آریزونا تئاتر شرکت 2020-21 های نجومی: دو جهان برای اولین بار و به

آریزونا تئاتر شرکت است که به دنبال به تغییر درک برگزار شد که برخی از دولت مراحل فقط مکان برای دیدن تجدید حیات قدیمی را نشان می دهد و یا تور تولیدات آثار بودند که داغ چند سال پیش.

مدیر هنری شان Daniels فکر می کند این شرکت 2020-21 ترکیب کمک خواهد کرد که تغییر نظر. The 54th ویژگی های فصل مورد علاقه های قدیمی و همچنین جدید و نوآورانه را نشان می دهد که سر به نیویورک و یا در جاده ها پس از آریزونا برای اولین بار.

“آریزونا مخاطبان را به دیدن کار قبل از بقیه کشور” Daniels گفت. “ما واقعا در تلاش برای تغییر پویا به جایی که آن را نه آنچه که در نیویورک اتفاق افتاده سه سال پیش اما چه خواهد شد نیویورک بود پس از دیدن ما.”

آریزونا تئاتر شرکت 2020-21 فصل

مرحله اصلی فصل باز می شود با “من 80 ساله پسر” ایجاد شده توسط Charissa Bertels مسیحی Duhamel و ادوارد بل و کارگردانی دانیلز. موسیقی است که بر اساس یک داستان واقعی در زندگی Bertels یک برادوی مجری. نشان می دهد این تور پس از بازی در سپتامبر. 5-25 در توسان و اکتبر. 1-18 در ققنوس.

بعد لورن Gunderson را “خانم بنت: کریسمس در Pemberley,” صورتحساب به عنوان یک عاقبت به “غرور و تعصب است.” این یک تعطیلات رمانتیک داستان مریم بنت nerdy و مطیع میانه ، Gunderson در صدر فهرست بیشترین تولید نویسان در آمریکا و ATC صحنه او را “سکوت آسمان” در ماه نوامبر گذشته. آن نقش Oct. 17-Nov. 7 در توسان و نوامبر. 11-29 در ققنوس.

محبوب موزیکال “مغازه کوچک وحشت” بعدی را نشان می دهد Dec. 5-16 در توسان و ژان. 8-31 در ققنوس.

صبا با همکاری نیویورک Rattlestick نمایشنامه نویسان تئاتر به ارائه برتر جهان از کریستوفر اسکار پنا به “How to Make an American پسر.” پنا دارای یک لیست طولانی از تئاتر اعتبارات علاوه بر نوشتن برای تلویزیون نشان می دهد از جمله “Jane the Virgin” و “نا امن.” نشان می دهد خواهد بود گروگان برنده جایزه پولیتزر مدیر کیمبرلی ارشد که منجر برادوی تولید “خوار.”

“آمریکایی پسر” به نظر می رسد در زندگی نسل اول آمریکایی که کودکان از پدر و مادر مهاجر. آن را بازی خواهد کرد Jan. 23-Feb. 13 در توسان و فوریه. 18-7 مارس در فینیکس قبل از ساخت آن off-Broadway برتر.

“یکی از چیزهایی که ما همیشه می خواستم به انجام دهید این است که شروع به یک محل که در آن همه چیز اتفاق می افتد برای اولین بار” Daniels گفت. “بنابراین ما راه اندازی یک معامله که در آن ما آن را در توسان و سپس ما آن را در ققنوس سپس همه مدیران و طراحان را به نیویورک و انجام آن وجود دارد.”

“Pru Payne” توسط استیون Drukman یکی دیگر برتر جهان و بعد در صف. این زندگی تصدیق داستان, عشق, از دست دادن حافظه و برخورد با آن است. این نقش 13 مارس-3 آوریل در توسان و مارس 8-25 در ققنوس.

فصل کاری ادامه داده اند تا با “نینا سیمون: چهار زنان است.” این نوشته توسط کریستینا ژامبون و کارگردانی شده توسط Tiffany Nichole گرین فعلی ساکن مدیر “همیلتون.” این بازی تصور مکالمه اغلب از طریق موسیقی بين یاد هنرمند سیمون و سه آمریکایی آفریقایی زنان از جنبه های مختلف زندگی است.

برای مشترکین: تئاتر در نهایت جدی در مورد تنوع — حتی در ققنوس

صبا با هدف گسترش نفوذ خود

دانیلز همچنین به روز رسانی در مشارکت بین صبا و تئاتر سازمان در آریزونا و فراتر از آن.

این شرکت هم اکنون در حال کار بر روی و یا برنامه ریزی پروژه با موسیقی غول Bertelsmann گروه موسیقی دانشگاه آریزونا آریزونا دولت دانشگاه Herberger موسسه طراحی و هنر گربه ولگرد تئاتر غرب, Shakespeare, Tom Kirdahy محصولات نویسان’ مرکز در مینیاپولیس و پیچ در پیچ جاده تئاتر گروه.

جزئیات بیشتر در مورد این پروژه به زودی منتشر خواهد شد.

“این چیزی است که ما واقعا در تلاش برای قرار دادن با هم یک طرح چگونه آریزونا تئاتر شرکت سرب تئاتر تولید کننده در دولت و چه آریزونا می تواند منجر به تئاتر جامعه در کشور اگر نه جهان” Daniels گفت.

او گفت: آریزونا به دست آوردن شهرت به عنوان یک محل که در آن بالا معماران و طراحان می خواهید به می آیند و کار می کنند.

“ما در حال قرار دادن با هم نشان می دهد که در حال رفتن به ترک اینجا و به طور مستقیم آف-برادوی” Daniels گفت. “ما در حال قرار دادن با هم نشان می دهد که در حال رفتن به ترک اینجا و تور پس از آن. آریزونا است که واقعا یک انکوباتور که در آن کار فوق العاده است که اتفاق می افتد.”

رسیدن به خبرنگار در weldon.johnson@arizonarepublic.com. یا او را دنبال کنید در توییتر @weldonjohnson.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر