آریزونا دیوان عالی کشور تایید حکم اعدام برای جان آلن بود که به جرم قتل 10 ساله Ame معامله پس از او و همسرش, Sammantha آلن — که مقابله پسر عموی — مجبور معامله به یک جعبه و padlocked درب خروج او را خفه در سال 2011.

جان آلن بودند و هر دو محکوم به قتل عمد و سوء استفاده از کودکان اتهامات در سال 2017.

Ame مادر بزرگ, جودیت ایران بود به جرم کودک آزاری و خدمت به 10 سال حبس. Ame عمه و قیم قانونی سینتیا Stoltzman است که خدمت 24 سال برای سوء استفاده از کودکان در حالی که Ame پدر دیوید معامله است خدمت 14 سال برای سوء استفاده از کودکان.

تصمیم دادگاه در روز سه شنبه می آید دو سال و نیم پس از آلن بود که محکوم به اعدام با تزریق مواد کشنده و به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری. Sammantha آلن نیز محکوم به مرگ در ماه اوت سال 2017.

“یازده منصفه یافت که آلن کشته (Ame معامله) و یازده منصفه یافت که آلن بود یکی از شرکت کنندگان اصلی در ارتکاب سوء استفاده از کودکان است که منجر به (Ame معامله) مرگ و عمل با بی پروا و بی تفاوتی نسبت به زندگی خود” اسناد دادگاه دولت است.

اسناد دادگاه می گویند آلن و دیگر اعضای خانواده در خانه اغلب استفاده می شود سخت مجازات در Ame معامله برای تخلفات جزئی.

اسناد می گویند که شب آنها قفل شده است و معامله در یک جعبه پلاستیکی جان و Sammantha آلن او را مجبور به چهره یک دیوار و نگه داشتن سلاح های خود را افزایش در حالی که اوج او سر انجام جک پریدن اجرا در اطراف حیاط و باقی می ماند در یک “backbend موقعیت” با او سر و پاها را روی زمین به مدت سه ساعت قبل از جان آلن قفل شده خود را در جعبه بود که 21 اینچ کوتاه تر از ارتفاع خود را در حالی که Sammantha آلن ایستاده بود.

این مجازات ها برای مقابله اتهام سرقت یک بستنی چوبی.

اسناد دادگاه می گویند که هیئت منصفه در بر داشت آلن واجد شرایط برای مجازات اعدام با توجه به عوامل تشدید:

  • آلن قبلا شده بود به اتهام یک جرم جدی است.
  • قتل بود به خصوص بی رحمانه است.
  • آلن یک فرد بالغ به قتل یک کودک با سن کمتر از 15.

داده می شود این عوامل داوران به اتفاق آرا تصمیم گرفت که آلن باید مجازات مرگ وجود او را شفاعت از گناه و درخواست های زندگی در زندان است.

اگر چه دادگاه تایید حکم اعدام او تصمیم نیز خالی آلن جملات در توطئه برای ارتکاب سوء استفاده عمدی کودک آزاری و بی پروا کودک آزاری و بازگردانده شدند آنها را به محاکمه در دادگاه برای resentencing.

رسیدن به خبرنگار پری Vandell در 602-444-2474 یا perry.vandell@gannett.com. او را دنبال کنید در توییتر @PerryVandell.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im