آریزونا مدارس می رویم دیجیتال در طول coronavirus. برخی از دانش آموزان بسته شد ،

معلمان در حال عبور از لپ تاپ در مدرسه پارکینگ. آنها در حال خواندن به کودکان و نوجوانان از طریق ویندوز جلو. آنها در حال رد کردن کودکان به زنگ تفریح از طریق یک صفحه نمایش کامپیوتر.

آموزش در آریزونا متفاوت به نظر می رسد برای دولت 1.1 میلیون دانش آموز در طول COVID-19 شیوع.

در حالی که رژیم صهیونیستی. mlb دستور داده است تا همه آریزونا مدارس به نزدیک تا آوریل 10, آن را ممکن است مدارس می تواند بسته ها تا پایان سال تحصیلی. قانونگذاران ایالتی در روز پنج شنبه با تصویب قانون برنامه ریزی برای تمدید بسته شدن.

این قانون در انتظار یک امضا از فرماندار مقرر مناطق و مدارس به منظور توسعه “فرصت های آموزشی” خارج از کلاس های حضوری. مبهم عبارت درب باز می شود برای یادگیری آنلاین است که مدارس و منشور را آغاز کرده اند برنامه ریزی است.

سوئیچ به صورت آنلاین خواهد شد یک آزمایش برای بسیاری از K-12 مدرسه در آریزونا هر چند برخی از مجازی منشور مدارس انجام شده کلاس های آنلاین سال با نتایج مختلط.

آموزش آنلاین نیز خواهد بود یک چالش برای برخی از آریزونا دانش آموزان است.

“بسیاری از بچه ها من اصلا کتاب در خانه” کیکو Dilbeck اصلی Kino دبیرستان در مسا گفت. “برخی از بچه های کامپیوتر. شاید آنها یک تلفن اما شما نمی توانید همه چیز را از طریق تلفن.”

برخی از رهبران مدرسه نگران آن می تواند به تعمیق شکاف دستاورد بین دانش آموزان کم درآمد بدون ابزار دیجیتال به آنها نیاز دارید و ثروتمند دانش آموزان با منابع است.

قانونگذاران گفت که آنها تا به حال آن دسته از دانش آموزان در ذهن در هنگام تهیه قانون. مدارس باید به, خلاق, Rep. میشل Udall, R-مسا گفت. معلمان می توانند در تماس با دانش آموزان و خواندن آنها را بر روی گوشی, برای مثال, او گفت:.

“ما می دانیم آن را نمی خواهی بود همان بودن در کلاس درس,” او گفت:. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که بچه ها باید ثبات در ادامه به یاد بگیرند. و نه فقط دور انداختن این سه ماهه گذشته از سال تحصیلی.”

Udall پیشنهاد این طرح برای مدارس همراه با سن. سیلویا Allen, R-برف ریزه. هر دو صندلی اتاق خود را به کمیته آموزش و پرورش.

دانش آموزان بسته

استفانی Parra یک ققنوس اتحادیه دبیرستان منطقه عضو هیئت مدیره توییتی که روز چهارشنبه اصلی منطقه دبیرستان در بر داشت سه دانش آموز نشسته اند زیر پتو در حالی که آن باران, تلاش برای دسترسی به مدرسه فای برای تکمیل ماموریت.

“این است واقعیت ما,” او نوشت. “این واقعیت از میلیون ها نفر از دانش آموزان در فقر زندگی می کنند در مناطق شهری و روستایی در سراسر کشور با توجه به این بحران است.”

در بیانیه بیش از YouTube, چاد Gestson منطقه را سرپرست گفت: این منطقه در حال کار بر روی “ساده ترین تحویل آموزش ممکن است” نامگذاری گزینه های دیجیتال در حال حاضر در دسترس است.

حدود 80 درصد از Arizonans دسترسی به اینترنت در خانه خود را. 20% بدون می تواند پیدا کرده اند بی سیم در رستوران ها مانند مک دونالد و کافی شاپ ها و یا کتابخانه های عمومی محلی. اما کسانی که همه در حال حاضر بسته.

کلی برگ, یک معلم ریاضی در Dobson دبیرستان در مسا گفت: دانش آموزان باید دستگاه ها و هنوز هم می تواند دسترسی به اینترنت در مدرسه پارکینگ. او با تمرکز بر آماده سازی دانش آموزان برای آزمون تعیین سطح پیشرفته است و همچنین کار بر روی محتوای دانش آموزان می توانند دسترسی بدون اینترنت.

این سازمان که اداره آزمون, کالج, هیئت مدیره در حال توسعه یک راه برای دانش آموزان به AP آزمون در خانه.

راه حل آمده اند بیت به بیت. Scottsdale متحد در گذر است رایانه های بی سیم و نقاط داغ به دانش آموزان است. در روز پنج شنبه تمپه مدرسه ابتدایی منطقه معلمان و کارکنان گذشت لپ تاپ همراه با وعده های غذایی برای دانش آموزان در فولر ابتدایی.

میشل هارت فولر مدیر گفت: این منطقه دارای یک دستگاه برای هر دانش آموز. سال تمام معلمان باید با استفاده از گوگل کلاس درس به رها کردن درس. در طول بسته شدن معلمان می آیند تا با راه هایی برای نگه داشتن کودکان و نوجوانان آموزش از طریق نرم افزار ها و بازی ها از جمله بعضی ها که نیازی به دسترسی به اینترنت, او گفت:.

“این چیزی است که ما هرگز از طریق رفته,” او گفت:. “مقدار زیادی از آن شده است تا بدانند تدارکات چگونه ما در حال رفتن به ارائه تحصیل برای دانش آموزان هنگامی که ما در واقع از لحاظ فیزیکی و چهره به چهره.”

دخالت والدین را نیز تحت تاثیر قرار چقدر یک دانش آموز انجام می شود در حالی که آنها دور از مدرسه به خصوص برای دانش آموزان جوان. کار پدر و مادر را در زمان کمتر و با توجه به نظارت بر اینکه آیا یک کودک کار در مدرسه.

همه مدرسه آنلاین ؟

هیچ Udall گفت. این قانون شامل مقررات اجازه می دهد تا برای همه روش های جایگزین آموزش.

مدارس می توانند با استفاده از اتوبوس به رها کردن مواد و انتخاب تکالیف از دانش آموزان, او گفت:.

“آن را حیاتی است که ما مطمئن شوید که دانش آموزان ما در حال یادگیری آنچه که آنها می توانند. آنها در حال رفتن به مجبور به یادگیری یک کمی مستقل تر آموزان” Udall گفت. “ما واقعا می خواهید به مدل انعطاف پذیری و مدل است که شما می توانید سعی کنید چیزی و آن را ممکن است کار نمی کند. شما ممکن است شکست اولین بار, اما شما در حال رفتن به سعی کنید چیزی جدید است.”

ملی پدر و مادر باید نگرانی در مورد عادلانه آموزش دانش آموزان با معلولیت های مورد نیاز تحت قانون فدرال است. Udall قوانین به ظاهر به مدارس انعطاف پذیری. این پیشنهاد آمده است که مدارس “باید تلاش برای اطمینان حاصل شود” دانش آموزان دریافت آموزش های ویژه خدمات. آن را هنوز هم مشخص نیست که چگونه آموزش و پرورش ویژه کار خواهد کرد.

هنوز این احتمال وجود دارد که بخش عمده ای از آموزش انجام خواهد شد دیجیتالی.

آنلاین مدارس وزن در

سوئیچ دیجیتال مدرسه می تواند یک مزیت در ثبت نام به صورت مجازی منشور مدارس که در عمل برای سال در, آریزونا.

Primavera دبیرستان آنلاین نوشت: در آن وب سایت “در صورتی که مدارس باقی مانده بسته گذشته, مارس 27th, Primavera آماده است برای ثبت نام و استقبال از دانش آموزان که مایل به ادامه تحصیلات خود را آنلاین است.”

آنلاین مدرسه منشور دارای سابقه ای طولانی در آریزونا. یک 2018 Arizona Republic تحقیقات نشان داده است که دامیان قهوه ای بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی یک $8.8 میلیون “سهامداران توزیع” از برای سود شرکت اجرا می شود که Primavera. منتقدان به نام برای دقیق تر مقررات مجازی منشور.

حدود 18 درصد از Primavera دانش آموزان فارغ التحصیل در چهار سال با توجه به جدید ترین آریزونا وزارت آموزش و پرورش داده است. ایالت حدود 78% از آریزونا دانشجویان فارغ التحصیل.

چه مدرسه مجازی به نظر می رسد مانند

ASU دبستان دانشگاه ایالتی آریزونا K-12 مدرسه منشور اتحاد هر دو آنلاین و حضوری مدارس.

برای آنلاین دانش آموزان, این کسب و کار به عنوان معمول جولی جوان مدیر عامل شرکت ASU دبستان گفت. آجر و ملات دانش آموزان در حال حاضر ساخته شده انتقال به کلاس های آنلاین.

“این یک دنیای جدید برای همه” او گفت:. “این یک چیز به homeschool فرزندان خود را. یکی دیگر از چیزی که به دانش آموزان خود را در خانه شما, تحصیل در زمانی که شما در حال تلاش برای کار و انجام مسئولیت های خود.”

جوان گفت: معلمان و حتی ساختمان در زمان به صورت دیجیتال زنگ تفریح که شامل یوگا و سایر فعالیت های بدنی. ابزار دیجیتال می تواند کمک به مدیریت کلاس های درس حتی زمانی که بچه ها و معلمان نیست و در همان اتاق جوان گفت. از دور معلمان می توانید غیر فعال کردن توابع چت, نظارت بر دانش آموز فعالیت و حتی با قرار دادن دانش آموزان در گروه های کوچک برای کار گروهی.

آنا نبرد سر از مدارس در ASU دبستان گفت: مدارس در نظر آنلاین سوئیچ باید متفکر در محتوای آنها را انتخاب کنید برای دانش آموزان است. فقط به این دلیل که دانش آموزان در حال حاضر به این معنا نیست که آنها در حال یادگیری.

“در دراز مدت آن را واقعا باید بسیار متفکرانه و بسیار سازگار,” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در Lily.Altavena@ArizonaRepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر