آریزونا است که تا کنون منتشر نشده تعدادی از ساکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات که آزمایش مثبت برای COVID-19 و کاهش یافته است به شناسایی خانه های پرستاری با کروناویروس موارد است.

فقدان اطلاعات در مورد به خصوص آسیب پذیر جمعیت باعث شد دولت بزرگترین گروه حمایت برای بازنشستگان به درخواست رژیم صهیونیستی است. mlb روز دوشنبه به مرکز نام در دسترس عموم است.

Dana Marie کندی, مدیر امور خارجه برای AARP آریزونا نوشت: در نامه ای به فرماندار که بسیاری از AARP اعضای ابراز نگرانی در مورد موارد COVID-19 در آریزونا تسهیلات مراقبت دراز مدت.

“آنچه که ما نمی دانیم و آنچه Arizonans با اعضای خانواده در مراقبت دراز مدت امکانات به دانستن است که امکانات گزارش موارد” نامه گفت. “خواست ما این است که دولت را به نام این امکانات در دسترس عموم است.”

هفته گذشته فرماندار با صدور یک فرمان اجرایی که نیاز به خانه های سالمندان به دیگر اقدامات پیشگیرانه با هدف جلوگیری از گسترش بسیار عفونی ویروس. این شامل گزارش اطلاعات اضافی به آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی هر هفته از جمله تعدادی از ساکنان تایید به COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید, و تعدادی در بیمارستان بستری است.

در بیانیه روز دوشنبه فرماندار سخنگوی پاتریک Ptak گفت: وزارت امور خارجه از خدمات سلامت “است که در روند جمع آوری این اطلاعات و آن را در دسترس عموم است.”

اما منظور اجرایی به نظر نمی رسد نیاز به مراقبت طولانی مدت امکانات به گزارش تعدادی از کارکنان که در حال تایید کرد که COVID-19 است که یک عامل مهم در انتقال در مکان های دیگر مانند واشنگتن است. نه نشانی از آن نیاز به مطلع شدن از امکانات که در آن موارد قرار دارد.

آریزونا جمهوری این ماه درخواست تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در دراز مدت مراقبت از امکانات و همچنین نام از امکانات.

ADHS سخنگوی هالی پوینتر به جای ارائه پاسخ به این جمهوری درخواست: “هنگامی که موارد بیماری های عفونی شناسایی شده در این نوع از تنظیمات محلی و ایالتی مقامات بهداشت عمومی بررسی و اطمینان از مناسب بهداشت عمومی اقدامات صورت گرفته برای حفاظت از ساکنان و کارکنان. اطلاعات خاصی را نمی توان ارائه شده برای محافظت از حریم خصوصی بیمار.”

برخی از شهرستان مقامات بهداشت منتشر کرده اند که تعدادی از موارد در خانه های سالمندان. اما رویکرد تدریجی نمی دهد یک تصویر کامل از گسترش COVID-19 داخل آریزونا تسهیلات مراقبت دراز مدت.

روز دوشنبه در شهرستان مقامات بهداشت عمومی در Gila, گراهام, Coconino, La Paz و Cochise شهرستان گفت: جمهوری شده اند وجود دارد هیچ شناخته شده COVID-19 انتقالات در دراز مدت مراقبت از امکانات وجود دارد.

Yavapai County تا به حال یک مورد در دراز مدت مراقبت از تسهیلات با گسترش. Yavapai County فاش مرکز نام.

Pinal County کاهش یافته است به افشای آمار در دراز مدت مراقبت از امکانات با استناد به نگرانی های حریم خصوصی.

Maricopa County, یکشنبه گزارش 169 موارد COVID-19 30 در دراز مدت مراقبت از امکانات یک دسته که شامل ماهر خانه های سالمندان زندگی کمک توانبخشی و خانقاه. سی و دو درصد نیز در بیمارستان بستری شده است و 14 درصد فوت کرده اند.

در سراسر کشور بیش از 3,600 مرگ و میر در سراسر کشور مرتبط شده اند به COVID-19 شیوع بیماری در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات هشدار دهنده افزایش فقط در دو هفته گذشته با توجه به آسوشیتد پرس.

AP نگه داشته است خود را شمارش بر اساس گزارش های رسانه ها و دولت بهداشت و درمان بخش است. آخرین تعداد حداقل 3,621 مرگ و میر است تا از حدود 450 مرگ و میر 10 روز پیش. واقعی تلفات است به احتمال زیاد بسیار بیشتر کارشناسان می گویند به دلیل اینکه اکثر دولت تعداد را شامل نمی شود افرادی که مرده بودند و هرگز مورد آزمایش قرار برای COVID-19.

مینه سوتا و اوکلاهما در میان تعداد فزاینده ای از کشورها هستند که افشای آن در دراز مدت مراقبت از امکانات را تایید موارد COVID-19 با توجه به بررسی های اخیر دولتها با وال استریت ژورنال.

در مقابل, در, آریزونا, اطلاعات در مورد شیوع بیماری اغلب همراه تدریجی بعد از بستگان ساکنان پیدا کردن و تماس با رسانه ها با نگرانی.

ماه گذشته یک توسان خانه سالمندان, پاسخ به سوالات از رسانه ها تایید کرد به خبرنگاران که 24 از ساکنان و کارکنان سه آزمایش مثبت برای COVID-19.

اما پس از یاقوت کبود توسان پرستاری و توانبخشی ارائه نشده اطلاعات اضافی.

جانین L’Ecuyer سخنگوی یاقوت کبود گفت: جمهوری اوایل این ماه آن است که تسهیلات “نمی تواند ارائه به روز رسانی” و Pinal County سخنگوی هارون Pacheco گفت: “ما قادر به ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد موارد ما در حال بررسی است.”

دولت منتشر شده در یکشنبه دقیق تر اطلاعات در مورد کوروناویروس موارد ایالت نشان می دهد که کد پستی آن یاقوت کبود واقع شده 85714 به حال 64 موارد — در میان بیشتر برای آریزونا کد پستی است. معلوم نیست بر اساس این ایالت گزارش که آیا این موارد در یک بیمارستان در کد پستی پرستاری امکانات و یا خوابگاه.

اطلاعات محدود می آید به عنوان جمهوری در ماه گذشته گزارش کرد که حدود نیمی از آریزونا خانه های پرستاری شده اند ذکر شده برای کنترل عفونت موارد نقض در آخرین سه منتشر بازرسی با توجه به مدیکر اطلاعات وارد شده از گزارش توسط بازرسان دولتی. که 74 خانه با حدود 8,400 تخت های دسته جمعی.

بسیاری از کسانی که در بازرسی شد و در عرض سه سال گذشته است. برخی از موارد نقض درگیر استفاده مجدد از تجهیزات پزشکی بدون ضد عفونی آن را بین بیماران است. دیگر نقض شد به عنوان ساده به عنوان شستن دست و درستی است.

اما حتی به ظاهر دنیوی مغفول توسط مراقبان نقطه به همین دلیل coronavirus می شوند بنابراین مرگبار در خانه های پرستاری ،

ساکنان خود را در معرض بیشترین خطر مرگ یا بیماری شدید از COVID-19 چرا که بسیاری از سالمندان هستند و باید زمینه ای شرایط پزشکی. و بسیار مسری ویروس ارائه یک چالش بی سابقه به خانه سالمندان کارکنان بسیاری از آنها در حال حاضر نازک کشیده در امکانات است که باید شطرنجی تاریخچه مطابق با عفونت کنترل.

AARP کندی گفت که در حالی که نگرانی های حریم خصوصی قابل فهم از قانون فدرال است که محافظت از پرونده پزشکی بیمار امر به افراد و نه امکانات. او گفت که او امیدوار است دولت را انتشار تسهیلات-اطلاعات خاص.

کندی گفت: افشای نام تسهیلات کمک خواهد کرد که خانواده ها تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای حرکت به بستگان خود را اگر تسهیلات به حال COVID-19 شیوع. برعکس خانواده های نگران COVID-19 می تواند احساس اطمینان اگر از امکانات که در خود عزیزان ساکن نبود در لیست.

“ما فقط در تلاش برای مطمئن شوید که خانواده ها باید اطلاعات را به تصمیم گیری,” او گفت:.

شما شنیده ام گزارش آریزونا خانه های پرستاری با موارد COVID-19? تماس خبرنگار آن Ryman با راهنمایی خود را در: anne.ryman@arizonarepublic.com یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im