ققنوس-منطقه افرادی که آزمایش مثبت و به طور کامل بهبود از COVID-19 خواهد بود قادر به اهدای خون خود پلاسما به عنوان یک درمان ممکن است برای بیماران بدحال آغاز این هفته است.

مایو کلینیک با همکاری اهدای خون شرکت Vitalant در یک برنامه آزمایشی برای جمع آوری پلاسما از بهبود COVID-19 بيمار به درمان در حال حاضر بیماران آلوده.

اولین آریزونا بیمار اهدای پلاسما در روز جمعه به بیمارستان های سراسر کشور سعی درمان COVID-19 پلاسما ، پلاسما مایع خون هنگامی که سلول های خونی و پلاکت ها حذف می شوند. ایده این است که بهبود بیماران را توسعه داده اند آنتی بادی در خون به نام “نقاهت پلاسما” — برای مبارزه با عفونت. در صورتی که در گذشته به افراد در تلاش برای مبارزه با ویروس ممکن است خود را افزایش پاسخ ایمنی است.

COVID-19 یک ویروس جدید وجود دارد و هنوز واکسن یا اثبات شده درمان است. تعدادی از آزمایشات بالینی به خوبی در حال انجام است اما پیشرفت قابل توجهی هنوز هم می تواند ماه ،

در ضمن پلاسما می تواند یک راه حل دکتر گفت: جیل Adamski, صندلی آزمایشگاهی پزشکی در کلینیک مایو در آریزونا. Adamski بوده است که منجر کلینیک نقاهت پلاسما مجموعه تلاش در همکاری با Vitalant.

“ما در حال دور زدن نیاز به یک واکسن چرا که ما یکی نیست” Adamski گفت. “ما قادر به اصل به کسی همان ایمنی است که آنها را دریافت کرده اند می تواند ما را واکسینه آنها.”

چه نقاهت پلاسما?

پلاسما استفاده شده است به عنوان یک درمان پزشکی از اوایل 1900s برای مبارزه با بیماری هایی مانند سرخک, بیماری فلج اطفال سارس ابولا H1N1 و ویروس های دیگر. بهبود افراد دارای آنتی بادی ساخته شده برای مبارزه با این بیماری و توسعه ایمنی. خون خود را پلاسما می تواند کمک به دیگران برای انجام همان.

غذا و داروی آمریکا هنوز در حال بررسی استفاده از نقاهت پلاسما برای درمان COVID-19. آن را اجازه می دهد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای استفاده از آن در آزمایش های بالینی و یا برای بیماران و اهدا کنندگان که با شرایط خاص اما هنوز به صورت گسترده و یا استفاده روزمره.

“اساسا FDA برکت است ما را به حرکت به جلو برای انجام این تحقیقات و سعی کنید آن را فقط به دلیل سابقه انجام این کار همان چیزی که بارها و بارها و بارها هر بار که ما روبرو می شوند یک ویروس جدید است که ما لازم نیست که مصونیت برابر و یا یک واکسن علیه,” Adamski گفت.

این بود که COVID-19? خصوصی labs دیدن تقاضای بالا برای COVID-19 تست آنتی بادی است که تشخیص عفونت های گذشته

چگونه می تواند به بهبود بیماران کمک ؟

مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در نظر گرفته شود به عنوان اهدا کنندگان. در این نقطه است که بدان معنی است که آنها نیاز به تایید نتیجه تست مثبت است که با توجه به محدودیت در تست به طور قابل توجهی کاهش می یابد استخر از اهدا کنندگان ممکن است.

که ممکن است با علاوه بر این از تست آنتی بادی به ببینید که چه کسی است COVID-19 آنتی بادی بدون در نظر گرفتن علائم در هفته پیش رو است. که اجازه خواهد داد که بهداشت حرفه ای برای پیدا کردن افرادی که قبلا COVID-19. اما در حال حاضر تنها راه برای برخی یک فرد تا به حال ویروس و مفید پلاسما از طریق یک تست مثبت.

“تنها راهی که ما می تواند احساس اعتماد به نفس است که پلاسما است که ما در حال دادن به بیماران در حال رفتن به به واقعا قادر به کمک به آنها است و اگر ما تایید مثبت است که اهدا کنندگان با آلوده شدند COVID-19” او گفت:.

افراد باید علامت-رایگان به مدت 14 روز و تست منفی برای این ویروس در نظر گرفته شود تا مطمئن شوید که عفونت به طور کامل از سیستم خود را. خون خود را نیز به نمایش در آمد برای بیماری هایی مانند ایدز و هپاتیت را به مطمئن شوید که آن را بی خطر برای گیرنده.

کلینیک مایو شناسایی بیماران و کارکنان که آزمایش مثبت و بهبود به اهدا کنندگان بالقوه. چند تا اهدا کنندگان شناسایی شده و آماده است.

“احتمالا آنها ساخته شده بسیار خوب آنتی بادی زیرا این آنتی بادی ها اجازه داده اند آنها را به ضرب و شتم این بیماری” Adamski گفت.

Adamski گفت: این پاسخ از مایو جامعه شده است “شگفت آور” با بسیاری از بهبود و نقاهت افراد مشتاق به کمک مالی. “آن درست شده واقعا قابل توجه که کل جامعه است که پله تا بشقاب.”

اگر چه مایو است که ابتدا با خود بیماران و کارکنان به دلیل آن است که دسترسی به آن مثبت نتایج آزمون دیگر نیز واجد شرایط برای اهدای طریق Vitalant.

افرادی که آزمایش مثبت می توانید ثبت نام به طور مستقیم در Vitalant وب سایت. افراد می توانند با پر کردن یک فرم در اینجا به داوطلب به عنوان یک اهدا کننده.

خون مجموعه را حدود 25 تا 45 دقیقه در علاوه بر این به زمان برای کارهای اداری از قبل و بعد از آن.

پلاسما برای درمان بیمار

پس از Vitalant جمع آوری پلاسما از اهدا کنندگان نمونه منجمد خواهد شد و توزیع به بيمارستان منطقه مانند مایو. آنها پس از آن می تواند ذوب شده و با توجه به بيمار به عنوان لازم است.

یک اهدا کننده در یک روز ارائه می کنند پلاسما به اندازه کافی برای پنج دوز تا پنج بیماران Adamski گفت.

FDA دستورالعمل در حال حاضر دستور پلاسما استفاده می شود در خارج از آزمایشات بالینی تنها برای بیماران مبتلا به “جدی و یا بلافاصله تهدید کننده زندگی COVID-19.” کسانی که شامل بیماران بدحال که زندگی را تهدید عفونت و احتمال دارد انتوبه در ICU Adamski گفت.

بیمارستان های دیگر مانند مایو روچستر ستاد در حال انجام آزمایش های بالینی برای درمان بیماران مبتلا به پلاسما قبل از تبدیل شدن آنها به شدت بیمار مانند بیمارانی که ممکن است بیمار و در بیمارستان اما هنوز در ICU.

Adamski انتظار دارد که اگر آزمایشات و درمان موفق هستند نقاهت پلاسما استفاده می شود به طور گسترده ای برای درمان COVID-19.

او گفت: آن را می توان مورد استفاده برای بیمارانی که به ویروس و همچنین “در نظریه” برای محافظت از افراد از گرفتن این ویروس. افراد در معرض خطر که در تماس با فرد آلوده می تواند تحت درمان با پلاسما به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است.

گسترده تر در سراسر کشور تلاش

کلینیک مایو شده است که منجر به یک تلاش گسترده با دیگر نهادهای علمی کاخ سفید FDA و اهداکنندگان خون در مراکز مانند صلیب سرخ آمریکا برای پیشبرد پلاسما به عنوان یک امکان درمان Adamski گفت.

وب سایت خود را www.uscovidplasma.org یک پورتال که در آن پزشکان می توانند درخواست پلاسما آنها نیاز به درمان بیماران و جایی که اهدا کنندگان بالقوه می توانید اهدای مکان.

اگر درمان ثابت موثر هدف این است که برای ایجاد یک مخزن ملی از نقاهت پلاسما که هر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در سراسر شهرستان خواهد شد که دسترسی Adamski گفت.

و پلاسما است که نه تنها درمان در آثار. دانشمندان و محققان و پزشکان در حال آزمایش با تعداد زیادی از روشها برای درمان و یا درمان COVID-19.

“این باور نکردنی است که چگونه بسیاری از آزمایش های بالینی وجود دارد در محل” Adamski گفت. “این بسیار امیدوار کننده, درمان وجود دارد اما بسیاری از داروهای دیگر که در حال نگاه در حال حاضر و بالینی ظاهر تا هر روز.”

رسیدن به خبرنگار در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im