آریزونا دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه شروع به تست جدید کروناویروس در خانه دوشنبه معنی دولت می تواند روند آن را نمونه رفتن به جلو در مقابل با تکیه بر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

دولت در بخش بهداشت و درمان مدیر دکتر کارا مسیح گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر دوشنبه که آزمایشگاه می روند تا 450 نمونه یک روز در صورت نیاز با هم و یا روز بعد برگرد.

مسیح نمی تواند ارائه دقیق تعداد تست کیت دولت تا به حال در دست نیست اما گفته آریزونا بود و پر خود را تامین شنبه و پیش بینی نیست کمبود.

مقامات دولتی گفته اند محلی تست اجازه خواهد داد که کارشناسان با سرعت بیشتری تصمیم گیری در مورد پیشگیری و کنترل است. تا کنون آریزونا تا به حال تنها یک مورد مثبت از بیماری تنفسی, همچنین شناخته شده به عنوان COVID-19. که فرد تا به حال سفر به ووهان, چین, که در آن ویروس سرچشمه گرفته و پس از بهبود.

آریزونا آزمایش قرار گرفته است و 25 نفر دیگر به این ویروس به تاریخ با 24 نفر تست منفی مسیح گفت. آخرین فرد نتایج در انتظار بودند که از دوشنبه بعد از ظهر.

“در حال حاضر وجود دارد چند مورد از COVID-19 در ایالات متحده در افراد بدون یک سفر سابقه به یک منطقه آسیب دیده بنابراین ما می دانیم این بیماری در حال گسترش است و ما می توانیم انتظار می رود موارد اضافی در آریزونا” مسیح گفت.

اما او اطمینان داد که “این نمونه در بیماری نظارت” به خصوص که مقامات گسترش معیارهای خود را برای تست.

“بسیاری از من رهبری تیم از جمله خودم بودند در گروه خدمات بهداشتی و درمانی برگزار شد و نقش کلیدی در دولت 2009 H1N1 پاسخ” با اشاره به گونه جدیدی از آنفلوانزا که تولید گسترده ترس است که در سال. “ما دهه تجربه در تهیه و پاسخ به مسائل مربوط به سلامت.”

آریزونا دولتی mlb که به نظر می رسد در کنار مسیح در کنفرانس مطبوعاتی گفت که او می خواهم دریافت روزانه coronavirus جلسات از مقامات فدرال. او گفت که او انتظار می رود “به روز رسانی مداوم به عنوان (ویروس) تکامل می یابد به مطمئن شوید که تمام مراحل گرفته شده برای محافظت از سلامت عمومی است.”

“بهداشت و ایمنی مهم ترین وظایف دولت است و ما در حال گرفتن این تهدید را جدی بگیرید” جمهوری خواه رهبر گفت.

در اینجا برخی از پرسش های مقامات خطاب دوشنبه. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در حالت وب سایت برای به روز رسانی در COVID-19 ویروس در azhealth.gov/covid19.

چگونه به احتمال زیاد در حال Arizonans به قرارداد جدید کروناویروس?

مسیح گفت: دولت هنوز نظر خطر “به پایین مگر اینکه شما سابقه مسافرت و یا تماس با فرد آلوده.”

“همانطور که ما در حال پیدا کردن که وجود دارد جامعه گسترش در ایالات متحده است. شانس آمدن به تماس با آن در حال افزایش است,” او گفت:.

“جامعه گسترش” اشاره به انتقال این بیماری به افرادی که نمی به تازگی از سفر به یک منطقه مربوط و یا قرار گرفتن در معرض خود را به دیگری شناخته شده بیمار با COVID-19.

چگونه اغلب دولت ارائه اطلاعات جدید?

مقامات بهداشت انتظار می رود به روز رسانی جدید دولت coronavirus صفحه وب هر روز قبل از ساعت 9 صبح با جدید مورد اعداد.

ملی CDC ارائه خواهد شد به روز رسانی در دوشنبه چهارشنبه و جمعه.

می تواند درجه حرارت گرمتر کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس ؟

مسیح نمی توانست با ارائه یک پاسخ قطعی از “عوامل بسیاری نقش دارند به چه مدت بیماری باقی بماند در جامعه است.”

اما او گفت که “قادر بودن به گرفتن خارج از منزل و نمی تواند محدود با مردم دست زدن به سطوح همان است که یکی از آن چیزهایی است که گسترش یابد.”

هنگامی که از انتشار دستورالعمل برای جمعیت های خاص?

مسیح گفت: مقامات بهداشتی را در پست راهنمایی برای پاسخ گوی اضطراری ارائه دهندگان مراقبت از کودکان و دیگر گروه های حاضر در اواخر این هفته.

چگونه کارشناسان شخصا پاسخ?

مسیح گفت که خانواده او تا کنون است “نگه داشتن همه چیز بسیار طبیعی است.”

“من مطمئن شوید که من قرار ملاقات برای کودکان اگر آنها رو دارو به مطمئن شوید که من دسترسی به این داروها,” او گفت:. “اما در حال حاضر من نمی انباشت مواد غذایی و یا آب است.”

آیا اوایل آریزونا مورد کمک به اطلاع رسانی محلی تلاش?

مسیح به نام پرونده “یک برکت و رحمت در لباس مبدل است.”

“از آنجا که اولین مورد این است که هنگامی که ما فعال ما مرکز عملیات اضطراری” او گفت:. “ما تا به حال انجام شده است فعالیت و نظارت بر آنچه در رفتن در سراسر جهان, اما این نوع از آن را با هم و به ما اجازه برای سرعت بخشیدن به بسیاری از راهنمایی های مختلف و اطلاعات است.”

در حال متخصصان مراقبت های بهداشتی که انجام COVID-19 تست در خطر است ؟

“همیشه خطر وجود دارد ما پرسنل آزمایشگاه در معرض” مسیح گفت.

او گفت: دولت به شرح زیر CDC راهنمایی در آزمایشگاه ایمنی “برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض که.”

هر Arizonans گیر در کشورهای دیگر که در آن COVID-19 شایع تر است?

Ducey گفت: او شماره تلفن همراه از بسیاری دیگر از فرمانداران “بنابراین اگر چیزی وجود دارد که لازم است و یا ما می توانید در آریزونا ما در ارتباط باشید.”

اما او گفت که این امکان در معرض Arizonans بودن قرنطینه در کشورهای دیگر و قادر به بازگشت به خانه “بوده است نه یک موضوع تا به امروز است.”

خواهد Ducey پشتیبانی از بسته شدن مرز جنوبی?

فرماندار کاهش یافته است به طور مستقیم در پاسخ به این سوال که آیا او به حمایت از بسته شدن مرز اگر انجام این کار می تواند در جلوگیری از گسترش ویروس. Ducey گفت: تنها که خود را “اولین نگرانی این است که برای بهداشت عمومی” و او را “تسلیم به موضوع کارشناسان در یک وضعیت مانند این زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد یک پتانسیل همه گیر.”

تا چه حد است Ducey مایل به رفتن ؟

دولت قانون تصویب شده بعد از 9-11 اجازه می دهد تا فرماندار آریزونا به منظور معاینه پزشکی قرنطینه مردم و استفاده از ماموران امنیت عمومی به اجرای دستور خود را اگر او اعلام وضعیت اضطراری.

Ducey است نشان داد او را به نوبه خود به هر یک از این استراتژی است. روز دوشنبه گفت: تنها که او را “استفاده از هر ابزار ممکن برای حفاظت از بهداشت عمومی و آریزونا.”

رسیدن به خبرنگار در maria.polletta@arizonarepublic.com یا 602-653-6807. او در توییتر دنبال کنید @mpolletta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im