آریزونا دیوان عالی کشور می گوید: ققنوس شهرستان کارکنان باید متوقف شود ‘بازنشستگی خونتان’

ققنوس کارکنان نمی تواند استفاده از مرخصی استفاده نشده و بیمار روز به سنبله حقوق بازنشستگی خود را از آریزونا دیوان عالی کشور حکم دو اتفاق آراء نظرات در روز جمعه.

دادگاه عالی تصمیم گیری پایان هشت سال دشمنی بین این شهر و آن کارگری که ریشه از این شهر تلاش برای سرکوب افزایش هزینه های بازنشستگی.

ققنوس اجازه می دهد تا برخی از کارمندان خود را به نگه داشتن به مرخصی استفاده نشده و روز بیمار و پول نقد آنها را زمانی که آنها بازنشسته شوند.

از 1996-2012 شهرستان کارکنان مجاز به استفاده از این گاهی اوقات عظیم توده-پرداخت مبلغ به عنوان بخشی از حقوق و دستمزد خود را در هنگام محاسبه حقوق بازنشستگی خود را.

مقدار سالانه یک کارمند بازنشسته دریافت خود را از طریق حقوق بازنشستگی تعیین می شود بالاترین غرامت دریافت کرد در حالی که شاغل بنابراین اضافه کردن توده مبالغ مصنوعی افزایش یا “spiked,” حقوق بازنشستگی خود را.

این شهر متوقف شد اجازه می دهد کارکنان به این توده مبالغ در سال 2012 که بسیاری از کارکنان و اتحادیه های کارگری استدلال ناعادلانه بود.

پس از هشت سال و چند دعاوی آریزونا دیوان عالی کشور مخالفت کرد.

چه بازنشستگی خونتان?

بازنشستگی خونتان شد تمرین مشترک برای ققنوس کارکنان به همین دلیل است که بسیاری از شورش زمانی که شهر تغییر سیاست خود را.

تاثیر مالی از بازنشستگی خونتان تا حد زیادی متفاوت بسته به یک کارمند حقوق و دستمزد. اما برای کارکنان ساخته شده است که شش چهره این پرداخت و مربوط به بازنشستگی و مزایای قابل توجهی بودند.

برای مثال هنگامی که سابق شهرستان مدیر David Cavazos بازنشسته در سال 2013 او نقد در بیمار و تعطیلات ترک و دیگر قدرت پردازش به افزایش سالانه خود بازنشستگی را بررسی کنید در حدود $88,000 به $234,536.

در یک نگاه: 30 بازنشسته ققنوس کارکنان با بزرگترین پانسیون

با توجه به دادگاه نظرات متوسط پرداخت از سال 2009 تا سال 2010 فقط برای مرخصی استعلاجی بود $9,923 و برای تعطیلات برخی از کارکنان نقد شوند تا 450 مرخصی استفاده نشده به مرخصی ساعت.

تعطیلات و مرخصی استعلاجی انبار قبل از سال 2012 زمانی که ققنوس آن تغییر سیاست در حقوق بازنشستگی خونتان هنوز هم می تواند استفاده شود در محاسبه یک کارمند حقوق بازنشستگی.

پس از رکود اقتصادی بزرگ ققنوس مواجه بالونی بازنشستگی بدهی که مجبور به شهر نگاه اصلاحات به شهر بازنشستگی سیستم.

پایان تمرین بازنشستگی خونتان یکی از آن اصلاحات است و انتظار می رود برای نجات شهرستان را یک مقدار قابل توجهی از پول در حال حرکت رو به جلو است.

دیوان عالی کشور معکوس پایین تر تصمیم دادگاه

کارمند-رهبران اتحادیه را به مخالفت با بازنشستگی-خونتان تغییرات پس از آنها ساخته شده بودند گفت: آنها ناعادلانه حذف مزایای بازنشستگی برای کارکنان که کار کرده ام سال با این درک است که آنها می تواند به افزایش حقوق بازنشستگی خود را.

ققنوس استدلال در دادگاه پرونده دارد که هیچ الزام قانونی یا آئین نامه در این شهر به طور کلی-بازنشستگی کارکنان سیستم که حکم گنجاندن استفاده نشده بیمار در زمان بازنشستگی-سود محاسبات.

به جای آن می گوید: مدیریت شهرستان در ماه جولای سال 1996 به طور داوطلبانه تصمیم به اجازه تمرین و می توانید آن را تغییر دهید در خواهد شد.

Maricopa شهرستان برتر قاضی دادگاه حکم به نفع کارکنان در سال 2015 گفت: ققنوس ندارد اختیارات قانونی به طور یک جانبه تغییر فرمول آن برای تعیین کلی بازنشستگی کارمندان پرداخت.

غیر معمول مالی روش: چوب پرچم قرار دادن ساختمان های شهر به عنوان وثیقه

اما آریزونا دادگاه تجدید نظر معکوس که تصمیم و گفت این شهر را با اقتدار به توقف بازنشستگی خونتان.

در دو جداگانه اما مشابه نظرات نوشته شده توسط معاون رئیس دادگستری ان اسکات Timmer های آریزونا دیوان عالی کشور به اتفاق آرا توافق کردند که این شهر به سمت راست به پایان بازنشستگی خونتان.

با توجه به نظر هر خسارت است که “پرداخت سالانه و یا در فواصل منظم” نباید مورد استفاده قرار گیرد برای محاسبه بازنشستگی کارکنان.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im