بیش از 100 آریزونا معلمان به دولت بازگشت کنگره روز دوشنبه به تجمع برای آموزش و پرورش مالیاتی اندازه گیری حمل علائم و پوشیدن رنگ قرمز روشن, تی شرت, رنگ, نماد #RedForEd جنبش است.

یک ساعت تجمع آرام بود امر در مقایسه با سال 2018 را هفته اعتصاب آورده که ده ها هزار نفر از معلمان از کلاس های درس خود را در اعتراض به دستمزد راکد و کم درس بودجه.

این مربیان در روز دوشنبه آمد برای حمایت از سرمایه گذاری در آموزش و پرورش, یک پیشنهاد رای گیری که افزایش نزدیک به 1 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش توسط مالیات دولت را ثروتمندترین ساکنان.

این تجمع نمی تداخل با کلاس های مدارس بسته شد دوشنبه برای رئیس جمهور روز. سرمایه گذاری در اد دهندگان مشخص کنگره با بیش از 1800 قرمز و سفید نشانه هر مفهوم یک پر نشده معلم موقعیت در دولت است.

آریزونا دادگاه عالی زدم تکرار برای اولین بار ابتکار عمل کردن 2018 رای گیری فقط چند ماه قبل از انتخابات ترغیب اعتراض از معلمان که ماه را صرف جمع آوری امضا.

این زمان در اطراف, حامیان باید جمع آوری حداقل 237,645 امضا از رای دهندگان واجد شرایط برای ماه نوامبر انتخابات. در روز دوشنبه, آموزش و پرورش, رهبران خواست معلمان برای گرفتن علائم و لوازم برای شروع به جمع آوری امضا در اوقات فراغت خود.

کلی, Trujillo, یک معلم مهد کودک در تمپه گفت: پول اضافی فرستاده شده به مدارس توسط قانونگذاران ایالتی برای معلم حقوق پس از سال 2018 به اعتصاب کمک کرده بود اما با افزایش نمی, همه حقوق و دستمزد. به این دلیل که دولت با استفاده از محدود تعریف یک معلم خاص کارکنان پشتیبانی برای مثال شامل نمی شد در محاسبات برای بالا می برد.

بسیاری از مناطق از جمله او با استفاده از پول برای همه, پخش, آن را بیشتر نازک.

Trujillo گفت: او را چک کرده است و نه رشد به اندازه کافی به او اجازه دهد به آزادی مالی او می خواهد.

“من به زندگی با یک هم اتاقی,” او گفت:. “من شده است به آموزش برای 15 سال, و من دوست دارم که قادر به خرید یک خانه و زندگی خودم.”

مالیات بر درآمد در ایالت ثروتمندترین

این امر به ایجاد یک 3.5 درصد مالیات اضافه بها برای افراد مجرد بیش از 250.000 دلار یا ازدواج ساخت بیش از $500,000.

فعلی نرخ مالیات بر درآمد در ایالت آریزونا برای کسی ساخت $159,001 یا بیشتر است 4.5%. آریزونا میانگین نرخ مالیات بر درآمد است که یکی از پایین ترین در کشور است.

پول را به زیر با توجه به سرمایه گذاری در آموزش و پرورش:

  • 50 درصد را به K-12 مدرسه و کلاس درس حمایت از حقوق کارکنان.
  • 25 درصد خواهد رفتن به مدارس برای دانش آموز, حمایت از خدمات کارکنان.
  • 10 درصد را به نظارت و حفظ و نگهداری برنامه ها در سطح مدرسه برای نگه داشتن معلمان از خروج از دولت است.
  • 12 درصد را به حرفه ای و فنی برنامه های آموزش و پرورش.
  • 3 درصد را به آریزونا معلمان آکادمی ابتکار به بنیادی آریزونا کمبود معلم توسط waiving کالج شهریه و هزینه های برای معلمان آینده که موافق به کار در آریزونا مدارس.

اخیر بودجه آموزش و پرورش سرمایه گذاری

رژیم صهیونیستی. mlb نورد از یک طرح به افزایش حقوق معلم 20 درصد تا سال 2020. تا کنون مجلس فرستاده است به اندازه کافی پول برای 15 درصد افزایش — آخرین 5 ٪ است که انتظار می رود در آینده بودجه.

این #20by2020 معلم را بالا می برد در تمام هزینه خواهد شد دولت $644 میلیون, در مقایسه با اضافی نزدیک به 500 میلیون دلار سرمایه گذاری در اد بالا می برد برای معلم و حمایت از حقوق کارکنان.

Ducey نیز افزایش بودجه آموزش و پرورش در مناطق دیگر اما مربیان باید گفت که آن را هنوز هم به اندازه کافی برای بازگرداندن تمام کاهش ساخته شده در طول رکود اقتصادی ،

رسیدن به خبرنگار در Lily.Altavena@ArizonaRepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im