Arizonans 65 ساله یا مسن تر لازم نیست برای انجام تولید گازهای گلخانه ای تست برای یک سال با توجه به کروناویروس

در تلاش برای محافظت از سالمندان خود را از کروناویروس جدید, آریزونا است waiving انتشار تست تا یک سال برای افراد 65 ساله و مسن تر به آنها اجازه می دهد ماشین خود را تجدید ثبت نام آنلاین.

آریزونا اداره کیفیت محیط زیست و رژیم صهیونیستی است. mlb روز پنجشنبه اعلام کرد که ADEQ خواهد بود و به چشم پوشی برای انتشار تست برای سالمندان که نیاز به ماشین خود را تجدید ثبت نام با آریزونا بخش حمل و نقل است.

چشم پوشی اجازه می دهد تا برای سالمندان به فشار از انتشار تست تا یک سال. هدف این است که برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض جدید کروناویروس و تشویق اجتماعی فاصله یک بیانیه مطبوعاتی گفت:.

افراد زیر سن 65 هنوز هم نیاز به تولید گازهای گلخانه ای خود را آزمایش انجام می شود اما ADEQ گفت: آنها در حال تغییر روش های تست برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض جدید کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 مطبوعاتی گفت:.

“این آخرین اقدام مطلع راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی. مردم بیش از سن 65 سالگی در معرض خطر بالاتری از بیماری های جدی از COVID-19 و این است یکی دیگر از راه آریزونا می تواند کمک به تشویق اجتماعی فاصله و حفظ سلامت سالمندان” Ducey گفت.

در اوایل این هفته ADOT شروع به محدود کردن همه در شخص قرار ملاقات. تنها مهم است که “ضروری” و نیاز به یک فرد در بازدید انجام خواهد شد در MVD دفاتر.

برای اولین بار گواهینامه رانندگی, خدمات, جاده, تست برخی از نوشته تست گواهینامه رانندگی تجاری تست و برخی خارج از دولت عنوان خدمات هنوز هم نیاز به تکمیل در فرد است.

رانندگان قادر خواهد بود به استفاده از یک تماس جدید در سیستم در 602-712-2700 به تنظیم قرار ملاقات های ضروری در فرد خدمات. مقامات اشاره کرد بسیاری از مشتریان خواهد شد کمک از راه دور. مقامات رانندگان خواست به حل و فصل هر گونه مسائل دیگر آنلاین در servicearizona.com.

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در [email protected] و یا در توییتر @JamestheCarr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>