Arizonans می توانید دوباره پر کردن برخی از داروخانه نسخه بدون پزشک مراجعه و تحت Ducey سفارش

Arizonans قادر خواهد بود برای دسترسی به برخی از پر کردن مجدد نسخه بدون بازدیدکننده داشته است خود را به پزشکان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تحت یک فرمان اجرایی صادر شده پنج شنبه توسط رژیم صهیونیستی. mlb که برطرف داروخانه مقررات.

تحت نظم داروسازان می توانند انصراف اضطراری پر کردن مجدد از “تعمیر و نگهداری داروها” تا دو 90 روز لوازم. این اجازه می دهد تا Arizonans برای رسیدن به 180 روز دارو خود را در حالی که اجتناب از مراجعه به پزشک و به طور بالقوه در معرض ویروس و میکروب ها است.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما سالمندان و جمعیت های آسیب پذیر هستند ایمن ماندن و جسمی فاصله به بیشترین حد ممکن در حالی که داشتن دسترسی به داروهای مورد نیاز,” Ducey گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “این commonsense منظور نیز کمک خواهد کرد تا پزشکان به تمرکز بر ارائه بحرانی خدمات پزشکی در این زمان است.”

جنبه های دیگری از این سفارش شامل waiving خاصی تجویز الزامات گسترش مقدار زمان یک پزشک می تواند در ارائه یک داروخانه یک کاغذ نسخه اجازه می دهد به داروخانه ها برای دریافت نسخه با فکس و اسکن و یا عکس به جای کپی دیسک و اجازه می دهد آریزونا داروخانه ها برای دریافت داروهای غیرمجاز از عمده فروشان و یا ارائه دهندگان خدمات از کشورهای دیگر (اگر مجاز در کشورهای خود) به سهولت دارو کمبود.

هیدروکسی کلروکین و کلروکين دو داروهای مورد استفاده برای درمان COVID-19 تنها می تواند پر شود برای 14 روز عرضه و نیاز به یک COVID-19 تشخیص است. پر کردن مجدد نیاز به یک نسخه جدید. FDA به تازگی صادر اضطراری به منظور اجازه می دهد این دو دارو را تجویز می شود به برخی از بيماران مبتلا به COVID-19 خارج از آزمایش های بالینی. 14-روز محدود نمی شود بیماران از مصرف این داروها به صورت غیر coronavirus درمان مانند لوپوس و آرتریت یا مالاریا.

کنترل مواد در نظر گرفته نشده نگهداری دارو بر اساس سفارش.

Ducey را نیز به طور موقت حذف نیاز است که شرکت های تولید کننده ضد عفونی کننده دست یک مجوز.

کلی خوب آریزونا داروخانه ارتباط مدیر عامل شرکت نشسته بر روی نیروی کار سازمان یافته توسط Arizona State هیئت مدیره داروسازی است که توصیه می شود فرماندار پیاده سازی این اقدامات است. او گفت که او “بسیار هیجان زده” برای دیدن این منظور صادر شده است.

“این خواهد شد کمک به کاهش بار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان یک کل” خوب گفت. “آن را رایگان تا داروسازان’ زمان قادر به تمرکز بر روی بیماران آنها مراقبت و اطمینان حاصل شود که بیماران می توانید داروهای خود را در یک مد به موقع بدون نیاز به سفرهای متعدد به داروخانه و یا نیاز به سعی کنید برای دریافت در تماس با دکتر خود را.”

خوب گفت Ducey اجرایی به منظور دستیابی به بیشتر از آنچه وظیفه نیروی کمیته توصیه می شود. این کمیته از داروخانه اعضای هیئت مدیره داروسازی وکیل و دیگران ادامه خواهد داد و به دیدار و موضوع توصیه هایی به فرماندار به عنوان همه گیر پیشرفت و داروخانه ها’ نیاز به تغییر خوب گفت.

هیئت داروخانه ها نیز قادر به چشم پوشی از شرایط خاصی با توجه به اضطراری برای بهداشت عمومی در جهت خوب گفت: بنابراین برخی از توصیه می شود انجام شده توسط هیئت مدیره بدون نیاز به فرماندار دستور اجرایی.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>