آریزونا را دریافت خواهد کرد $4.2 میلیارد دلار از فدرال coronavirus محرک لایحه اولیه برآورد می یابد

آریزونا می تواند دریافت حدود 4.2 میلیارد دلار در فدرال کمک به نرم کردن تاثیر coronavirus بحران با توجه به تجزیه و تحلیل مقدماتی از ملی بسته محرک جمعه منتشر شد.

نزدیک به 3 میلیارد دلار از این پول به طور مستقیم به دولت های ایالتی و محلی برای پوشش “لازم است هزینه های متحمل شده به دلیل بهداشت عمومی اورژانس” اوایل مشترک قانونی بودجه کمیته برآوردها نشان می دهد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا 2.2 تریلیون دلار بسته جمعه به عنوان اقتصاد پراکنده و نرخ بیکاری سر به فلک کشید در سراسر کشور.

در اوایل این هفته آریزونا پیشی قبلی خود رکورد تعداد مدعیان بیکاری ثبت شده در یک روز است.

“هزاران و هزاران نفر از Arizonans که هرگز برای هر چیزی خواست از دولت” رژیم صهیونیستی. mlb گفت: در طول یک مصاحبه رادیویی صبح جمعه. “امروز آنها رو بدون درآمد و آنها رو بالا و اضطراب و بسیاری از آنها نگران از دست دادن آپارتمان خود را و یا خانه خود و یا کسب و کار کوچک خود.

“با چه فدرال انجام می دهند و آنچه که دولت این است برای رفتن به یک تاسیسات” فرماندار گفت.

چند جزئیات در مورد آریزونا بخشی از بسته محرک نامشخص باقی می ماند اما در اینجا JLBC بهترین حدس بزنید چقدر در خواهد آمد و در جایی که پول خواهد شد.

اصول

از $4.2 میلیارد آریزونا ممکن است دریافت حدود 1.6 میلیارد دلار را به دولت, با توجه به برآورد.

دولت های محلی می تواند در حدود 1.3 میلیارد دلار در بودجه است. اشخاص با جمعیت بیش از 500 ، 000 — مانند ماریکوپا و پیما استان ها و شهرهای ققنوس, توسان و مسا — ممکن است دریافت پول نقد به طور مستقیم در مقابل از طریق دولت است.

مالیات دهندگان در زیر برخی از درآمد آستانه دریافت خواهد کرد یک بار پرداخت های مستقیم به عنوان به خوبی.

تنها افرادی که گزارش یک تنظیم درآمد ناخالص کمتر از 75000 دلار در براده مالیاتی برای سال گذشته دریافت خواهد کرد $1,200. زوج تشکیل پرونده به طور مشترک دریافت خواهد کرد $2,400 اگر آنها ساخته شده کمتر از 150.000 دلار به طور مشترک. پدر و مادر و سرپرستان را یکی دیگر از $500 برای هر کودک است.

این پرداخت های مستقیم هستند جدا از هفتگی مزایای بیکاری که پرش از 240 $به $840 با علاوه بر این از دولت فدرال کمک. مستقیم پرداخت و بیکاری افزایش به نظر می رسد جدا از $4.2 میلیارد آریزونا دریافت خواهد کرد.

مدیریت اضطراری

دولت و بخش های اجرایی و اضطراری و امور نظامی می تواند حدود 2 میلیون دلار به “حمایت و هماهنگی ارتباطات و تدارکات در میان دولت های محلی و قبیله ای دولت” با توجه به JLBC را تجزیه و تحلیل.

یکی دیگر از 12 میلیون دلار می تواند مورد استفاده قرار گیرد به گسترش آزمایشگاه ظرفیت برای کنترل عفونت و دیگر “آمادگی و پاسخ” فعالیت.

محلی حوزه های قضایی می تواند درخواست برای یک ترکیب 6 میلیون دلار در اعطای کمک های مالی به ارائه مواد غذایی و مسکن و یا پوشش اجاره مسکن و آب و برق پرداخت برای افراد و خانواده ها در بحران است.

دولت فدرال همچنین انتظار می رود برای کمک به پوشش هزینه از اعضای گارد ملی به نام برای کمک به تدارکات.

آموزش و پرورش

برآورد یافت می شود که دولت می تواند دریافت بیش از $630 میلیون دلار در بودجه آموزش و پرورش.

K-12 مدرسه می تواند دریافت حدود 286 میلیون به آدرس “coronavirus مربوط به نیازهای اضطراری” به عنوان تعیین شده توسط وزارت آموزش و پرورش.

کالج ها و دانشگاه ها انتظار می رود به حدود 280 میلیون دلار با نهادهای مورد نیاز برای قرار دادن حداقل 50% نسبت به دانش آموز کمک های مالی.

فرماندار خواهد یکی دیگر از $68 میلیون در بودجه آموزش و پرورش به اختصاص او به عنوان مناسب می داند تا زمانی که پول می رود به “محلی, آموزش, سازمان, موسسات آموزش عالی یا آموزش و پرورش دیگر مربوط به اشخاص.”

کودکان و خانواده ها و افراد مسن

آریزونا می تواند دریافت حدود 85 میلیون دلار کمک برای مراقبت از کودکان از جمله ارائه مراقبت از کودک یارانه برای کارمندان ضروری است.

حدود 22 میلیون نفر خواهد رفتن به برنامه برای اوایل دوران کودکی توسعه رفاه کودک و خانواده و پیشگیری از خشونت و فراری و بی خانمان جوانان است.

دولت ممکن است یکی دیگر از 18 میلیون دلار به طور خاص برای کمک به افراد مسن است. که بودجه را به سمت خانه وعده های غذایی و سرپرست خدمات در میان دیگران.

دیگر نکات برجسته

آریزونا می تواند دریافت $550 میلیون دلار در زیرساخت های حمل و نقل کمک های مالی یکی از بزرگترین بخش از کل بودجه است.

حدود 8 میلیون نفر در تامین امنیت انتخابات کمک های مالی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به “جلوگیری از آماده شدن برای, و پاسخ به کروناویروس در سال 2020 فدرال چرخه انتخابات.” این ویروس در حال حاضر به حال تاثیر بر آریزونا انتخابات در اوایل این ماه.

آریزونا نیز می تواند دریافت حدود 18 میلیون دلار در بایرن یادبود عدالت کمک مالی که حمایت از اجرای قانون, پیگرد قانونی, جرم, پیشگیری و درمان سوء مصرف مواد تلاش های, در میان دیگران.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-653-6807. او در توییتر دنبال کنید @mpolletta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>