آریزونا مدارس سرپرست کتی هافمن نوشت که “حداقل” رژیم صهیونیستی. mlb باید مجموعه ای از معیارها برای بازگشایی مدارس با استفاده از COVID-19 داده و تنها باید جهت است که مدارس بازگشایی اگر تعداد موارد تایید شده کاهش می یابد.

هافمن می پیوندد, معلمان, دانش آموزان, مدرسه, مدیره, اعضای, پزشکان و پدر و مادر و در تماس با فرماندار به ارائه وضوح بیشتر در اطراف بازگشایی. او انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه در مورد مدارس این هفته است.

“من می خواهم دانش آموزان در کلاس های درس ما به خاطر این که بهترین مکان برای یادگیری و رشد” هافمن نوشت: در پیام ارسال شده به توییتر در سه شنبه شب. “اما ما نمی توانیم درخواست مدارس برای تصمیم گیری است که تاثیر معلمان و دانش آموزان ایمنی و بهداشت بدون ارائه آنها را با لازم بهداشت عمومی داده و کمک های مالی برای تصمیم گیری های امن.”

هافمن بیانیه همچنین خواهان فرماندار برای تضمین مدارس بودجه کامل اگر آنها فقط می تواند به برگزاری کلاس های آنلاین. اگر Ducey شد و به دنبال از طریق درخواست از آن خواهد بود برای کمک به رهبران مدرسه که می گویند آنها در حال متعادل امکان از بحران اقتصادی با امنیت معلمان و دانش آموزان است.

نگرانی بیش از ایمنی بودجه

هافمن نوشت: روز شنبه که Ducey باید با تکیه داده در بازگشایی مدارس. مدارس باید تنها بازگشایی او نوشت: اگر:

  • تعداد COVID-19 موارد به طور مداوم کاهش می یابد.
  • درصد افرادی که تست مثبت برای COVID-19 کاهش می یابد.
  • تست در دسترس را افزایش می دهد و نتایج گزارش شده بیشتر به سرعت.

نیویورک است که با استفاده از اطلاعات به تصمیم گیری زمانی که مدارس باید بازگشایی شده است. نیویورک فرماندار گفت: هفته گذشته که مدارس می تواند بازگشایی اگر منطقه ای روزانه عفونت نرخ 5% یا کمتر به طور متوسط برای 14 روز.

هافمن نوشت که Ducey باید تضمین کند که مدارس به طور کامل بودجه برای آموزش از راه دور. تحت قبلی اجرایی سفارش بودجه کامل تضمین شده نیست به مدارس که تنها به ارائه آموزش آنلاین. هافمن نوشت: مدارس است که صرف مقدار زیادی از پول را به ارائه اطلاعات بیشتر در فن آوری به دانش آموزان از طریق این بیماری همه گیر.

فرماندار در اواخر ماه ژوئن دستور داد که در مدارس تاخیر اولین روز در کلاس های حضوری تا Aug. 17.

اما به عنوان روش های تاریخ بیشتر و بیشتر معلمان ، والدین و دانش آموزان گفت: دولت مدارس آماده بازگشایی شده است. معلمان به طور خاص باید گفت که آنها نگران هستند برای ایمنی خود را. گروه از اعضای هیئت مدیره مدرسه مربیان و پزشکان باید همه گذراند دادخواست درخواست فرماندار برای به تاخیر انداختن مدرسه بازگشایی تا اکتبر.

آنها گفته اند که آنها نگران هستند در مورد کودکان و معلمان پیمانکاری COVID-19. یک روستایی آریزونا درگذشت معلم از ویروس و دو نفر دیگر از معلمان قراردادی آن را پس از تدریس در مدرسه تابستانی هم در همان کلاس درس.

اما Ducey چهره یک فشار عظیم مبارزات انتخاباتی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشایی مدارس. مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos باید هر دو تحت فشار قرار دادند برای مدارس برای بازگشایی در زمان اصرار دارد که باز شدن مدارس خواهد نه یک تهدید برای ایمنی.

و دیگران دادخواست به بازگشایی مدارس. لورا Crandell که دختر قرار است به شروع مهد کودک دریافت کرده است هزاران نفر از امضا در یک طومار درخواست از فرماندار به تاخیر بازگشایی مدارس.

“مردم هستند که در وضعیت مالی خوبی در حال رفتن به قادر به ایجاد هر اقامت برای فرزندان خود” Crandell گفت. “مردم که لازم نیست که امنیت مالی در حال رفتن به تحمل فشار از تصمیم به گزینه ای را برای رفتن به مدرسه.”

برخی از مدارس را متوقف کرده اند در انتظار فرماندار به عمل می کنند. چند منطقه از جمله ققنوس اتحادیه دبیرستان منطقه اعلام کرد در این ماه است که آنها را به تاخیر بازگشایی حداقل تا اکتبر. ققنوس اتحادیه سرپرست چاد Gestson گفت: در تصمیم گیری برای به تاخیر انداختن فرد در مدرسه منطقه بود اولویت بهبود آموزش از راه دور.

Ducey در یک جلسه هفته گذشته اذعان کرد که آریزونا خانواده تقاضاهای مصرانه برای وضوح بیشتر در اطراف مدرسه بازگشایی. او وعده داده بتن به روز رسانی در بازگشایی.

“من می دانم که مردم می خواهند وضوح در اطراف این” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در Lily.Altavena@ArizonaRepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im