آریزونا آمریکا قفسه های آب زیرزمینی در لایحه پس از بحث مهیجی

سناتور امور خارجه شنیده مهیجی درخواست از حامیان قانون پیشنهادی که آن را آسان تر برای آریزونا آب رگولاتور به حد حفاری در کشاورزی مناطقی که سطح آب های زیرزمینی در حال سقوط است. اما در نهایت این لایحه کنار گذاشته شد آن آینده نامشخص است.

اندازه گیری خواهد فعال کردن مدیر آریزونا اداره منابع آب به در نگاه کنید به پیش بینی آینده آبهای زیرزمینی پمپاژ به جای تنها زمان استفاده از آب در تصمیم گیری به فرم های جدید “آبیاری غیر-گسترش منطقه” یا قانون مهاجرت و ملیت جلوگیری از رشد بیشتر از آبیاری زمین.

نمایندگان Mohave County و شهرستان کینگمن ابراز حمایت قوی در روز پنج شنبه به مجلس سنا آب و کشاورزی کمیته در نظر گرفته شده در قانون سنا لایحه 1635 که معرفی شد و توسط سناتور. لیزا Otondo D-یوما.

نمایندگان صنعت کشاورزی صحبت در مخالفت با.

اما این کمیته که ریاست حزب جمهوریخواه ایالت سینوسی کر برگزار شد تنها یک اطلاعاتی شنوایی و نمی کشد تا این اندازه گیری برای رای دادن.

این بدان معناست که این لایحه نمی خواهد حرکت رو به جلو در سنا هر چند حامیان می گویند آنها ادامه خواهد داد به تلاش برای تغییر آنها استدلال می کنند که بسیار مهم است برای شروع به رسیدگی به مشکلات آب زیرزمینی overpumping و کاهش سفره های آب در مناطق روستایی است.

Otondo گفت: او نا امید شد این کمیته رای دادن نیست در اندازه گیری اما تشکر کر برای اجازه دادن به بحث.

چلیپا مشکل Otondo گفته است که آریزونا اداره منابع آب می تواند در نظر گرفتن تنها زمان پمپاژ و نرخ ندارد اجراء به نگاه به آینده حتی در مناطق که در آن مزارع در حال گسترش و تنش در آب های زیرزمینی در حال رشد هستند.

“در مناطق مانند Mohave خود را در آب های زیرزمینی است که رها کردن سرعت سرعت” Otondo گفت. “و در عین حال این ابزار در دسترس نیست برای محافظت از کشاورزان این شهرستانها و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد. که برای من بسیار نگران کننده است.”

رشد خواستار تغییرات

اندازه گیری یکی از 12 اسکناس است که قانونگذاران باید این پیشنهاد در سال به منظور تقویت آب های زیرزمینی قوانین و نظارت در مناطق غیر قابل تنظیم که در آن آریزونا را محدود نمی کند حفاری و یا پمپاژ. صورتحساب از محدوده یک پیشنهاد است که اجازه می دهد شهرستان رهبران برای ایجاد جدید “مدیریت روستایی مناطق” به قانون که نیاز به صاحبان چاه های سراسر کشور برای اندازه گیری و گزارش چه مقدار آب آنها پمپاژ.

این طرح به دنبال بررسی توسط Arizona Republic نشان داد که چگونه غیر قابل تنظیم پمپاژ با گسترش مزارع شده است تخلیه آب زیرزمینی در مناطق روستایی در حالی که مالکان و کشاورزی شهرهای گذاشته شده اند با هزینه های نصب به عنوان چاه خشک اجرا.

جمهوری سری درگیر یک تجزیه و تحلیل از سطح آب سوابق بیش از 33 ، 000 چاه. این تجزیه و تحلیل نشان داد که سطح آب در حدود یک چهارم از چاه در آریزونا نظارت بر برنامه کاهش یافته است بیش از 100 فوت از آنجایی که آنها حفر یک دست است که کارشناسان می گویند احتمالا غیر قابل جبران.

این تحقیقات نشان داد که شرکت های بزرگ مزارع و سرمایه گذاران شده است به طور چشمگیری در حال گسترش عملیات خود را در آریزونا. تعداد تازگی حفر چاه شده است شتاب و بزرگترین کاهش در آبهای زیرزمینی رخ داده در کشاورزی مناطق که در آن هیچ محدودیتی وجود دارد در پمپاژ.

صورت حساب در حال حاضر قبل از قوه مقننه خواهد بود که تغییرات قابل توجهی را برای مناطق روستایی پس از آریزونا تصویب آن در مدیریت آب های زیرزمینی عمل در سال 1980. این روشن نیست که چگونه بسیاری از اقدامات ممکن است شنیده و یا رای دادند.

تشکر. Regina کاب R-Kingman گفت: کمیته مجلس سنا او پشتیبانی Otondo لایحه.

کاب اشاره کرد که Mohave County رهبران چندین سال پیش خواسته دولت تنظیم کننده به مرحله و منع گسترش آبیاری مزارع در مناطقی که سطح آب های زیرزمینی کاهش شدند. اما مقامات دولتی را رد کرد و این درخواست با استناد به محدودیت های موجود در آب های زیرزمینی قانون است.

در اوایل این ماه Mohave County سرپرستان رای دادند و دوباره به درخواست ADWR به شکل آبیاری غیر-گسترش منطقه که نوار مالکان از آبیاری اضافی زمین در بخش هایی از این شهرستان و نیاز صاحبان چاه به گزارش چقدر آب آنها پمپاژ. اما کاب گفت: به عنوان قانون می ایستد و مانع از آن مقامات دولتی از پرداختن به مشکل فعالانه.

“ما واقعا لازم نیست که ابزار های بسیاری در ما ابزار کمربند” کاب گفت. “همه ما می توانید انجام دهید این است که گسترش ابزار ما و یا ایجاد ابزارهای جدید است.”

سفره های آب در کاهش سریع

Mohave County سرپرست گری واتسون گفت: بسیاری از مردم در این منطقه که از ترس خود را از آب زیرزمینی تامین — تنها منبع آنها — است که به سرعت تخلیه شده است.

واتسون اشاره به یافته های جدید در دولت-سفارش مطالعه که پیش بینی برخی از صحرا سفره های آب در کینگمن منطقه می تواند به بحرانی پایین در حدود 60 یا 70 سال است. در یک منطقه او اشاره کرد که محققان آبخوان رها شده می تواند به یک آستانه بحرانی از 1200 پا زیرزمینی در عنوان کمی تا 58 سال.

“ما نمی توانیم صبر کنید 50 سال است. ما در حال رفتن به در حال اجرا از آب در یک مقدار کوتاه از زمان” واتسون گفت.

مزارع را گسترش داده اند به سرعت در حال نزدیک کینگمن در طول دهه گذشته در اراضی که قبلا مورد استفاده برای گاو چرا. مزارع شروع به رشد يونجه اما در سال های اخیر تبدیل به دیگر محصولات کشاورزی از جمله پسته و سیب زمینی و پیاز و سیر.

از سال 2010 حفاری مجوز صادر شده برای 174 جدید با ظرفیت بالا چاه برای مزارع در Hualapai دره آب های زیرزمینی حوضه در شمال غربی آریزونا واتسون گفت.

اگر یک جدید مدیریت منطقه تاسیس شد در Mohave County آن خواهد بود چهارم در کشور و اولین بار بود که ایجاد شده از سال 1981. دولت می تواند در آن منع گسترش آبیاری به سرزمین های جدید در حالی که اجازه می دهد آب های زیرزمینی پمپ به ادامه موجود در مزارع و اراضی که در آن یک “قابل سرمایه گذاری” ساخته شده بود برای شروع کشاورزی در طول پنج سال قبل.

واتسون گفت: این تغییر می تواند محافظت از تولید کنندگان که عامل مزارع.

“اما دیگر شما صبر کنید تا عمل بیشتر آبهای زیرزمینی صرف شده است و کمتر زمان ما” واتسون گفت. “ما در Mohave County شده اند در انتظار پس از 2014 و ما آب است که پمپ به طور مداوم و روزانه با گلاب پاش صبرنكلرس آمدن از خارج از کشور و خارج از کشور است.”

‘ما در حال پمپاژ عصر یخبندان آب’

زبان برای Mohave County سازمان آب و گفتگو گروه که متعلق به این آب برای آریزونا ائتلاف پاتریک کانینگهام گفت: این پیشنهاد بسیار مهم است برای محافظت از زمان کشاورزان در مناطق که در آن آب در حال تخلیه شده است.

“اگر ما اجازه می دهد اضافی پمپاژ خود ما کشاورزان آب را ناپدید می شوند” کانینگهام گفت. “سطح آب زیرزمینی رسیده اند چنین سطح که باعث قبر نگرانی برای شهرستان کینگمن.”

کانینگهام پیشنهاد پیشنهاد حس می کند پس از قوه مقننه در سال گذشته ایجاد دو کمیته برای بررسی آب های زیرزمینی شرایط در Mohave و La Paz شهرستان.

“این نماینده مجلس اقدام در مواجهه با این بحران است. این گام بعدی: اضافه کردن یک ابزار برای آبیاری غیر توسعه مناطق که نگاه prospectively,” کانینگهام گفت.

وی دولت آمار و ارقام نشان دادن دمای سطح آب در Hualapai دره آب های زیرزمینی حوضه کاهش یافته و 125 فوت بین سال های 1996 و 2016.

“ما در حال پمپاژ عصر یخبندان آب سپرده هزاران سال پیش در این حوضه در Hualapai دره است که نمی توان پر” کانینگهام گفت. “سفره است که پمپ به حداکثر.”

در Mohave County و دیگر قطعات آریزونا آب های زیرزمینی است که بیش از جمع هزاران سال نشان دهنده تنها منبع آب که جوامع می توانید تعداد به جنوب غربی می شود تر و خشک با تغییر آب و هوا.

هیلی پل از Audubon آریزونا تکرار نگرانی در مورد overpumping.

“در حال حاضر این قانون فقط اجازه می دهد تا به صورت واکنشی مدیریت” پاول گفت. “جدید در قانون مهاجرت و ملیت نمی تواند اجرا شود تا تخلیه و استفاده بیش از حد در حال حاضر قفل شده است و در ارائه این ابزار سودمند برای جوامع محلی.”

او گفت که این تغییر نیز باید مزایای زیست محیطی با کمک به نشانی استفاده بیش از حد از آب های زیرزمینی که همراه با رودخانه انحرافات و خشکسالی به تخریب جریان است که ارائه زیستگاه مهم برای پرندگان و حیات وحش است.

مزارع مخالفت با لایحه مصرانه تلاش های محلی

پاتریک بری از آریزونا مزرعه و مرتع پرورش احشام گروه صحبت می کرد در برابر این لایحه گفت: او از بحث در مورد حفاظت از آب های زیرزمینی اما نه در این راه است.

“INA صرفا یک ابزار است که محدود کردن آب های زیرزمینی پمپاژ آب در کشاورزی است. و اگر یک معدن می خواهد برای باز کردن در Mohave County, اگر قدرت تسهیلات است که می خواهد به ساخت آنها می توانید از چوب نی در زمین و پمپ تا آنجا که آنها می خواهند” بری گفت. “من به مبارزه برای که مایل به پیدا کردن راه حل, اما من فکر می کنم ما نیاز به انجام یک کمی بیشتر در زمین-truthing و زمینه بازگشت در آن جوامع است که مشکلات را داشته باشد.”

او اشاره کرد که در Cochise County مردم شده اند و حضور در جلسات جامعه به بحث در مورد این منطقه رو به کاهش سطح آب.

“آنها در حال اجرا پایین در اینجا به کنگره در تلاش برای به دست آوردن شما تمام مشکل را حل کند. مشکل محلی است. آن را باید حل را به صورت محلی” بری گفت.

بری و سپس به ذکر است که پدر بزرگ او آمد به آریزونا از اسپانیا در سال 1951 به کار در sheepherding و گفت: او را درک Otondo کشاورزی خانوادگی سهام مشابه پس زمینه در باسک مهاجرت اجداد.

“آنها از خارج از کشور, خارج از دولت است. و بنابراین من فکر می کنم که ما نباید به آن نگاه کنید که راه” بری گفت. “اجازه دهید تمرکز بر روی چه مسئله واقعی است … آیا ما یک مشکل رو به کسانی که مردم در آن جامعه نیست که پمپاژ آن که در آن از آنها آمد.”

Otondo پاسخ داد: “با تمام احترامی که خانواده های ما نمی آیند از اسپانیا و از آغاز فروتن و مقایسه آنها با یک megafarm از عربستان سعودی که خود را ترک کرده است همسایگان چاه استخوان خشک بسیار بسیار بسیار تفاوت بزرگ است.”

او با اشاره به شرکت Fondomonte بخشی از عربستان لبنی غول Almarai به دست آورد که تقریبا از 10 ، 000 هکتار در مرتع پرورش احشام در La Paz شهرستان در سال 2014 شده است و صادرات یونجه برای آن گاو در خاورمیانه است.

برخی از مردم در La Paz County باید به دادگاه تجدید نظر به مقامات دولتی برای کمک به مقابله با کاهش سطح آب های زیرزمینی. بیش از 500 ساکنان امضا طومار در سال 2017 اصرار قانونگذاران دولت بلافاصله به ایجاد “برخی از سطح آب های زیرزمینی و مقررات” از جمله اندازه گیری چاه.

سناتور می گوید مسائل نیاز به ‘بررسی’

Otondo پیشنهاد آمده است بارها و بارها در آب نشست و یکسان به یک اندازه بود که به پیشنهاد ADWR در سال 2017. که در آن سال گروه پیشنهاد قوانین است که آژانس توانایی برای پروژه آب در دسترس بودن دهه به آینده که تصمیم گیری در شرایط آبیاری محدود. این بسته پیشنهادی نیز نامیده می شود برای اندازه گیری چاه خارج مدیریت مناطق است.

اما بخش می تواند هر گونه قانون گذاران را به این لوایح که در آن سال.

در طول پنج جلسه ADWR قانونی رابط بن Alteneder گفت: بخش “خنثی” در این لایحه است.

Otondo از او پرسید که آیا قانون مهاجرت و ملیت پیشنهاد آمده است بارها و بارها به عنوان یک راه حل بالقوه.

“گوش من بیش از دو ماه گذشته بوده است زنگ با … INA بحث” Alteneder گفت.

پله در: قوه مقننه قصد دارد برای رسیدگی به بحران آب های زیرزمینی در مناطق روستایی آریزونا

آریزونا Farm Bureau مخالف این لایحه است. چلسی مک گوایر, مزرعه اداره دولت مدیر روابط تاکید کرد که بخش کشاورزی نقش مهمی در رانندگی اقتصاد جوامع روستایی.

“آیا ما می بینیم که نگرانی ؟ و ما درک می کنیم نیاز به آب جدید ابزارهای مدیریت و نوآورانه مدیریت آب استراتژی ؟ بله کاملا” مک گوایر گفت: کمیته.

او گفت: Farm Bureau سال گذشته پشتیبانی از ایجاد کمیته از ذینفعان از جمله کشاورزان و نمایندگان کسب و کار و صاحبان خانوار چاه — به نظر آب های زیرزمینی مسائل در Mohave و La Paz شهرستان و آمد تا با “ایده های نوآورانه.”

“و در عین حال در اینجا این قانون است که نمی تواند از طریق این کمیته است. این کمیته نه یک فرصت برای انجام این کار است که آن وظیفه را به انجام” مک گوایر گفت. او گفت: از آن خواهد بود “نارس به پیشدستی کار که کمیته” با در نظر گرفتن این لایحه است.

مک گوایر اضافه شده است که مناطق مختلف از دولت خواهد شد نیاز به انواع مختلف از راه حل های خود را به مسائل مربوط به آب.

“اگر ما واقعا به دنبال راه هایی برای به جوامع محلی ما ابزار را به این تصمیم گیری” مک گوایر گفت: “ما نیاز به انجام است که در صورت محلی به جای با ایالت سیاست.”

Otondo به نام برخی از مخالفان ناعادلانه و گفت او و دیگران شده اند صحبت کردن در مورد اتخاذ این نوع از اصلاحات برای بیش از پنج سال است. او گفت: از آن زمان گذشته به ADWR ابزارهای جدید به مطمئن شوید کشاورزی باقی می ماند و قابل دوام و محافظت از شهرها و صاحبخانه شده اند که چپ تلاش که خود را به چاه رفتن خشک است.

“خانواده من شده است در کشاورزی و دام داری تمام عمر من” Otondo گفت. “گفتن این که من ارائه یک لایحه است که ‘anti-کشاورزی’ به من پیدا کردند. حقیقت امر این است که در ایالت آریزونا, کشاورزی, بزرگترین تلمبه زن از آب ما.”

و در جوامع کوچک که در آن سفره های آب به سرعت در حال انداختن او گفت: ایجاد یک جدید آبیاری غیر توسعه منطقه ارائه می دهد یک راه توقف رشد بیشتر اراضی کشاورزی و حفاظت از زمان تولید کنندگان که در حال حاضر کشت محصولات زراعی است.

کر جمهوریخواه که ریاست کمیته مجلس سنا گفت: این مسائل مربوط به آب هستند و اولویت در نظر گرفته شده توسط رژیم صهیونیستی است. mlb آب تقویت نوآوری و شورای حفاظت از آن او یک عضو.

“این مسائل در حال حرکت از طریق. آنها باید به طور کامل بررسی و با آن بدن گسترده ای از کاربران که در حال حاضر. و این که چگونه ما چکش کردن راه حل های که با همه” کر گفت: آریزونا جمهوری پس از جلسه.

کر های گیاهی شبیه شاهبلوط هندی کشاورز لبنی قبلا خدمت در آریزونا Farm Bureau هیئت مدیره.

او گفت که او تا به برخی از نگرانی در مورد این لایحه در شکل فعلی آن است.

“آن نیاز به بررسی و من آماده نیست به فشار این لایحه به جلو” کر گفت.

یک نکته برای به اشتراک گذاشتن ؟ رسیدن به خبرنگار Ian James در [email protected] یا 602-444-8246. او در توییتر دنبال: @ByIanJames.

پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک azcentral.com امروز.

محیط زیست پوشش در azcentral.com و در آریزونا جمهوری است که توسط یک کمک مالی از نینا ماسون Pulliam خیریه اعتماد. دنبال جمهوری زیست محیطی گزارش تیم در environment.azcentral.com و @azcenvironment در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>