آریزونا سفر به پرستار می گوید تریلر سفر به سرقت رفته بود در ققنوس

آریزونا مستقر در سفر به پرستار می گوید تریلر سفر به سرقت رفته بود در ققنوس شامل نه تنها کار خود را تامین اما برخی از احساساتی اقلام به عنوان به خوبی.

کیم جلو یک سفر پرستار از نمایش کم بود صرف برخی از زمان در خانه یکی از دوستان قبل از او و بعد قرارداد آغاز شد و در پرسکات. جلو گفت که یک سفر, پرستار بوده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به بیمارستان درخواست تعداد زیادی از پرستاران و لغو قراردادهای اگر آنها دیگر به آنها نیاز دارید.

در حالی که جلو بود ماندن با دوستان او در رانندگی برای مواد غذایی-ارائه خدمات به منظور ایجاد برخی از پول در میان پرستاری قرارداد. او گفت که او در سمت چپ او تریلر کامل از وسایل قفل شده است و در مقابل از خانه دوست خود را.

“شب جمعه من مشغول به کار بود و من تقریبا بازگشت به خانه و خانه که در آن تریلر پارک شده بود در کسی حمایت کرده بود تا آن را در زمان قفل کردن آن به حال آن قلاب تا در عرض یک دقیقه و در زمان خاموش با آن گفت:” جلو.

جلو گفت: این کامیون که در زمان Jayco تریلر هم بود شورلت.

جلو مورد استفاده در تریلر برای نگه داشتن همه کار لوازم مانند مالش و گوشی پزشکی, اما آن را نیز تا به حال برخی از موارد از پدر او که پنج سال پیش درگذشت. داخل تریلر یک پوسته پوشش از تفنگ سلام در تشییع جنازه او و قدیمی خود را در کمپینگ قنتد, ژاکت, برخی از این چند مورد از جلو خود را است.

“من تلاش بسیار سخت برای به دست آوردن چند چیز است که در آن بودند که خیلی برای من مهم بازگشت” خوشامد گفت.

جلو گزارش تریلر سرقت به ققنوس پلیس و یک پست در مورد آن در Facebook. در این پست به اشتراک گذاشته شده در “آریزونا کمپینگ خانواده” Facebook گروهی بود که در آن گذاشته سپس بیش از 4500 بار.

ققنوس پلیس تایید کرد که آنها در زمان یک گزارش از جلو برای سرقت تریلر.

پلاک تریلر بود آریزونا صفحه 90725B. او می پرسد که هر کسی با اطلاعات در مورد تریلر تماس ققنوس پلیس. شاهد سکوت را می توان در 480-شاهد یا silentwitness.org.

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در [email protected] و یا در توییتر @JamestheCarr

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im