رژیم صهیونیستی. mlb و سرپرست آموزش عمومی کتی هافمن به دنبال نقاط داغ برای دانش آموزان در مناطق روستایی ایالت آریزونا که نیاز به اتصال به اینترنت.

در یک ویدیو ارسال شده در چهارشنبه, Ducey و هافمن گفت آریزونا گروه دولت واقع شده 200 نقاط داغ برای توزیع به دانش آموزان روستایی در سراسر کشور.

“ما می خواهیم هر دانش آموز برای دسترسی به تعامل با آموزش مواد در حالی که مدارس تعطیل هستند,” Ducey در بیانیه ای گفت.

اما آریزونا وزارت آموزش و پرورش هنوز هم نیاز بیشتر برای دانش آموزان است.

آریزونا وزارت آموزش و پرورش در حال کار برای مطابقت با نقاط داغ با دانش آموزان نیاز دارند. سازمان با مازاد نقاط داغ می توانید پیدا کردن اطلاعات در مورد چگونه به کمک در آریزونا تجارت به وب سایت سازمان.

خانواده های نیازمند از نقاط داغ باید رسیدن به مدرسه خود مورگان کیر, سخنگوی آریزونا وزارت آموزش و پرورش گفت.

مدارس تعطیل هستند از طریق پایان سال تحصیلی و بسته شده اند و نزدیک به یک ماه است. در آن زمان مناطق و منشور را ابداع, آموزش از راه دور برنامه های بسیاری که نیاز به دسترسی به اینترنت و یک لپ تاپ و یا قرص خود را.

مدیران مدرسه متوجه نیست هر دانش آموز دسترسی به هر دو از این ابزار.

روستایی شهرستانهای باید به مراتب کمتر از دسترسی به اینترنت با سرعت بالا در آریزونا از دولت پرجمعیت ترین شهرستان Maricopa. نزدیک به 60 درصد از خانه ها در Maricopa شهرستان باید اینترنت با سرعت بالا قادر به ویدئو کنفرانس با توجه به تحقیقات توسط مایکروسافت است. در روستایی Cochise County حدود 25 درصد از خانه ها دارای اینترنت با سرعت بالا.

دانش آموزان نیاز 100,000+ لپ تاپ

بیشتر ققنوس مجلسی بنیاد نیز در حال اجرا یک لپ تاپ درایو آریزونا برای دانشجویان که نیاز به حدود 100,000 لپ تاپ با توجه به ،

هر کسی که با فوق العاده لپ تاپ می تواند رها کردن آن را در یک دیتا پزشکان فروشگاه. سازمان پاک خواهد شد تمام اطلاعات را از دستگاه هارد دیسک قبل از آن را تبدیل به یک دانش آموز.

آریزونا دانشجویان بازیافت استفاده می شود فن آوری, یک سازمان غیر انتفاعی است که در درایو.

غیر انتفاعی است در حدود 22 سال گفت: تام Mehlert سازمان, مدیر اجرایی. نیاز به کامپیوتر شروع به پریدن کرد فوق العاده از مدارس بسته شد, او گفت:.

Mehlert گفت: برای سال او را تشویق مدارس به اتخاذ فن آوری بیشتر.

“فشار است و واقعا از آمدن به پرتاب در حال حاضر,” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در Lily.Altavena@ArizonaRepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im