران و کافه تئاتر و سالن های ورزشی در شهرستان با تایید موارد COVID-19 پله تا آریزونا در تلاش برای کند کردن روند گسترش این کروناویروس جدید.

بخشنامه خواهد اثر را پس از کسب جمعه.

این امر به حداقل شش آریزونا, شهرستان:, Maricopa, Pinal پیما, ناواهو, Coconino و گراهام.

سانتا کروز, یوما و Yavapai شهرستانهای نشان داد هر یک از آنها تا به حال یک مورد مثبت اما مراکز کنترل و پیشگیری بیماری هنوز تایید نتایج.

Ducey همچنین:

  • به نام گارد ملی برای کمک به فروشگاه های مواد غذایی و مواد غذایی بانک restock قفسه برای حفاظت از منابع غذایی. فروشگاه مواجه شده اند “بی سابقه تقاضا” و بانک های مواد غذایی لازم نیست که به اندازه کافی داوطلب.
  • متوقف تمام اعمال جراحی الکتیو “برای آزاد کردن منابع پزشکی و حفظ ظرفیت برای بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات برای ادامه ارائه خدمات حیاتی.”
  • تاخیر تاریخ انقضا برای آریزونا رانندگان مجوز به طوری که ساکنان که 65 ساله یا مسن تر نیازی به انتظار در خط در ادارات دولتی به تمدید آنها.
  • مجاز رستوران به ارائه مشروبات الکلی با مواد غذایی و تولید کنندگان و عمده فروشان و خرده فروشان برای خرید به عقب باز نشده محصولات از رستوران ها و کافه ها و باشگاه ها.

دانشگاه جانز هاپکینز COVID-19 مرکز در روز جمعه گزارش 255,305 موارد در سراسر جهان از جمله 10,444 مرگ و میر. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در روز جمعه گزارش داد که ایالات متحده در مورد تعداد در 15,219 از جمله 201 مرگ و میر.

جمهوری خبرنگار ماریا Polletta کمک به این مقاله است.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im