سه نفر از چهار آریزونا معلمان سفید هستند. نیمی از تمام آریزونا دانش آموزان نیست.

داده ها از آریزونا وزارت آموزش و پرورش نشان می دهد که قریب به اتفاق نژادی تقسیم بین دولت K-12, عمومی منطقه و منشور مدرسه و دانش آموزان و معلمان با توجه به تجزیه و تحلیل توسط Arizona Republic.

  • در حالی که 15 درصد از آریزونا معلمان اسپانیایی, 46 درصد از آریزونا دانش آموزان اسپانیایی هستند.
  • در حالی که 2 درصد از آریزونا معلمان بومی آمریکا 4 درصد از دانشجویان بومی است.
  • در حالی که 4 درصد از معلمان, سیاه, 5 درصد از دانش آموزان سیاه و سفید هستند.
  • در حالی که 75 درصد از معلمان سفید 38 درصد از دانش آموزان سفید هستند.

شماره موضوع کارشناسان می گویند به دلیل متنوع معلم استخر می تواند اثر عمیقی در دانش آموزان است. در حال حاضر دانش آموزان از رنگ های تحصیلات تکمیلی در نرخ پایین تر از دانش آموزان سفید در آریزونا.

“اگر ما می خواهیم برای بهبود نتایج برای همه دانش آموزان ما متنوع آموزش نیروی است که قطعا مورد نیاز” اریکا ماکسول, دیپلم, سرپرست سهام تنوع و شمول در آریزونا وزارت آموزش و پرورش گفت.

تحقیقات منتشر شده توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی نشان می دهد که معلمان از رنگ ممکن است آنقدر تاثیر گذار برای دانش آموزان از رنگ است که معلم ممکن است تحت تاثیر اینکه یک دانش آموز ثبت نام در دانشگاه.

فرانسیسکا لوپز, دانشیار دین در دانشگاه آریزونا آموزش دانشکده گفت: این مهم برای دانش آموزان برای دیدن بخش هایی از هویت خود را منعکس شده در مردم در مقابل کلاس درس.

هنگامی که آنها یک معلم از رنگ “دانش آموزان از رنگ انجام بهتر در سراسر هیئت مدیره در تمام مناطق محتوای چون آن اطلاع هویت خود را,” او گفت:.

آریزونا آموزش و پرورش رهبران می خواهید به کشت متنوع تر از معلمان از طریق محلی, معلم, استخدام برنامه اما آریزونا مدارس هنوز مبارزه در جذب و حفظ مربیان در سراسر هیئت مدیره. برخی در حال حاضر گواهی معلمان از رنگ را تغییر مشاغل, پیدا کردن آنها می توانید پول بیشتری را در جاهای دیگر.

و یک نیروی کار متنوع است که فقط یک تکه از پازل آموزش و پرورش رهبران می گویند: افشای دانشجویان به ادبیات توسط نویسندگان از رنگ و حتی بازنگری چگونه وقایع تاریخی مانند برده داری در حال تدریس هستند نیز حیاتی برای اطمینان از ورود به مطالعه در میان تمام دانش آموزان است.

خودتان ببینید:جستجو برای مدرسه خود را 2019 نامه نمرات

قرار گرفتن در معرض دیدگاه های مختلف

ماکسول یک معلم سابق مدرسه مدیر و در حال حاضر اولین سرپرست عدالت در دولت نیز یک پدر و مادر است. او متوجه شد پسر او هرگز تا به حال یک معلم از رنگ در مدرسه بالا است.

یک مدرسه با متنوع معلمان به دانش آموزان “یک تجربه متفاوت,” او گفت:.

“این کمک می کند تا شکستن کلیشه,” او گفت:. “این می تواند کمک به حداقل رساندن برخی از این اختلافات که ما می بینیم آکادمیک.”

پژوهشگران دانشگاه متوجه شد که دانش آموزان سیاه پوست با بالا نمرات آزمون های استاندارد کمتر احتمال دارد به آن اشاره شود, مدرسه استعداد برنامه های. اما تحقیقات نشان داده, سیاه معلمان بودند به احتمال زیاد به مراجعه دانش آموزان سیاه پوست به استعداد برنامه های.

در حال رشد در ایلینوی Kyle Nunn تقریبا به طور انحصاری به حال سیاه و سفید معلمان از طریق مدرسه. اما فرزندان او تا به حال یک تجربه متفاوت در آریزونا, او گفت:.

Nunn یک مدرسه رفتاری متخصص در ققنوس گفت: دختر او یک بار به خانه آمد نا امید که یک درس در تاریخ سیاه صرفا متمرکز بر مارتین لوتر کینگ جونیور

“ما چنین فرهنگ غنی,” او گفت:. “اما دکتر شاه تقریبا تا چه حد از آنچه که در حال تدریس در مدارس ما.”

جان Prothro یک چندلر معلم تاریخ در 35 سال تدریس به تازگی chaperoned یک تور تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها را برای یک گروه از دانش آموزان است.

“من واقعا دمیده, دور,” او گفت:. “من واقعا هیجان زده بود برای دیدن بسیاری از آریزونا بچه ها در آن تجربه از آنجا که این چیزی است که ما لازم نیست که در اینجا. همه از متولیان به اساتید به مدیران مدرسه همه آمریکایی های آفریقایی تبار. این چیزی است که دانش آموزان نمی بینم در اینجا در آریزونا است.”

اثرات: دانش آموزان سیاه پوست به حالت تعلیق در بالاترین نرخ از آریزونا مدارس داده ها را نشان می دهد

مداوم کمبود معلم

Prothro لوپز و Nunn تمام کرد و با اشاره به دولت گسترده تر مبارزه در جذب و حفظ معلمان به عنوان بخشی از دلیل که چرا آریزونا ندارد معلمان بیشتر از رنگ.

“ما پرداخت نمی کند خیلی خوب است. ما اندازه کلاس ها” لوپز گفت. “فقط وجود دارد بسیاری از عوامل هستند که رانندگی کردن معلمان است.”

داده های جمع آوری شده توسط Arizona وزارت آموزش و پرورش و تقویم اقتصادی منطقه در سال است. چند مناطق و مدارس شرکت نمی کنند با توجه به Richie تیلور یک سخنگوی آژانس.

بیش از یک دوجین مدارس و مدارس گزارش داشتن فقط یکی از رنگ با توجه به داده ها.

مناطق متنوع در درصد از معلمان از رنگ — ققنوس اتحادیه دبیرستان منطقه گزارش شده است که نزدیک به نیمی از آن معلمان هستند و نه سفید. گوزن دره متحد در شمال دره گزارش شده است که 9 درصد از آن معلمان هستند و معلمان از رنگ.

منشور مدارس به طور گسترده ای متنوع و بیش از حد ميانه از 20 درصد معلمان از رنگ. آریزونا مدرسه هنر برای مثال گزارش شده حدود 25 درصد معلمان از رنگ. افق جامعه مرکز آموزش مجازی در Ahwatukee گزارش 6 درصد معلمان از رنگ.

ملی و منطقه ای شماره همان داستان.

یک موسسه بروکینگز تجزیه و تحلیل نشان داد که کشورهای غربی از جمله آریزونا عقب بقیه کشور در جذب و حفظ مربیان از رنگ.

دیانا Quintero, یکی از نویسندگان گفت: جمهوری اسلامی که معلمان در سراسر کشور نیز تفکیک بیشتر از دانش آموزان است. معلمان از رنگ هستند احتمال بیشتری برای استخدام در یک کم درآمد منطقه مدرسه محققان دریافتند.

“در مناطق روستایی هستند که در آن دانش آموزان از رنگ آنها ممکن است دیدن یک معلم از رنگ همیشه” او گفت:.

بسیاری از مناطق روستایی ایالت آریزونا مناطق گزارش نشده هر غیر سفید معلمان از جمله مایر متحد هبر-Overgaard و خاکستر نهر. کم درآمد منطقه را نشان می دهد بالاتر نسبت معلمان از رنگ. روزولت مدرسه ابتدایی منطقه, به عنوان مثال گزارش شده نزدیک به 60 درصد از آن آموزش نیروی غیر سفید.

استخدام معلمان آینده

حدود 32 درصد از دانشگاه آریزونا دانش آموزان ثبت نام شده در کالج آموزش و پرورش اسپانیایی هستند 5% سیاه 3 درصد بومی آمریکایی و 48% سفید, با توجه به داده ها از کالج.

لوپز گفت: این دانشکده فلسفه “خود را رشد.” که به معنی پیدا کردن آینده نگر معلمان در جامعه نیاز به آنها.

UA همکاری با Sunnyside واحد مدرسه در منطقه جنوب آریزونا برای شناسایی افراد مشغول به کار در منطقه مانند آموزشی دستیاران — و یا دیگر اعضای جامعه با کاردانی درجه علاقه مند به آموزش.

شهریه کامل پوشش داده شده است از طریق بخشایش وام و کمک هزینه تحصیلی. کلاس های برگزار شده در Sunnyside. در پایان ماه 17 برنامه فارغ التحصیلان کسب درآمد در رشته آموزش و پرورش ابتدایی.

نزدیک به 90 درصد از Sunnyside آموزان اسپانیایی هستند و 46 درصد از Sunnyside معلمان اسپانیایی است که یک درصد بالاتر از آن از بسیاری از مناطق در دولت است.

“اگر ما می خواهیم معلمان به منعکس کننده دانش آموزان آنها آموزش, سپس آنها باید از این جوامع است که آنها در حال آموزش” لوپز گفت. “و بنابراین برای انجام این کار شما کاهش موانع از نظر دسترسی و هزینه است.”

در دانشگاه ایالتی آریزونا 53 درصد از در پردیس دانش آموزان از معلم, دبستان برنامه سفید هستند در حالی که 32 درصد اسپانیایی هستند و 3 درصد سیاه و سفید هستند به گفته سخنگوی پل Gediman.

اما استخدام می رود دست در دست با احتباس ماکسول گفت.

“اگر ما استخدام و اقامت آنها را برای دو یا سه سال شما می دانید ما هنوز هم در همان محل به دلیل پس ما لازم نیست که معلمان از رنگ در کلاس درس,” او گفت:.

وزارت آموزش و پرورش استخدام مدیر استخدام و حفظ و نگهداری به بازی نقش مهمی را در حفظ دولت با معلمان.

دولت معلم, اتحادیه اروپا در تلاش برای افزایش دستمزد به نگه داشتن مربیان از فرار این حرفه پیشنهاد کرده است مالیات دولت بالاترین بگیر. این سازمان امیدوار است به جای این پیشنهاد در ماه نوامبر رای گیری برای رای دهندگان برای تصمیم گیری است.

رسیدن به خبرنگار در Lily.Altavena@ArizonaRepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im