Arizonans تقسیم بر Ducey را از دست داده و COVID-19 بررسی نشان می دهد

بیش از نیمی از Arizonans رد از رژیم صهیونیستی است. mlb را از دست داده و از شیوع کروناویروس با توجه به یک نظرسنجی عمومی.

سی درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که به شدت از رد Ducey دوره از عمل و 22 درصد تا حدودی رد با توجه به تجزیه و تحلیل از Nationscape بینش یک پروژه از دموکراسی صندوق UCLA و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

این نظر سنجی که صورت گرفت بین ژوئن 11 و 15 ژوئیه نشان داد 26 درصد تا حدودی تایید و 14 درصد به شدت تایید Ducey را از دست داده و وقوع. هشت درصد گفت: آنها مطمئن نیست.

این فقط بیش از نیمی از Arizonans که رد Ducey را COVID-19 تصمیمات به احتمال زیاد هر دو کسانی که فکر می کنم او بیش از حد و کسانی که فکر می کنم او کمی بیش از حد.

فرماندار مواجه شده است و به طور منظم انتقاد از هر دو طیف از کسانی که می خواهند به تعطیل آریزونا به سرعت گسترش یابد و از کسانی که می خواهند بدون دخالت دولت در زندگی خود و یا کسب و کار. دیگران با متوسط بیشتر مواضع نیز گرفته اند موضوع را با سرعت دولت را بازگشایی.

Ducey عمل کرده است کندتر و کمتر به شدت نسبت به بسیاری از دیگر فرمانداران با توجه به آریزونا جمهوری و تحلیل, اما او حکم یک مادر اقامت در خانه سفارش در مارس و آوریل و مورد نیاز برخی بعدی ادامه تعطیلی کسب و کار.

در سراسر کشور و 60 درصد از آمریکایی ها از تصویب چگونه خود را استانداران به کار گرفته اند COVID-19. در نیویورک تصویب است به عنوان بالا به عنوان 73% برای اندرو کومو.

در میان مردم در کشورهای مورد بررسی برای این COVID-19 سوال — آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا گرجستان, میشیگان, North Carolina, New Jersey, New York, اوهایو و پنسیلوانیا و تگزاس — Ducey کمترین coronavirus تصویب تمام فرمانداران.

به حدی تایید نهفته حزبی آرایش از دولت است که فرماندار و چگونه این عوامل مربوط گفت: رابرت گریفین مدیر تحقیق و پژوهش برای دموکراسی صندوق رای دهندگان مطالعه ،

“اما وجود دارد برخی از ایالت ها که واقعا ایستادگی کردن که در آن مردمی هستند که در شبکه بسیار منفی در مورد کار خود را در فرمانداری انجام می دهند. آریزونا در اینجا می ایستد بسیار به شدت.”

Arizonans در COVID-19 مسائل مربوط به سیاست

Ducey بود و انتظار می رود به دو مطلب مهم COVID-19-مربوط به تصمیم گیری در اخبار جلسه بعد از ظهر پنجشنبه.

او به شما نیاز به تصمیم گیری چه باید بکنید در مورد تعطیلی و محدودیت های او موظف است یک ماه پیش به پایان رسید جمعه و چه در مورد بازگشایی مدارس برای فرد در یادگیری است.

در اواخر ماه ژوئن Ducey دستور میله ورزشگاه و سالن های تئاتر به نزدیک است. بهداشت عمومی افسران می گویند که ساخته شده تفاوت در مورد اخیر moderations و بیمارستان بهبود دیده می شود در سطح ایالت.

نزدیک به 70 درصد از Arizonans گفت: آنها با حمایت از کسانی که کسب و کار تعطیلی و 24 درصد گفت: آنها مخالف این نظرسنجی گفت.

علاوه بر این بخشی از Ducey همین منظور محدود مجامع عمومی به بیش از 50 نفر است. Ducey نیاز به تصمیم می گیرید که آیا به گسترش است که محدودیت و یا اجازه دهید آن را به اتمام می رسد.

“این واقعیت است’: در یک روز آریزونا COVID-19 خروش برگ بدون پیاده روی از زندگی صدمه ندیده

با توجه به بررسی Arizonans گسترده از تصویب لغو جلسات و یا تجمع بیش از 10 نفر از جمله رویدادهای ورزشی و نگرانی و یا کنفرانس. هفتاد درصد از بررسی Arizonans گفت: آنها در حمایت از لغو حوادث با بیش از 10 نفر فقط 22 درصد گفت: آنها مخالف است.

Ducey نیز نیاز به تصمیم می گیرید که آیا و چگونه برای باز کردن K-12 مدرسه برای فرد در یادگیری یک بحث که کشیده نظرات قوی در همه طرف از معلمان ، والدین و دانش آموزان است.

شصت و چهار درصد از بررسی Arizonans گفت: آنها پشتیبانی بسته شدن مدارس و دانشگاه ها. تنها 11 ٪ از پاسخ دهندگان گفته اند که به شدت مخالف بودن مدارس بسته شده و با توجه به بررسی.

چگونه باید Arizonans شده است رفتار?

این تجزیه و تحلیل از Nationscape بینش نیز فراهم می کند یک نگاه اجمالی به چگونگی بررسی Arizonans می گویند آنها بوده است و رفتار و زیر بهداشت عمومی راهنمایی بیش از چند هفته گذشته.

پس از ماه ژوئن Ducey و مقامات بهداشت عمومی را به شدت تشویق ماسک پوشیدن و تصریح کرد: اهمیت فیزیکی فاصله. بسیاری از شهرستانها را موظف ماسک پوشیده می شود ،

Arizonans انجام می دهند به خوبی در زیر این دستورالعمل با توجه به پاسخ دهندگان به نظرسنجی.

هشتاد و هشت درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که تا به حال فرسوده ماسک هنگام بیرون رفتن در ملاء عام در هفته قبل از پر کردن نظر سنجی. دوازده درصد گفت: آنها تا به حال فرسوده ماسک در هفته گذشته. تعداد کسانی که در خط با میانگین ملی پاسخ.

این بدان معنا نیست که ماسک پوشیده بودند هر زمان و یا در شرایط تماس نزدیک اما آن را نشان می دهد طیف گسترده ای از Arizonans برداشت که عادت به پوشیدن ماسک.

Arizonans همچنین به نظر می رسد به خوبی انجام می دهند با اجتماعی فاصله با توجه به پاسخ خود را. تنها یک چهارم از پاسخ دهندگان گفت که آنها تا به حال اجتماعی با مردم در خانواده خود را بدون حفظ اجتماعی فاصله در هفته گذشته.

نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان آریزونا می گویند آنها می دانند که یک عضو خانواده همکار یا شخص دیگری است که بیمار با COVID-19 با اشاره به گسترده جامعه گسترش دیده می شود در آریزونا.

حدود 810 Arizonans مورد مصاحبه قرار گرفتند برای این COVID-19 بررسی سوالات به عنوان بخشی از یک گسترده تر مطالعه با مقیاس بزرگ رای دهندگان آمریکایی قبل از سال 2020 انتخابات شناخته شده به عنوان Nationscape بینش و دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه.

هدف محققان برای انجام 500,000 مصاحبه در مورد سیاست و انتخابات با اتصال با مردم در تقریبا هر county, کنگره منطقه و متوسط شهر آمریکا بین ژوئیه سال 2019 و دسامبر سال 2020 است.

آریزونا نمونه شده است و وزن برای مطابقت شناخته شده قومی و نژادی, آموزشی, سن, درآمد, زبان, روستایی-شهری و جنس و ترکیب جمعیت این ایالت با توجه به گریفین از دموکراسی صندوق.

نمونه نیز در وزن به منعکس کننده ترکیب سیاسی دولت با تنظیم برای رای دادن رفتارهای خود در انتخابات ریاست جمهوری 2016 مانند نامزد انتخاب و رای دهندگان.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de