آریزونا شیرین پاداش برای کارکنان دولت با 25% به عنوان اقتصاد رونق گرفت

آریزونا دولت سازمان با رشد بودجه در میان یک اقتصاد پررونق توزیع $21.5 میلیون دلار پاداش در سال گذشته با متوسط پرداخت افزایش بیش از 25% از دو سال قبل در سوابق به دست آمده توسط Arizona Republic نشان می دهد.

پرداخت که به طور متوسط $1,350 در بازه زمانی از چند صد دلار به $57,438 که رفت به یک بخش از اصلاحات کارمند که به کار گرفته شده در حساب های دولت را زندانی, زندان, کار برنامه.

حداقل 15,992 دولت کارگران حدود 43 درصد از دولت نیروی کار دریافت یک جایزه در سال 2019 با توجه به سوابق به دست آمده از طریق وزارت امور خارجه سوابق قانون نشان می دهد. پاداش تحت پوشش مالی دو سال است که به معنی یک کارمند ممکن است دریافت بیش از یک جایزه در طول سال تقویم.

جستجو در پاداش: ببینید که چه در سال گذشته در آریزونا دولت

سازمان های دولتی می توانند با استفاده از انواع انگیزه بودجه برای افزایش غرامت کارمند در تلاش برای رقابت با بخش خصوصی است.

متوسط پایه پرداخت برای یک دولت کارگر آخرین سال مالی $بود 47,988 یک 3.1 درصد افزایش از قبل از سال مالی. در ضمن بخش خصوصی دستمزد افزایش 2.6% در همان دوره با متوسط بخش خصوصی دستمزد افزایش به $54,330 با توجه به پرونده های وارد شده توسط دانشگاه آریزونا تایوان کالج مدیریت.

سال گذشته بودجه دولت رشد 10%.

در حالی که کارمندان دولت اغلب کسب کمتر از همتایان خود در بخش خصوصی آنها به طور معمول بهتر بهداشت و درمان-مراقبت از منافع و اکثر اعضای ایالتی آریزونا بازنشستگی سیستم فراهم می کند که تضمین طول عمر مزایای بازنشستگی.

در اینجا نگاهی به برخی از پرداخت پاداش به کارکنان دولت در سال گذشته:

دادستانی کل

دادستان کل علامت Brnovich بود در میان بیشتر سخاوتمندانه در توزیع پاداش توزیع 2 میلیون دلار به 719, کارکنان, و یا حدود 67 درصد از کارکنان خود را. از 25 بزرگترین مبتنی بر شایستگی جایزه در سراسر کشور همه اما سه رفت و به کارکنان که کار را برای Brnovich یک جمهوری خواه است. جوایز در محدوده 7500 دلار به $9,600.

“ما از دولت بزرگترین و تاثیرگذار ترین شرکت حقوقی. ما نمی توانیم در رقابت با دستمزد در بخش خصوصی و در بسیاری از موارد با حقوق ارائه شده در سازمان های دیگر از جمله شهرستان دادستان دفاتر” گفت: رایان اندرسون سخنگوی دفتر دادستان کل است. “جبران مشوق ها مانند شایستگی مبتنی بر پرداخت مشوق ها باید ما را قادر به جذب ترویج و حفظ استعدادهای برتر به خصوص زمانی که رقابت سازمان می تواند پیشنهاد دستمزد بالاتر و مشوق هایی مانند وام دانشجویی بخشش.”

آریزونا دولت بازنشستگی سیستم

در ایالتی آریزونا بازنشستگی سیستم که اداره بازنشستگی برای معلمان و کارکنان دولت مدیر پل Matson دریافت $47,500 پاداش و حداقل پنج دیگران پاداش دریافت از 20 ، 000 دلار یا بیشتر.

بزرگترین رفت و به رئیس سرمایه گذاری افسر کارل Polen که دریافت $50,355. Matson داده شد احتباس جایزه به عنوان بخشی از قرارداد خود را در حالی که دیگران اهدا شد برای بیش از اهداف خاص و یا برای حفظ بالا انجام کارمندان گفت: ASRS سخنگوی دیوید Cannella.

آریزونا در مجلس نمایندگان

آریزونا در مجلس نمایندگان به پاداش به 42 کارکنان با سینتیا آراگون, رئیس ستاد به آمریکا دریافت بزرگترین — $15,000. آراگون گفت: او پاداش در نظر گرفته شده است دستمزد خود را جمهوری خواه آمریکا, مایکل شکارچی باعث می شود در حدود $30,000 بیشتر در سالانه پایه پرداخت. او همچنین اشاره کرد که وظایف خود را گسترش به عنوان دموکرات ها برنده کرسی های بیشتری را در خانه.

اندرو وایلدر سخنگوی مجلس زنگ زده قهقهه جمهوری گفت: بیشتر از پول اضافی را به خود اختصاص داده جمهوریخواه کارکنان حق الزحمه برای جبران مسئولیت های اضافی.

نه دولت سنا و نه رژیم صهیونیستی. mlb را به پاداش به کارکنان.

آریزونا حقوق و دستمزد جستجو: ببینید چه کارگران از بیش از 20 سازمان های ساخته شده

سازمان های دولتی

در میان سازمان های دولتی, وزارت امنیت اقتصادی فراهم می کند که مواد غذایی کمک بیمه بیکاری و خدمات کودک به حداقل چهار پاداش به کارکنان در بیش از $7,200. در ضمن آریزونا مراقبت های بهداشتی هزینه سیستم مهار آریزونا مدیکید آژانس توزیع جوایز به 266 کارکنان اعم از $1000 به $2,250 هر.

یک نکته در تحقیقی داستان ؟ رسیدن به خبرنگار در craig.harris@arizonarepublic.com یا 602-444-8478 و یا در توییتر @charrisazrep.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید