آریزونا و تگزاس شهرستانهای سفارش کیسه های اضافی بدن یخچال کامیون به عنوان COVID-19 مرگ و میر افزایش

برخی از آریزونا و تگزاس استان ها دستور داده اند اضافی یخچال کامیون ها و کیسه های بدن پس از یک افزایش در COVID-19 مرگ و میر در این کشورها با توجه به اخبار محلی گزارش.

هر دو کشور در ادامه به آمار جدید عفونت پرونده این هفته است. تگزاس مواجه است به طور متوسط 93 مرگ و میر در هر روز تا 20 هر روز از یک ماه پیش در حالی که آریزونا گزارش 3,910 موارد جدید و 91 بیشتر شناخته شده مرگ و میر به عنوان هواکش در استفاده از آمار یک رکورد جدید.

تگزاس بخش اورژانس سخنگوی ست کریستنسن CNBC گفت که این سردخانه کامیون نیست و در عین حال نیاز, اما دولت می خواست “که در بالای این و آماده در مورد ما نیاز دارند.”

ژن آلن رئیس تگزاس تشییع جنازه مدیران انجمن نیز گفت: اخبار خروجی است که برخی از مدیران مراسم تشییع جنازه را گزارش کرده اند که در ظرفیت.

“مدیران صحبت کردم در هفته گذشته در ظرفیت و یا بیش از ظرفیت این دلیل آنها را در تریلر” او گفت:.

در آریزونا, ماسک صورت هنوز هم موظف هر چند برخی از مقامات ترغیب ساکنان به آنها را می پوشند به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus. تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت هفته گذشته با صدور ایالت سفارش الزامی به استفاده از ماسک صورت.

“من می دانم که بسیاری از شما با همه نا امید هستند — بنابراین هستم. من می دانم که بسیاری از شما نمی خواهم ماسک مورد نیاز — من نمی یا” ابوت گفت: در یک پیام ویدئویی در مجازی وزارت امور خارجه جمهوری خواه کنوانسیون. “آخرین چیزی که هر یک از ما می خواهید به قفل تگزاس بازگشت دوباره. ما باید تمام است که ما می توانیم برای جلوگیری از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de