آریزونا دیوان عالی کشور قاضی اعطا کرده آریزونا Board of Regents نزدیک به 1 میلیون دلار در هزینه های قانونی پرداخت می شود آریزونا دادستان کل پس از اخراج از طرح دعوی در دادگاه.

در طرح دعوی در دادگاه که اخراج شد در نوامبر سال 2019 آریزونا دادستان کل علامت Brnovich استدلال کرد که یک معامله توسط دانشگاه ایالتی آریزونا به همراه یک Omni هتل بر روی زمین متعلق به آریزونا Board of Regents غیر قانونی.

Brnovich اصل ظ کت و شلوار در ماه ژانویه گفت: ASU شد نادرست اجازه می دهد کسب و کار خصوصی خود را به استفاده از مالیات معاف زمین. در ماه آوریل او اصلاح شکایت خود را به اضافه کردن یک اتهام که طرح نقض آریزونا قانون اساسی را هدیه بند چون هتل خواهد پرداخت و زیر ارزش بازار برای سایت.

در ماه جولای آریزونا مالیات قاضی دادگاه کریستوفر Whitten اخراج بسیاری از Brnovich ادعا می کند اما اجازه قانون اساسی استدلال به جلو حرکت کند.

در ماه نوامبر Whitten حکم داد که طرح دعوی در دادگاه کاهش یافت و در خارج از اساسنامه محدودیت ها بود که یک سال.

ABOR به دنبال پول برای پوشش وکلای’ هزینه ها و هزینه های در ماه دسامبر و Brnovich استدلال کرد که وکلای’ نرخ ساعات روز: بیش از حد بود و این تعداد ساعت صورتحساب بودند بیش از حد بالا برای دوره کوتاه از زمان.

روز چهارشنبه قاضی برکنار هر دو استدلال.

“مهارت و تجربه و زمینه دفاع وکلا در این مورد بود به مراتب بالاتر از حد متوسط” Whitten گفت: با توجه به اسناد دادگاه.

“این یک حداکثر سرعت دویدن یک ماراتن. مانند آن است که جای تعجب نیست که تعداد زیادی از ساعت صورتحساب در یک زمان کوتاه و با یک تیم بزرگ از وکلای” او می گوید بعد از آن در سند است.

هتل میله میله برای دانشگاه درایو و آسیاب خیابان یک مکان نخست در تمپه. آن خواهد بود که این دانشگاه را برای اولین بار در پردیس هتل. برنامه های تماس برای 330 اتاق هتل و یک از 30000 فوت مربع مرکز همایش های ساخته شده در زمین های متعلق به رجنت.

جمهوری خبرنگار راشل Leingang کمک به این داستان. رسیدن به خبرنگار در James.Carr@arizonarepublic.com و یا در توییتر @JamestheCarr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im