آریزونا مقامات بهداشت در حال برنامه ریزی به سطح شیب دار بالا coronavirus تست با باز کردن جامعه تست سایت برای COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید, مدتی “این هفته” آنها گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر دوشنبه.

محدود تست نگران کننده برای آریزونا پزشکان که انتظار می رود به خروش در مواردی که بیماری گسترش در میان جامعه است. آریزونا انجمن پزشکی با صدور بیانیه ای نگرانی جمعه.

“آریزونا انجمن پزشکی شنیده از چند تا از آن پزشک اعضای طی چند روز گذشته با نگرانی درستی آماده بودن و داشتن تجهیزات کافی برای جمع آوری COVID-19 نمونه” این انجمن در بیانیه ای گفت به Arizona Republic.

“ما کار کرده اند با مناسب محلی و سازمان های دولتی به اطمینان حاصل شود که آریزونا پزشکان دریافت مقدار مناسب از پشتیبانی که در حال آماده شدن برای افزایش مورد نیاز آزمایش برای تشخیص COVID-19.”

تا کنون در آریزونا تست — که جهانی بهداشت مقامات در نظر گرفتن کلید به کاهش گسترش بیماری محدود شده است و مردم بیشتر در معرض خطر ابتلا به این بیماری به گفته دکتر کارا مسیح مدیر Arizona Department of Health Services.

که تغییر خواهد کرد زمانی که تست سایت های باز این هفته مسیح گفت. اخبار یک قدم بزرگ برای آریزونا و تعداد تست مثبت است و انتظار می رود به سنبله به طور قابل توجهی به عنوان یک نتیجه.

“سایت های بیشتر و اطلاعات بیشتر در دسترس خواهد بود بعد از این هفته” مسیح گفت. “و ما اطلاع عمومی از مکان های این سایت و که در آن کسانی که خدمات در دسترس هستند.”

تست شد در ابتدا محدود در سراسر ایالات متحده بوده ولی در حال گسترش در کشورهای دیگر بیش از حد با برخی از حوزه های قضایی باز کردن درایو-از طریق غربالگری و تست.

بیماران باید تا کنون نیاز به توصیه دکتر برای تست اما مسیح روز دوشنبه گفت که او صادر کرده است یک “نظم ایستاده” است که اجازه می دهد بنر سلامت با همکاری Sonora تلاش آزمایشگاه برای تست هر کسی که است که با داشتن علائم.

بیماران مایل آزمون باید به گواهی دهند که آنها با داشتن علائم و که آنها را قرنطینه خود را تا زمانی که آنها دریافت نتایج آزمون, او گفت:.

علائم COVID-19 شامل تب و سرفه و تنگی نفس با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

هزینه آزمون هنوز مشخص نشده

مسیح و دیگر مقامات بهداشت گفت: بر خلاف آزمون توسط دولت آزمایشگاهی برای بیماران در معرض خطر هستند که رایگان, هزینه آزمون برای دیگران مشخص شده است.

“سایت های بیشتر و اطلاعات بیشتر در دسترس خواهد بود و این هفته ما اطلاع عمومی از مکان های این سایت و که در آن کسانی که خدمات در دسترس هستند” مسیح گفت. “این تست برای گسترش بیشتر Arizonans.”

اضافی امکانات مراقبت های بهداشتی می تواند شروع به ارائه آزمون و همچنین, او گفت:.

آریزونا دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه نیز در ادامه به آزمون اولویت بالا نمونه ها که در حال ارسال از شهرستان مقامات بهداشت عمومی, او گفت:.

دولت و آزمایشگاه شروع به تست مارس 2 است و فقط تست شده 200 نفر در دو هفته با 125 رد کرد و یکی دیگر از 63 آزمون در حال بررسی است. از 18 بیمارانی که آزمایش مثبت در دولت, 12 تست شده هستش توسط دولت و دیگری 6 مورد آزمایش قرار گرفتند خصوصی labs.

آن ناشناخته چگونه بسیاری از آزمون ها شده اند اجرا شده توسط آزمایشگاه خصوصی.

در علاوه بر این به بنر سایت, ترجمه, ژنتیک موسسه تحقیقات آغاز شده است “جمعیت غربالگری” از افرادی که گمان می برند آنها ممکن است بیمار با کوروناویروس. این TGen تست تا به حال یک ظرفیت برای اجرای حدود 200 آزمون در روز, اما هفته بعد از آن باید یک ظرفیت برای آزمون حدود 1000 نفر در روز با توجه به جفری ترنت TGen رئیس جمهور و مدیر پژوهش.

همچنین کلینیک مایو راه اندازی یک واحد سیار به جمع آوری نمونه برای آزمایش از خود بيماران است.

“ما همچنین حمایت از ارائه دهندگان دیگر در دره های آنچه که ما آموخته اند که آنها به عنوان نگاه به کفش های خود را جایگزین تست locations” مایو در بیانیه ای گفت.

LabCorp, یکی دیگر از تست آزمایشگاهی و همچنین قادر است برای آزمایش نمونه های جمع آوری شده توسط پزشکان و فرستاده شده به شرکت با نتایج موجود در 3-4 روز با توجه به شرکت. هزینه $51.31 برای همه مشتریان حمل و بیماران با توجه به شرکت.

“LabCorp در حال کار در هر ثانیه از هر روز به افزایش تعداد تست هایی که ما می تواند اجرا شود” این شرکت در بیانیه ای گفت. “ما در حال همکاری نزدیک با دولت و دیگران به افزایش ظرفیت آزمون و پاسخ دادن به این بحران بهداشت عمومی.”

‘شما نمی توانید مبارزه با آتش blindfolded’

اخبار از پا تا تست در آریزونا آمد و در همان روز است که سازمان بهداشت جهانی گفت: برخی از کشورها انجام می دهند نه به اندازه کافی تست به سرعت گسترش این بیماری است.

دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که ستایش “اجتماعی فاصله” تلاش های مانند کسانی که در حال حاضر گسترده در آریزونا و همچنین در سراسر جهان از جمله تعطیلی مدارس و لغو, رویدادهای ورزشی.

“اما ما دیده نمی شود فوری به اندازه کافی تنش در تست انزوا و تماس با ردیابی — که ستون فقرات پاسخ,” او گفت: از این که دفتر مرکزی آن در ژنو سوئیس است.

“شما نمی توانید مبارزه با آتش blindfolded, و ما می تواند به توقف این بیماری همه گیر اگر ما نمی دانیم که آلوده است,” او گفت:. “ما یک پیام ساده برای همه کشورها: تست آزمون تست. آزمون هر مورد مشکوک به.”

وقتی کسی تست مثبت آنها نیاز به جدا شده و هر کس که تا به حال در تماس با آنها را تا دو روز قبل از آنها نشان داد علائم نیاز به همچنین آزمایش می شود, او گفت:.

مسیح گفت: دولت همچنین راه اندازی یک خط برای بیماران و مراقبت های بهداشتی کارگران و سوالات در مورد بیماری. آن است که 844-542-8201.

رسیدن به خبرنگار Ryan Randazzo در ryan.randazzo@arizonarepublic.com یا 602-444-4331. او را دنبال کنید در توییتر @UtilityReporter.

اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net